reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Doris, odpoczywaj więcej i nie biegaj !!! Dzięki za nazwę leku ;)

Blair,
tez ostatnio zachorowałam na torebkę OBag w BC jest stanowisko z tymi torebkami i ostatnio już miałam ją kupić ale mój A sprowadził mnie na ziemię ;-)Myslę, że nie masz się czym martwić na pewno wszystko jest ok szczególnie, że brzuszek przestał się spinać !!! Mi się spina codziennie szczególnie, że dzwigam Martynkę :-/ ale inaczej się nie da :(


szczęśliwa,
gratulacje mocniejszych kopniaczków ;-)


Bata,
jesteś bardzo dzielną kobietką a córeczka na pewno jest zdrowa!!! Trzymaj się kochana - będzie dobrze!!!


Dolga,
podziwiam Cię, że wstajesz o 4,5 dla mnie to straszny dramat a wstanie o 6:30 to zawsze coś :) Cieszę się, że M śpi do 8 rano ;-)


kitek,
witaj!!!


Mrówkaa,
co za historia :( smutne, że panuje taka znieczulica :-(
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

ponieważ Kate i Dreamgirl odezwały się do mnie, poczułam się wywołana :tak: dzięki dziewczyny za pamięć
tak jak pisałam pomimo usg bez zarzutu tetsy pappa wykazały mi duże ryzyko Zespołu Edwardsa u dziecka, byłam już prawie zdecydowana na amniopunkcje, miałam umówiony termin, ale na dwa dni przed wyjazdem zrezygnowałam, bałam się powikłań (zresztą ostatnio dowiedziałam się, że właśnie po amnio koleżanka straciła ciążę), biorę leki rozrzedające krew i to wpływa niekorzystnie na sam zabieg
jestem po dwóch usg, dzidzia rośnie, będzie dziewczynka, najważniejsze usg mam 9 czerwca u lekarza z certyfikatem, na razie jestem w lekkim dołku, żyję od usg do usg, z nadzieją na brak jakichkolwiek markerów wady, wierzę w zdrowie mojej córeczki, choć przed nami trudne 20 tygodni

pozdrawiam wszystkie mamusie, pogłaskać proszę brzusie

Bata, miło Cię czytać! Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie! Nie ma innej opcji. Gratuluję córeńki! ;-)
 
kitek witam :)

Madziula jest taki plus, ze idzie spac juz o 20, i ma dwie drzemki w ciagu dnia czasami kolo 1-1,5 godz, a dzisiaj byla tylko jedna 1,5 godz
 
W ogóle zachorowałam na torebkę OBag, tylko przy obecnych wydatkach to troche za duża zachcianka... Wiec śledzę Allegro i olx ;p niby za 1,5miesiaca mam urodziny to moze, moze... ;)

Fajne są. Noszę ją do sportowych rzeczy głównie. Do innych mi jakoś nie gra. I rzeczywiście, jest wydatek, a to tylko kawał gumy i sznurek.
Super torby robi Zuzia Górska. Na FB jest jej profil "Pracownia twórcza Zuzi Górskiej".

Wchodzę do Was tak z częstotliwością raz na 2,3 dni i podczytuję, ale od jakiegoś tygodnia jestem taka jakaś bez życia. Dętka dosłownie...
Cieszę się, że wizyty przebiegają pomyślnie. Trzymam kciuki za kolejne.
 
ladyka, co u Ciebie, dawno nic nie pisałaś :tak:

dolga, no to jest plus :tak: Martynka chodzi spać ok 22 w ciągu dnia ma jedną drzemkę od 1,5-2,5 godz czasami 3 godz ;-)
 
Dreamgirl dziękuję za priv,hejka dziewczynki.Szczęśliwie dobijam do półmetka,u mnie wszystko ok bez żadnych przebojów na szczęście :szok: w poniedziałek wytęsknione drugie badanie prenatalne.Moje CYCUSIE intensywnie dają o sobie znać :-) Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamusie!!!!!! :tak: Kamilove ​jak tam Twoje skarby?
 
Hej :)

Ja tez ostatnio spać nie moge, budzę sie rano a pozniej chodzę półprzytomna....
Obecnie siedze w książkach bo w pon mam egzamin, a pozniej wyjazd w góry na dlugi weekend- nasze jedyne wakacje w tym roku... Juz sie doczekać nie moge ;)
Zapowiada sie dzis ładna pogoda, hmmm moze jakiś spacer sobie z Malutka zrobimy...

Dbdg powodzenia na wizycie ;)

Buba no to nieźle zalatana jestes, a widać juz koniec remontu czy jeszcze daleka droga?

Malinka gratuluje Córci ;) cieszę sie ze wszystko ok ;)

Annie zdrowka dla Hani, to co piszesz o noworodku to jestem w szoku?! Jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym?! Oxytocyne podała... Nie no masakra...

Kamilove jak przeglądałam te wózeczki go wlasnie na ten w kwiaty zwróciłam uwagę, bo najbardziej mi sie podobał ;) ja bym napisała do babki zeby wyjaśnić sprawę, ze nie ten wysłała ale ze nie masz nic przeciwko i niech zostanie.

Akatsuki świetny tort ;) sporo kit katów musiałaś kupic ;p

Co do prania rzeczy to ja teraz piorę te kupione w ciuchu i składam w szafie, a pozniej przepiore wszystko w proszku dla dzieci i wyprasuje, taki jest plan ;)

Co do położnej to nikt do mnie nie przychodzi i nie mam zamiaru sie o to starać, rodzę w innym mieście, a jak mam pyt to wystarczy ze zadzwonię do Teścia :) ostatnio mówił mi ze zorganizuje mi tam u nich spotkanie z ich położna.
Kochana, końca nie widać.... Pól domu dopiero od marca zrobione...ale demolka była totalna ze zrywaniem rur, elektryki, podłóg z burzeniem ścian za 3 tygi mają skończyć tę połowę i wejść do tej co teraz mieszkamy...i mam nadzieję że do końca sierpnia skończą...cała ciąża w remoncie....nieźle...
Anna pani ginekolog z noworodkiem,BRAWO !!

A jeśli chodzi o Hanie to jeśli nie ma gorączki a sam kaszel,to ja bym popróbowała najpierw domowych sposobów, np syrop z cebuli,syrop z buraka,inhalacje to bardzo polecam 3 razy dziennie z oklepywaniem działa cuda,naprawde ja swój kupiłam w aptece jak Sandra miała z 3 latka dziś ma 11 i inhalator działa nadal,na szczęście długo już nie używany :)

Buba no weź już skończ ten remont i zaglądaj do Nas częściej noo

Dbdg powodzenia na wizycie :) Ja też mam dziś na 15,45 :) Ale jestem mega spokojna po w tamtym tyg było prenatalne :)

Mi dziś się zachciało placków ziemniaczanych i mam zamiar usmażyć :)

Dziewczyny od odtatniej wizyty przytyłam 2,5 kg dużo chyba co ?
Chętnie bym go dawno skończyła ale wiecie jak jest to musi wyschnąc i bach 2 tygi trza czekać tamto musi wyschnąć....miło mi że tęskno wam za mną ;)
Dziewczynki dziękuje za gratulacje :D jestem taka przeszczęśliwa :D

Zaległości:

Akatsuki świetny tort, Ty to masz zdolności, pozazdrościć! :D

Co do prania, ja w przyszłym tygodniu zacznę prać te ciuszki używane, które upolowałam, bo później na przełomie sierpnia i września zamierzam wszystko wyprać jeszcze raz i poprasować, żeby już czekało gotowe na córeczkę :D

Buba kiedy planujecie zakończyć te remonty? I jak noga? ładnie się goi?

dbdg daj znać po wizycie!!!! trzymam kciuki &&&&&&&&

Malutka wierci mi się w brzuchu coraz bardziej :D każdego dnia ją czuje, ale od trzech dni z każdym dniem coraz więcej i mocniej minimalnie :D wczoraj nawet kopniaka małego zasadziła, jejuś cudowne uczucie :D
Planjemy na koniec sierpnia...a noga ma się lepiej ale zrastać się jeszcze 4 tygodnie będzie...
Dziewczyny, muszę się podzielić z Wami moim wczorajszym bulwersem. Ludzie to jednak są totalne złamasy...Od soboty Olusia gorączkuje, nie chce jeść i ciągle płacze. Od poniedziałku krążę między pediatrą a laboratorium. Dostaliśmy wczoraj skierowanie od pediatry do laryngologa,żeby sprawdzić czy przyczyną stanu Oli nie są czasami uszy. Umówiłyśmy się do przychodni między 15.00 a 16.00. Przyjechałam, stałam z drącym się dzieckiem w kolejce półtorej godziny. Ola się szarpała, płakała, kopała mnie, nie umiała nawet minuty w miejscu usiedzieć. Łaziłam z nią na rękach tam i z powrotem, myślałam,że urodzę. Pani z rejestracji rzucała aluzjami,że może ktoś by nas przepuścił w kolejce (bo np wszędzie wiszą karteczki" prosimy zachować ciszę, trwa badanie słuchu"..........) no ale każdy oczywiście głuchy jak pień. Dodam,że ludzi było dużo a przed nami w kolejce same osoby dorosłe, nie dzieci. Padałam ze zmęczenia, Ola z resztą też, nikt się nie ruszył. Z dzieckiem, z brzuchem...nie wiem z czym jeszcze miałabym tam przyjść,żeby ktoś mnie zauważył...może z dzieckiem, z brzuchem i na wózku inwalidzkim?! Masakra. Nigdy niczego od nikogo nie oczekiwałam. Żadnych przywilejów (teoretycznych oczywiście) nie wykorzystywałam. I nic od tych życzliwych osób nie chcę. Ale niech mi nikt potem na starość nie jęczy,żeby mu miejsca ustąpić, bo biedny i chory....

Brak mi słów!!!! Jacy ludzie taki kraj... i jak tu pozytywnie myśleć...bidulki, szybkiego powrotu do zdrówka!

Annie- dla was również dużo zdrowia i nie muej wyrzutów bo z każdą pierdułką jakby wszystkie mamy leciały do lekarza to niezły sajgon by był. Ja też reaguję z lekarzem jak sytuacja wymyka się spod kontroli....

Akatsuki- torcina wymiata!!! Ty to zdolniacha jesteś :) i pracuś!

Lady- jak zdróweczko?

Spadam bo korek się rozluźnił na drodze ;) miłego wieczorku!
 
Ladyk,

Zaglądaj częściej bo ostatnio faktycznie cie mało. Jak tam chłopcy? Szaleją w brzuszku?

Beti,

A dziękuję :-) dzidzie dobrze. Pięknie rosną, powoli coraz bardziej fikają w brzuszku. 16 czerwca mam polówkowe i juz nie mogę się doczekać. Chyba uzaleznilam się od tych wizyt :) a ty wiesz już kto tam kryje się w brzuszku?
Ile już masz kg na plusie? I jak ogólnie się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zapomniałam w wątku o USG napisać że mój syn jest na dzień dzisiejszy ułożony pośladkowo

A ja mam mega smutka,moja ukochana babcia od miesiaca leży w szpitalu,raz jest lepiej raz gorzej,ale dziś lekarz kazał nam się przygotować na najgorsze,powiedział że serce to jedna wielka blizna i może się zatrzyma w każdej chwili :( jest mi bardzo ciężko,babcia jest dla mnie jak mama :(
 
Do góry