reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Tez mam rozm xs/s.

Załamujesz mnie tym rozmiarem.. mi po pierwszej ciąży zostały 3kg i ni hu hu nie da się ich zbić. Podobno nie widać ale miałam rozmiar 36a teraz ciasno a 38za duży.

Mrowka hop hop gdzieś znikłaś dawno Cię nie widziałam jak tam ¿ żyjesz ¿
 
A ja ide na 1 usg 20 marca, dzis dostalam termin ze szpitala...

ojej, jak Ty dziewczyno wytrzymasz tyle czasu ;)

To chyba fakt że druga ciaża to szybszy przyrost brzuszka bo albo już sobie wmawiam albo mi już rośnie, a w pierwszej ciązy w 5 miesiącu cos było widac. Jestem ciekawa co bedzie dalej. A po zatym latam co chwile do łazienki siusiu aż to jest męczące co usiade to sie okazuje że muszę leciec znowu :-D

haha mam podobnie, a poza ciążą sikałam ze dwa razy dziennie :D i tak sobie myslalam z tym brzuchem, że sobie wmawiam może mialam taki wielgachny wczesniej a sie dobrze nie przyjrzałam :)

hejo :)

u mnie dziś humor o niebo lepszy bo z Moim sobie wyjaśniliśmy i chyb będzie dobrze :D

A widzisz, to fajnie, wiedziałam, że się wszystko dobrze skończy :)

Dziewczyny ile bierzecie kwasu foliowego, bo nie pamietam jedna czy dwie tabletki dziennie?
Chyba ta ciąża bedzie gorsza, bo mdłości dzisiaj męczyły mnie cały dzień, dopiero przeszło, coś wam pomaga na mdłosci? Kupiłam sobie migdały, ale jeszcze nie zdążyłam zjeść
 
Blair87 będziecie szczęśliwą rodzinką taką zwariowana ale jak nie ma kłótni to nie emocji i miłości trzeba czasem koty podrzec:-) zazdroszczę tym co mają takie malutkie rozmiary chociaż mam koleżankę w pracy na którą xs za duzy i jest w ciąży i ma problem z ubraniem śmieje się ze dla dzieci ciążowych ubrań nie szyja biedna także czasem lepiej mieć wiecej a brzuszki niech rosną nam to znak ze fasolki się rozwijaja jeśli chodzi o spanie to po pracy mogłabym odrazu sie kłaść a tu synek tęskni i do tej 22 jakoś zleci a noc taką krotka, a więc dobranoc:-):-):-)
 
Hej wieczornie,

Co do brzucha to nieeee u mnie nic nie widac. Nawet o tym jeszcze nie myślę na tym etapie ;-). Nic mnie ani nie ciśnie ani nie wydyma hehe. Jeszcze parę tygodni pewnie upłynie.
My rodzicom powiedzieliśmy. Wszyscy mocno przeżywali z nami stratę i w ostatnim czasie mocno kibicowali. Tak więc cieszą się bardzo :-). Mojej siostrze też oczywiście powiedziałam. Wie od początku ;-). Po moim mężu wie o wszystkim.

Kwasu foliowego biorę jedną tabletkę dziennie i do tego wit D3 bo mam niedobór.

A mdłości mam przeokrutne i baaardzo bolą mnie piersi.
 
photo-4.jpg

Drugi tescik zrobiony rano- kreska dosc wyrazna... ale zaczelam plamic, okres spodziewany jutro...

Zazdroszcze Wam ze juz tak duzo wiecie, niby druga ciaza ale jestem bardziej zakrecona niz przy pierwszej:confused:
 

Załączniki

  • photo-4.jpg
    photo-4.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry