reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
infekcji nie ma ale raczej już mnie nie wypuszczą do porodu najlepsza opcja 3 miesiące :( mam tylko nadzieję ze moje szkraby nie zechcą przyjść wcześniej na świat :szok:
 
Tez mnie troche przeraza mysl o lecie z ogromnym brzuchem :)
Kurujcie sie dziewczyny :) Kamilove jak teraz z twoja goraczka? :)
dbdg jak po wizycie? :) masz juz jakies zdjecie? :)
Ja wlasnie zrobilam rowno 30 buchtow :D czekam, az pod rosna i stawiam na pare :D
Wogole musze sie wam pochwalic, wczoraj nauczycielka mi powiedziala, ze przez to, ze mam takie wyniki a nie inne w szkole to mam dwie mozliwosci do wybou:
a. nie podchodze do egzaminow i automatycznie ide na poziom wyzszy
b. albo podchodze do egzaminow i dostaje dodatkowe zadania i jak dobrze zdam to przeskakuje 2 poziom i od razu ide na 3 :)

przepraszam, a co to są buchy? :D

tak, mam, dodałam w odpowiednim watku ;)

Ja już to przeszłam. KOSZMAR! Hania jest z 18 września wiec końcówka ciąży to był istny horror ;) Też trzymam kciuki za zimne lato, mimo, że mamy plany wakacyjne ;)

naprawdę jest aż tak źle? bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć... :D
no to ja też się pochwalę :biggrin2: przyszedł wynik ujemny!!!!!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: tylko nie do końca wiem co to dla mnie oznacza :szok: jutro na wizycie spytam :biggrin2: ale chociaż tyle dobrego :)


No! Super wieści. To chyba oznacza, że infekcji brak. Na pewno będzie dobrze!!!

Doczytałam, że zostajesz w szpitalu... 3 m-ce zlecą szybko... ;) Trzymam za Was kciuki :)


Dzień dobry. Katar nadal mi dokucza, a taka piekna pogoda, że szkoda czasu marnować w domu. Chciałabym się trochę opalić, może w sobotę, bo podobno ma być powyżej 30stu :)

Chłop wyjechał do Afryki służbowo i sama muszę sobie rozrywki zapewnić... :D
 
infekcji nie ma ale raczej już mnie nie wypuszczą do porodu najlepsza opcja 3 miesiące :( mam tylko nadzieję ze moje szkraby nie zechcą przyjść wcześniej na świat :szok:

Beti ale na pewno z chęcią się poświęcisz dla swoich maluszków poleżysz nawet 3 miesiące. Teraz nogi mocno zaciśnięte i relaks bo potem przy dwójce będziesz miała dużo roboty ;-)
 
Hej

Leżę i delektuje się kopniakami :-D

Wirginia suuuuuper! Zdolna babeczka z Ciebie :-D

Beti świetnie! I co teraz mówią lekarze? Ryzyko zmalalo?

Dbdg to jednak wyjechał bez Ciebie?

Buba super widoki :-D poproś o sesję w plenerze :-)

Dreamgirl wow śliczne spodenki!

A jak dla mnie całe lato mogłaby być taka pogoda jak wczoraj :-D
 
reklama
Do góry