reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hejka.
Akatsuki super te girlandy :)
Kamilove teraz to już szybko choróbsko przejdzie :)
Kate jak synek? :)
Karo dobrze że sprawdziłaś, będziesz spokojniejsza :)
Dreamgirl marzy mi się takie dlugi spacer nad morzem :) zazdroszczę :)

Mnie wczoraj popołudniu troszkę ciśnienie świrowało i bolała głowa ale na szczęscie nie przekroczyło granicy 140/90, ale i tak jadę dzis po cisnieniomierz bo zawsze sie przyda :)
 
reklama
Właśnie dbdg na pewno jest Ci bardzo ciężko ale spróbuj skoncentrować się na maluszku. Jemu udzielają się Twoje emocje. Może weźmiesz jakieś ziołowe tabletki na wyciszenie, albo pij melisę z lawendą. Mi bardzo pomaga tylko trzeba to robić regularnie. Dwa-trzy razy dziennie. To Cię trochę ukoi i pomoże zasnąć. Głowa do góry!! Na pewno wszystko się ułoży!!
 
Co do wyborów brak komentarza.. Mojego kandydata nie było w drugiej turze i w sumie nie wiem który gorszy.. Choć że już bym wolała chyba inny wynik, bo polityka pisu i te wszystkie zagorzale starsze fanatyczki mnie przerażają :-o ostatnio jak wracałam taxi to trafił się kierowca pisowiec masakra, dosłownie wyzywać mnie zaczął! Klocilam się z nim pół drogi, przerażają mnie ci skrajni wyznawcy...

dla mnie to sekta, jak widzę( i słyszę) u mnie na osiedlu pisowskie mohery to mi jest niedobrze....

musze troche sfolgowac z jedzeniem bo widze ze brzuch mi za szybko rośnie :no:
 
kochane dziękuję za miłe słowa :) zaryzykowalam wczoraj I wrzucilam ogloszenie z nowymi fotami I już jestem zabookowana do 5 czerwca.

Co do wyborów ... Ja jestem młodą osobą z miasta, z dyplomem z Politologii no I sorry ale o mało nie zwymiotowalam na kartę wyborczą jak mi przyszła. Po 10 minutach zdecydowałam że jeśli to ma być demokracja to ja ją pier$#@ I nie oddam głosu na żadnego z tych patalachow. Dopisalam swojego kandydata. Może I głos nieważny ale zgodny z sumieniem.

Polacy mieli szansę na realną zmianę stanu rzeczy głosując na bezpartyjnego kandydata Kukiza. Zmarnowali ją. Ja obu z nich mam w głębokim poważaniu I tego cebulaka Komorowskiego I Błogosławionego Dude więc z dumą mogę powiedziec - Nie mój Prezydent. Amen.
 
Ja też jestem załamana wynikami wyborów :( naprawdę ludzi wybierających pis jest więcej? Myślałam, że są jednak w mniejszości. Jak dla mnie, właśnie Polska zrobiła duży krok w tył. Masakra.

Widzę, że mamy dzisiaj kilka wizyt. czekam na relacje :)

Akatsuki fajnie Ci to wyszło. Widać, że masz do tego rękę.

Niestety dziś i do końca miesiąca jestem bez internetu w pracy więc zajrzę dopiero wieczorkiem. Miłego dnia :)
 
Akatsuki ok ale nie wybrałaś tez Dudy, zgadzam się że poprostu nie było odpowiedniego kandydata, ale cóż Komorowski to było mniejsze zło, ludzie myślą, że niewiadomo co się zmieni, a nic się nie zmieni, a szczególnie hak patrze to te nieroby myślą że kasę za darmo dostaną :/
I jestem w szoku jak w moim mieście ponad połowa ludzi wybrała D. :/

Kate napisz tu nam jak synuś, lepiej z nim?

Mój synek właśnie spi, wróciliśmy od lekarza i dostaliśmy skierowanie do szpitala, niestety tutejszy pediatra jest taki trochę do d..., wiec idziemy jeszcze prywatnie do dobrej lekarki i zobaczymy co powie, jeśli to samo to czeka nas szpital i może jakieś badania chociaż mu porobia, choć po tym co kate napisała nie jestem tego zbyt pewna
 
hej
dziewczyny dziękuje, co do szpitala brak słów,
średniak czuje sie bardzo dobrze, myślę , ze to jakiś wirus albo bardzo silna niestrawność
ale raczej wirus

akatsuki bardzo ładne te Twoje pracę, szkoda ze nie mieszkasz bliżej, zamówiłabym chętnie

ja mam wyższe wykształcenie i głosowałam na D, moi znajomi też większość z wyższym wykształceniem głosowali na D,
spośród tych 2 kandydatów zdecydowanie wolałam D,zobaczymy za jakiś czas czy będzie chociaż troszkę lepiej,
 
Ostatnia edycja:
hej
dziewczyny dziękuje, co do szpitala brak słów,
średniak czuje sie bardzo dobrze, myślę , ze to jakiś wirus albo bardzo silna niestrawność
ale raczej wirus

akatsuki bardzo ładne te Twoje pracę, szkoda ze nie mieszkasz bliżej, zamówiłabym chętnie

ja mam wyższe wykształcenie i głosowałam na D, moi znajomi też większość z wyższym wykształceniem głosowali na D,
spośród tych 2 kandydatów zdecydowanie wolałam D,zobaczymy za jakiś czas czy będzie chociaż troszkę lepiej,


Kate super że średniak ok,strachu się nabawiliście ehhh

Ja również mam wyższe wykształcenie i również głosowałam na D. jest kilka spraw z którymi się nie zgadzam,ale z dwojga złego chciałam dać szansę NOWEMU,lepiej i tak nie będzie,a w zasadzie bez względu na to który z nich został i tak będe żyła jak dotychczas,ja uważam że jak sama sobie nie poradze to nikt mi nie pomoże, tak że nie liczę na cuda,z pustego żaden nie naleje,mam nadziej że moje życie materialne nie zmieni się i dalej będe żyć na takim samym poziomie,tzn mogło by być lepiej ;) ale nie narzekam :)
 
reklama
Do góry