reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

No to wszy st ko jednak wskazuje na ta wojnę :p i porody ch lopcow i wyniki wyborów

Dbdg dasz rade kochana ;) musisz dla siebie i dla szkraba :)

Akatsuki śliczne literki, napewno pójdą :)

Ja niczym się nie smaruje, ale muszę zacząć, bo nigdy nie wiadomo co może się pojawić, w poprzedniej ciąży smakowała oliwka choć wiem ze to do d.. Bo oliwka zapycha, nic mi nie wyszlo, ale właśnie żadna z moich sióstr ani mama rozstępów nie mają

U nas dzisiaj pobudka oczywiście o 5, niedługo się ubieramy i lecimy do lekarza, choć synek dzisiaj dużo lepiej, poprostu nie lubi imprez :)
 
reklama
Ile już przytyłyście? Bo ja chyba jeszcze nic, albo mam wagę zepsutą :D poproszę jutro lekarza żeby mnie zważył, bo aż wierzyć się nie chce, że waga stoi w miejscu :D Chociażby same cycki sporo "nabrały" :p

Lecę pod prysznic, a potem wybłagam mężulka żeby mi stopy pomasował w oczekiwaniu na wyniki wyborów prezydenckich :p

Dobrej nocki kochane! :*

ja juz+4,5-5kg:baffled:
te wyniki to dramat:no: wielki wstyd ze on z mojego rodzinnego miasta.....

to jest z filcu ;) wczoraj takie szylam:
sliczne :tak:

Podobno na rozstępy duży wpływ ma genetyka. Moja mama po 4 ciążach nie ma właściwie nic, a chyba (muszę zapytać) żadnych specyfików nie stosowała, więc może też mi się upiecze... :D

ja sie nie maruje niczym z lenistwa :sorry:, w pierwszej ciazy nie mialam rozstepow licze ze w tej tez :-)
 
Krewetka no ale oczywiście na dude głosowali ludzie do 30tki, emeryci i renciści, rolnicy, a na komora mieszkańcy dużych miast, przedsiębiorcy, ludzie wykształceni, to chyba coś pokazuje ech... Szkoda gadać
 
Witam w słoneczny poniedziałek :)

Kate jak synuś ??

Akatsuki świetne te napisy też chyba się skusze i poszukam na allegro :)

Ja od wczoraj używam Palmersa balsam,fajnie pachnie i mam nadzieje że moje już istniejące rozstępy nie powiększą się :)


 
hej
my wczoraj ze sredniakiem wylądowaliśmy w szpitalu, miał straszny bół brzucha, takie skurcze co 15-20 minut, zwijał sie z bólu
i zwymiotował 3 razy, najgorszy był ten jego ból, aż lecał prze ręce, w szpitalu byliśmy od 18 około 22 nas przyjeli na odział,
do 21 dziecko zwijało sie z bólu, o 23 ból mu przeszedł, ale był słabiteńki, w szpitalu oprócz tego, ze przyjeli nas na odział,
podali koło północy kroplówkę nawadnijącą nie zrobili nic, nie zroblili mu usg bo stwierdzili że nie trzeba,nie dali mu nic rozkurczowego,
nawet nic przeciwbólowego,nawet zapomnieli zaznaczyć że ma dietę,dobrze zereagowałam,
dzisiaj młody od rana czuł się dobrze, prze cały dzień nie zrobili nic, koło 14 była poranna wizyta gdzie stwierdzili, ze może jutro zrobią usg ( tylko nie wiem po co jak dziecko w sobotę się zwijało z bólu a oni w poniedziałek może usg zrobią), o 15 wypisałam sie na żadanie,
ręce mi opadaja naszą służbę zdrowia
Zdrówka dla małego!!! Szkoda słów....człowiek musi się o wszystko upominać i wszystkiego domagać choćbmu się to należy....
Heloł :)
My dzisiaj byliśy na Helu w Fokarium i w Muzeum Bałtyku w Swarzewie - bo tam wystawa klocków lego :) Fajowe to. Dzień uważam za bardzo udany :)
Fajnie, że się już nie denerwujesz Karo ;) Na spokojnie ;)
Świetnie, bardzo udany dzień :) ja uwielbiam foki :)
kate to jest jak trafisz na deb..., trzeba ich pilnować - dobrze że Ty mimo całej stresowej sytuacji masz głowę na karku. Jestem wkurzona bo smaruje brzuch czym mogę a już:baffled: pojawił się pierwszy rozstęp, nie chce myśleć co będzie dalej. Macie jakiś sprawdzone kremy?.
Ja mustelli używam ale słyszałam że palmers genialny no i następną tubkę palmersa łyknę.
I jak obywatelki glosowalyscie? Mialyscie na tyle szczęścia aby w drugiej turze zobaczyć swojego kandydata?
Migotka u mnie +3kg
dream to dzisiaj uszyłam:
Oj głosowaliśmy ale cóż.... Wynik jest jaki jest....
Czesc dziewczyny, nie wytrzymałam i pojechałam dzis na IP na Karowa. Chciałam sprawdzic co sie dzieje bo odchodziłam od zmysłów. Trafiłam na wspaniała Panią Doktor ktora mnie zbadała, zrobiła usg, wszystko wyjaśniła. Zrobiła pomiary i wyszło ze dzidzia na pomiary na 18t 1d. Czyli różnica w dniach jest malutka. A wczoraj jeszcze tamta głupia lekarka twierdziła ze płód ma 17t i nic wiecej. Dzidzia sie rusza, serduszko bije, rozwój ok. Za tydzien do kontroli jeszcze ale generalnie jestem spokojniejsza.
Super wieści!!!!

Złapałam tu na wsi kawałek netu :) więc doczytałam ale nie wszystko można zacytować bo wywala... Miłego poniedziałeczku!
 
Cześć :-) właśnie odeslalalm dziewczyny do szkoły i piję kawę w słodkiej ciszy ;-)

Kate jak się czuje Twój synek?

Kamilove dobrze, że już czujesz się lepiej :-) ja wycięłam Zuzi trzeci migdał podcięłam dwa boczne oraz dodatkowo miała drenaż uszu bo tak dużo płynu jej się zbierało, że aż źle słyszała. Jej akurat bardzo pomógł ten zabieg ale jak widać nie wszystkim pomaga. Współczuję częstych angin bo ja miałam anginę trzy razy w życiu ale od razu konkretnie i z nalotem na migdałach i pamiętam, że to był koszmar :-(

Jeśli chodzi o dodatkowe kilogramy to ja mam ich aż +6! Tak jak napisała dbdg rozstępy to chyba w dużej mierze sprawa genetyki. Moja mama ma, moja siostra tez i u mnie również się pojawiły, już w 15 roku życia jak dużo urosłam, w krótkim czasie (a ważyłam jedyne 52 kg przy 174 cm wzrostu); potem w pierwszej ciąży (+18kg) stosowałam zwykłą oliwkę na brzuch i tam mi się nie zrobiły rozstępy, za to zrobiły mi się na pośladkach i udach. W drugiej ciąży (+20kg) tez oliwka i tez nic na brzuchu a dorobiły mi się na udach i pośladkach :-((
Teraz od samego początku smaruję się oliwką Bio Oil, na zmianę z żelem na rozstępy z Lieraca; i dwa tygodnie temu z boku brzucha zobaczyłam kilkanaście cieniusienkich czerwonych kreseczek :-(( także jak się mają zrobić to żadne smarowanie chyba nic nie pomoże :-((

A ja wczoraj wieczorem byłam w takich emocjach, że myślałam, że wyląduję na porodówce!!! Mój V tańczył wczoraj w Blackpool (to turniej taneczny z najstarszymi tradycjami) i w kat. Amateur Latin Rising Star wszedł do top 12 na ponad 300 par :-)))))) oglądałam transmisję on line i byłam tak zdenerwowana, że aż mój syn szalał w brzuchu. Dziś się ganię za te emocje ale nie mogłam się wczoraj uspokoić. Także chwalę się bo rozpiera mnie mega duma :-D
 
Krewetka no ale oczywiście na dude głosowali ludzie do 30tki, emeryci i renciści, rolnicy, a na komora mieszkańcy dużych miast, przedsiębiorcy, ludzie wykształceni, to chyba coś pokazuje ech... Szkoda gadać

na D glosowali przede wszystkim ludzie z podstawowym wykształceniem, na K z wyższym....

u nas pogoda do d u p y nadal chłodno i ponuro, dopiero w środę ma sie poprawić :-(
 
Krewetka nie tak do końca. Mam koleżankę, z którą studiowałam, wydawałoby się na prestiżowym kierunku i uczelni. I ona wczoraj wypisywała takie peany na cześć Dudy, że aż wstyd mi było, że mam ja w znajomych :-/ każdy niech głosuje na kogo chce ale takie bzdury jakie wypisywała na Kom. i pochwaly na temat Dudy to dramat! Był jeszcze apel do obywateli z jej strony o łączenie się w wyborach parlamentarnych. Dla niej Duda to wybawca Polski. Nie mogłam się powstrzymać i napisałam, że kto jak kto ale ina to powinna wiedzieć ze studiów jaki Prezydent ma realny wpływ na ustawodawstwo! no to usunęła mój komentarz...
 
to jest z filcu ;) wczoraj takie szylam:
Śliczne. Może i ja uszyję dla Olka, ale jakoś nie mam przekonania do moich umiejętności w tym zakresie. Szydełko i druty to moje ulubione narzędzia :) Ale coś prostego na pewno spróbuję. Dzisiaj po usg chcę zajść do pasmanterii i zakupić jakiś ładny materiał i coś uszyć, no bo muszę wypróbować maszynę... Na razie nie mam pomysłu co to będzie, pewnie mnie natchnie już na miejscu.

Wybory koszmar. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. No cóż... Jak dowalą 2 lata rodzicom za zastosowanie metody in vitro to będzie mega.

A tymczasem za kilka godzin zobaczę co tam u Olka słychać :)
 
reklama
Heeeeej :-D dziś wróciły mi mdłości ale nie jest źle, tylko jeździ po żołądku :p

Akatsuki G E N I A L N E te literki! Cuuuuudenko napatrzec się nie mogę :-D Ja zamierzam uszyć te literki poduszkowe nad łóżeczko ale na razie czekam na idealny materiał hehe :-)

Kate masakra jak oni w tych szpitalach podchodzą do leczenia :-( ja też trafiłam z silnym bólem brzucha a usg jamy brzusznej zrobili dopiero w 5 dobie :-( wyszło źle a i tak nawet słowem się do tego nie odnieśli :-( współczuję i mam nadzieję że już ból nie dokucza synkowi!

Ja używam palmers ale coś mało regularnie ostatnio.. Póki co nie mam nowego rozstepu jedynie jeden na biodrze po epizodzie z dużym przytyciem w krótkim czasie ale mam nadzieję że omina mnie one tym Bardziej że moja mama nie ma ani jednego :-)

Dbdg nie możesz nie spać, potrzebujesz odpoczynku i regeneracji.. Może zajmij się czymś, uszyj coś, albo wyjdź gdzieś ze znajomymi, albo pochodz do upadłego po centrum handlowym i padniesz ze zmęczenia a przy okazji może upolujesz coś fajnego :-)

Co do kilogramów to ja już 2,5 kg na plusie.. Ale tłumacze sobie ze przecież przytyć trochę trzeba i lepiej powoli niż od razu pod sam koniec :p

Co do wyborów brak komentarza.. Mojego kandydata nie było w drugiej turze i w sumie nie wiem który gorszy.. Choć że już bym wolała chyba inny wynik, bo polityka pisu i te wszystkie zagorzale starsze fanatyczki mnie przerażają :-o ostatnio jak wracałam taxi to trafił się kierowca pisowiec masakra, dosłownie wyzywać mnie zaczął! Klocilam się z nim pół drogi, przerażają mnie ci skrajni wyznawcy...

Buba jak twoje mdłości i brzuszek rośnie? :-)

Doris gratulacje dla partnera! Super :-D
 
Do góry