reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Kamila,

Ja już mam przebyta tokso. Wiec zdaje się, że nie muszę się tym martwić :) ale dzięki za troskę :*

Kate,

Dwa kochana :)

Znalazłam super ofertę na wózek bliźniaczy. Taki jaki mi się marzył i żebym była w wyższej ciąży to brałabym bez zastanowienia... A tak się boje bo to jeszcze wszystko może się stać... Ehh...
 
reklama
Madziulka - wszystko będzie dobrze! zobaczysz! 1:195 to wciąż mało prawdopodobne,żeby choroba wystąpiła.... Nic się nie martw. Ale jeśli się denerwujesz to może warto rozważyć amnio?

BUBA - kciuki za wyniki pappy!
 
ja ostatnio na żywo widziałam wózek,który póki co jest dla mnie numerem jeden wśród podwójnych :-) Baby Jogger City Move. Szkoda,że nigdzie używki nie mogę namierzyć do kupienia, bo wciąż są stosunkowo nowe te wózki i pierwsi użytkownicy sami jeszcze używają. Mąż się nim zachwycił,więc nie wiem czy jakikolwiek inny teraz wogóle będzie brany pod uwagę ;-) choć oczywiście ciągle się rozglądam i szukam inspiracji :-)
 
Mrowkaa,

Ja też myślałam na Baby jogger ale city select double i city mini GT czy jakoś tak. Ale ten icandy u mnie wygrywa. Tylko cena nowego jest kosmiczna i dla mnie nie osiągalna, a i używane są bardzo drogie. Tu pierwszy raz widzę w takiej stosunkowo przyzwoitej cenie.
 
kamilove i widzę,że Twój wózek w moich okolicach znalazłaś ;-) ale nie martw się, nie zwinę Ci go, bo dla mnie cena i tak za duża. Nie opłaca mi się już tyle wydawać teraz na podwójny wózek - więcej dzieci nie planuję ;-)
 
reklama
Do góry