reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

My chrzciny dla Ali robilismy w restauracja dla Mai w domu i byli tylko dziadkowie chrzestni i rodzenstwo moje i meza mego - tylko najblizsza rodzina. U nas zawsze maz dzieci rejestruje ;) ja z maluchem w domu jestem wowczas...
 
reklama
Co do urzędu to będę musiała jeszcze raz porządnie dopytać co tam trzeba załatwiać i kiedy...a może faktycznie z tym ślubem nie będę cisnąć...:crazy:

nie wyobrażam sobie sytuacji co by się stało gdyby coś mi się stało podczas porodu. bez dokumentów jakichkolwiek z urzędu mój S nie mógłby nawet udowodnić że to on jest ojcem....

U nas też walka jakie damy imię....mój stawia na tradycyjne...dziewczynka Dorotka, Marysia, mi się podoba Hania, Ania, kiedyś marzyłam o Natalce ale mi przeszło....co do chłopaka Błażej, Michał, Dawid, Tomasz, Piotruś
 
Mnie chyba dziś hormony buzuja bo od rana mam zły humor a przed chwilą się zryczalam jak nigdy... Bo zaczęłam myśleć o tym nazwisku :-( nie dość że inny adres to jeszcze inne nazwisko i wszystkim udowadniać że dziecię moje :-( to nie dla mnie :-( jakoś wcześniej aż tak o tym nie myślałam i nie wiedziałam że aż tak mi z tym źle... Przykre to :-(
 
Najstarsza 17latka to nie jego rodzone dziecko a przysposobione od byłej żony która się "pogubiła".

Malinka89....nie smutaj się....zjedz czekoladę. ja dziś zjadłam prawie pół milki mlecznej bo też jakaś zdołowana jestem.
 
Blair,

Ale u nas właśnie ta niby cala familia to tylko rodzeństwo moje i mojego Ł z rodziną, nasi rodzice no i dwoje pradziadków.

My ślubu nie mamy i narazie na pewno nie planuję, a corka nosi nazwisko ojca. I z drugim zrobię tak samo :) jeszcze nikt ode mnie nie wolał aktu urodzenia Lali :)

Ladyk,

U mnie sam kościół to 350zl. A od osoby płacilibysmy jak się dowiadywalam 85 zl ale nas na to zwyczajnie teraz nie stać. Była ostatnio pewna sytuacja gdzie mój wyczyścil konta z kasy, bez mojej wiedzy wziął pożyczkę i kupił drugi jak na nas drogi samochód i jesteśmy splukani. I to na tyle, ze musze chodzic mimo ciąży zajmować się dziećmi obcymi. Żebyśmy się odbili. I żeby było nas stać pooplacac ten samochód i wykupić moje leki. A dosyć drogie są.
 
Mnie też dziś hormony doprowadziły do łez a to dlatego ze oglądałam poród...
Chrzciny robiliśmy na 50 osób ale to tylko dlatego ze dostałam kasę z ubezpieczenia za urodzenie dziecka i becikowe. A poza tym pierworodny.. I jakoś tak wyszło, ale teraz będą najprawdopodobnej chrzestni i dziadkowie i tyle. ale wszystko jeszcze zobaczymy jak będzie :D
 
Katjana i Kamilove dziękuję.. Kiedyś mi to by nie przeszkadzało - przecież wiedziałam że tak będzie ale teraz mi z tym źle... Ale czekolada to dobry pomysł a lody chyba jeszcze lepszy :-D
 
kamilove a czemu nie możecie ochrzcić dwoje dzieci na raz? Musicie teraz koniecznie chrzcić Jagodę?

Widzę, że część z Was w podłym nastroju dziś. Dołączę niestety do tego grona. Hormony mi chyba buzują :-( jak tak patrzę na to nasze mieszkanie to płakać mi się chce. Podłoga, panele proszą się o wymianę, wszystko stare to i domyć nie idzie. A słońce za oknem świeci i wszystko widać. Do tego ciągle trwający remont łazienki, graty na kupie. Ech kiedy to się skończy :-(
 
Katjana i Kamilove dziękuję.. Kiedyś mi to by nie przeszkadzało - przecież wiedziałam że tak będzie ale teraz mi z tym źle... Ale czekolada to dobry pomysł a lody chyba jeszcze lepszy :-D

wczoraj zachciało mi się lodów i poszłam sobie do sklepu o 21ej...(S w łóżku chory leżał ). po lodach od razu lepiej się robi prawda :D

Ja chrzcin na razie nie planuję.Póki co inna wielka impreza w maju...komunia najmłodszego :-p


edit,,,nasze mieszkanie też woła o REMONT :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blair,

Ale u nas właśnie ta niby cala familia to tylko rodzeństwo moje i mojego Ł z rodziną, nasi rodzice no i dwoje pradziadków.

My ślubu nie mamy i narazie na pewno nie planuję, a corka nosi nazwisko ojca. I z drugim zrobię tak samo :) jeszcze nikt ode mnie nie wolał aktu urodzenia Lali :)

Ladyk,

U mnie sam kościół to 350zl. A od osoby płacilibysmy jak się dowiadywalam 85 zl ale nas na to zwyczajnie teraz nie stać. Była ostatnio pewna sytuacja gdzie mój wyczyścil konta z kasy, bez mojej wiedzy wziął pożyczkę i kupił drugi jak na nas drogi samochód i jesteśmy splukani. I to na tyle, ze musze chodzic mimo ciąży zajmować się dziećmi obcymi. Żebyśmy się odbili. I żeby było nas stać pooplacac ten samochód i wykupić moje leki. A dosyć drogie są.
Może wynajęcie sali i catering będą tańsze... 85 zl na łebka, sporo kurcze... A z tym cennikiem kosciola to mnie wkur@#%! Zacytowałabym proboszczowi papieża Franciszka. My mierzyliśmy siły na zamiary. Mieliśmy ograniczony budżet, finansowo wsparli nas bardzo moi rodzice. Chrzciny to był taki prezent od nich dla wnuczki.
 
Do góry