reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Chybra gratuluje serdecznie!!
Dream,Ania, Eli, Sysia- życzę szybkiego rozwiązania!!!
Ja mam 4 dni do terminu i juz zaczynam się stresować, mam nadzieje ze dzieciątko urodzi się w terminie.
Nie chce marudzić ale czekam na ten dzień jak na zbawienie.... Miłego wieczoru kochane
 
Hybra -gratulacje. To się namęczyłaś. Dobrze że już po wszystkim. Sliczny bobas.

Sysia trzymam kciuki. Trochę jestem nie w temaciew. Z jakiego powodu mają W 39 tyg. Zacząć indukcję ?

Mialam wysokie vcisnienie i trafilam do szpitala, jest juz ok ale ja chce indukcje bo sami mowili ze beda robic bo 39tc i dziecko 3200g to juz ok wiec jutro zaczynaja
 
Chybra gratuluje serdecznie!!
Dream,Ania, Eli, Sysia- życzę szybkiego rozwiązania!!!
Ja mam 4 dni do terminu i juz zaczynam się stresować, mam nadzieje ze dzieciątko urodzi się w terminie.
Nie chce marudzić ale czekam na ten dzień jak na zbawienie.... Miłego wieczoru kochane

Ja też czekam....ciekawe czego dowiem się we wtorek w szpitalu
 
reklama
Chybra gratulacje :)

Dream jak tam u ciebie??

Ja po ktg pare skurczy na poziomie 100 i usg babel troszke urósł :) mega sie ciesze bo juz schizowalam :p
Za to u mnie nigdy nie moze byc spokojnie :/ lokatorom po dwoch tyg mieszkania z****la sie pralka :/ az sie pobeczalam :/ bo musze kupic nową a niestety w tym momencie nie bardzo moge sobie na to pozwolic :((
Szlak mnie trafia :/
 
Do góry