reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

No a ja już wszystko miałam porobione, usg, ktg i badanie szyjki i niby ok 16 mam miec test oct. Leżę poki co z 4 innymi babkami, jest tu dziewczyna, która wczoraj miała test i nic to nie dało, dzisiaj jej próbowali zrobić i nic. Reszta dziewczyn są ok 30 tyg. Personel szczerze mówiąc fajny i miły, ciekawe jak będzie dalej. Jedzonko iście szpitalne, ale nie najgorsze. Najlepsze jest to, że dr, która mnie badała powiedziała, że wg niej jestem po terminie, powinien być na 9ego, czyli tak jak z usg wynikało heh. :-p Ciekawe ciekawe co dalej .
 
reklama
Eli dasz radę !! A pogoda faktycznie do spania.

Chybra powodzenia niech Cię tam szybko biorą w obroty.

Asmi jak u Ciebie?

No nic prysznic zaliczony, makijaż zrobiony zbieram się na wizytę do doktorka niechże mnie zaskoczy- pozytywnie :-)
 
Mroowka, paulka moj tam zjada cycka co 2 godziny, choc zdarzaja mu sie i 3 i 4 godzinne przerwy, ale rzadko np raz dziennie

ladyk u nas starszak w miare reaguje, troche olewa, bardzo rzadko sie nim zainteresuje, czasami jak karmie to sie do mnie przytula :) raczej zazdrosny jest o tate eniz o mnie, juz oswoil sie z mysla, ze ja sie zajmuje malym

Chybra trzymam kciuki za probe :)

Buba sliczne fotki :)
 
Dolga - co do reakcji starszaka na noworodka to ostatnio właśnie Ci pisałam,że Olusia go olewa albo udaje,że go nie widzi. Ale się jej zmieniło od paru dni :-) Jest kochana dla niego, chodzi sprawdzać czy śpi, podaje smoczek, butelkę. Jak płacze to przynosi mi kocyk albo ubranko - jakby wiedziała,że mu zimno ;-) Widzę,że z własnej inicjatywy do niego podchodzi i głaszcze po główce.
 
Hejka. Wy macie nocki nie przespane z powodu ciąży a mnie mały daje w kość, wstaje do jedzenia co 2 godziny bo zamiast zjeść całą butle to zjada pół i usypia i za chiny ludu nie idzie go dobudzić żeby dojadł resztę, chodzę jak zombi ale dopóki mąż jest na urlopie to w dzień się kimnę a potem to może być masakra...

A karmisz mm?

Jak to jest z tym cc?? dlugo to trwa?

Całe cc to jakieś 20 minut, natomiast od cięcia do wydobycia dziecka u mnie minęły 3 minuty... ;-)

dolga, dzięki, że pytasz. ;-) No chyba lepiej. Doszłam do wniosku, że on po prostu nie dojada... W szpitalu powiedzieli, że mam karmić co 3h, więc starałam się tego pilnować, ale ona zjada różne ilości i wydaje mi się (choć dopiero to zweryfikuję), że te krzyki wynikają z głodu...

Teraz jeśli będzie się budziła po 2h i krzyczała to po prostu ją nakarmię tyle ile będzie miała ochotę zjeść i zobaczymy...
 
d

Krewetka- mój sam się na wazektomie pisze, ale ja nie jestem przekonana... Wole chyba tę spirale.

ja sie jakoś boje ten spirali tzn ze będzie uwierac nie spasuje i trzeba bedzie wyjac a koszt spory a i ze boli przy zakładaniu:baffled: Jako ze mam zakaz kolejnej ciazy a nawet juz nie chce to szukam naprawde cos sprawdzonego bo do menopauzy daleko....

Jak to jest z tym cc?? dlugo to trwa?

ok 15min dluzej trwalo samo przygotowanie
 
Rano napisalam posta i go wcielo :/

Chybra jak tam? Trzymam kciuki
Maran gratulacje
X mamuska co tam u ciebie jak Bartus?
Buba no trojeczka dla mnie to minimum pełnej rodziny :) ja tylko żałuję że z tym trzecim az 7 lat czekalismy

Co do spirali to ja chce ja założyć tylko jak wroci miesiaczka. Zdania sa podzieloneale to tak samo jak z tabsami po nich tez sa problemy z zajsciem w ciaze. Tylko dla mnie tabletki to taka antykoncepcja po ktorej nie mam ochoty to po co sie truc ;)

Bylam dzis juz o 8 na cwiczeniach w szkole rodzenia. Pomachalam nogami poskakalam na pilce :) pooddychalam i poparlam w ramach relaksu.
 
A ja po teście i godzinkę mnie trzymali. Kilka silniejszych skurczy było i poza tym dwa spady bobaska tak poniżej 90 , ale niby wszystko ok. Położna mówi, że jakby się coś działo w nocy to mam dawać znać i tyle. Mówi, że wątpi abym jutro miała wywoływanie, ehh. Kurde nigdy w szpitalu nie byłam i od ok roku nie spałam bez męża więc czuję się słabo, normalnie jak dziecko :-(
 
reklama
Do góry