reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

Hej laski. Ja dziś miałam kontrolę i zostałam wypisana przez położną. Nelka już powyżej wagi urodzeniowej także przybiera ładnie. Kp daje mi w tylek okrutnie, młoda mniw podgryza bo za mało jej leci więc dzisiaj odciaglam przed nocą i robie moim (o ) l4.
Kombinujemy na gwałt paszport dla N bo chcemy jechać fo Pl na święta ale w konsulacie w Londynie najbliższy termin na złożenie wniosku to 31/11 ... więc będziemy się starać o Brytyjski paszport do czego znowu potrzeba 567382625 dokumentów dlatego biegamy jak bezglowe kuraki i nawet jie mam kiedy wam napisać co u mnie. W nocy podczytuje znad karmienia ale zanim odpisze ti już usypiam.
Pytałam dzisiaj o wisektomie bo babeczka na kontroli zagaila mnie o antykoncepcji. .. podobno tutaj nie chcą robić poniżej 40 roku życia :/ zaproponowała mi za to spiralę ... miał ktoś? ?
 
reklama
Mrowkaa no niestety na recepte, ale to tez jest miedzy innymi na alergie, wiec moze warto sprobwac i poprosic lekarza. Haha u nas tez Niko wywala pieluszki, sobie dzieci do wynoszenia smieci wyszkoliłysmy :D

iga no niestety ja tez palmersem smarowalam cala ciaze i wyszlo troche tych rozstepow, w poprzedniej ciazy uzywalam zwyklej oliwki i nic nie wyszlo, a ogolnie sklonnosc do rozstepow mam, bo sporo ich u mnie z mlodzienczych lat, wiec napewno juz na palmers sie nie zdecyduje :p

małkus tez mam problem, wiec w ogole skasowalam :p
 
Cześć dziewczynki,

Akat- trzymam kciuki za ogarnięcie paszportu. Przed nami też ten temat bo w grudniu na Kubę chcemy lecieć ale jeszcze nie zarejestrowaliśmy Nell a to i akt potrzebny i pesel....


Dream- no to miałaś dziś wesoło z dzieciaczkami :) myślęże jak dopniesz wszystko na ostatni guzik to się akcja zacznie, u mnie lekarz powiedział że jak zwolnię tępo to wszystko odpuści i miał rację ;)

Iga- słyszałam dużo dobrego o tym palmersie.

So Happy - ludzie to mają czasem narąbane w głowach...

U nas dalej chillout. Wczoraj byli chłopcy kończyć ściankę 3 D i byli w szoku ale jak to chodzą, gadają, muzyka gra ja robię obiad a metr dalej śpi Dziecko.... Mała jest z tym spaniem jeszcze lepsza niż Fran ;)

Miłego wtoreczku!
 
Akatsuki oby udało się załatwić paszport, co do spirali nie pomogę, ale ja zastanawiam się nad wkladka. Nie wiem sama co lepsze

Buba a pesel to nadają teraz od razu przy rejestracji dziecka
 
a ja tak z innej beczki, dziewczyny maci ejakiś sposób na te cholerne suwaczki?? nie idzie nic wstawić

chyba musisz najpierw usunac ciazowy, bo jest na kolejny juz nie mam miejsca

Hej laski. Ja dziś miałam kontrolę i zostałam wypisana przez położną. Nelka już powyżej wagi urodzeniowej także przybiera ładnie. Kp daje mi w tylek okrutnie, młoda mniw podgryza bo za mało jej leci więc dzisiaj odciaglam przed nocą i robie moim (o ) l4.
Kombinujemy na gwałt paszport dla N bo chcemy jechać fo Pl na święta ale w konsulacie w Londynie najbliższy termin na złożenie wniosku to 31/11 ... więc będziemy się starać o Brytyjski paszport do czego znowu potrzeba 567382625 dokumentów dlatego biegamy jak bezglowe kuraki i nawet jie mam kiedy wam napisać co u mnie. W nocy podczytuje znad karmienia ale zanim odpisze ti już usypiam.
Pytałam dzisiaj o wisektomie bo babeczka na kontroli zagaila mnie o antykoncepcji. .. podobno tutaj nie chcą robić poniżej 40 roku życia :/ zaproponowała mi za to spiralę ... miał ktoś? ?

a dowód nie mozesz wyrobić?

mnie gin tez zaproponowala spirale, wiec szukam opini....
 
Dzień dobry we wtorek

Akat powodzenia z papierologią, a osobą dziś wizytującym samych dobrych wieści. No i może by się jakieś maluszki posypały :-).
U mnie po wczorajszym rajdzie sprzątanie, gotowanie kompletna cisza, po za tym, ze ja byłam padnięta już od 20 i na wpółprzytomna.
Julia jednak Tacie prezentu nie zrobiła.
Goście też byli króciutko teściowa godzinę, moi rodzice też godzinkę i tak szybko to przeleciało. Aż mi szkoda tego mojego męża bo mogliśmy normalnie świętować.
Moja głowa się poddaje jutro mam wizytę i pewnie mi doktorek powie, że do 20 będę chodzić także się nastawiam.
A ale mój mąż był lepszy oświadczył wczoraj, że jak nie urodzę 12.10 to mam trzymać do moich urodzin 12.11 zero litości hehe...

Miłego dnia
 
Heloł Lasencje :-D
Miałam dzisiaj dziwne sny, że byłam w Dzień Dobry TVN, ale nie wiem po co i byłam tam o 8:09 hahahaha I taki sam sen 6 razy w ciągu nocy. Już się bałam, że mam noc świstaka i że się zapętliłam... ale nie - jednak dotrwałam do ranka i się obudziłam jupiiiii :rofl2:

Mrówkaa, jak Róża była mała to miała podejrzenie astmy po mnie i alergii i była na testach w wieku około 2 lat. Teraz jesień, jest fajna pora, stosunkowo mało pyłków - idź prywatnie na testy. Może katar wynikać też z polipów w nosie, ale skoro byłaś u laryngologa to raczej to sprawdził. Może też być przesunięty pierwszy lub drugi kręg, ale to musi Ci wymacać kręgarz, o ile byś się zdecydowała. Taki przewlekły nieżyt nie jest fajny dla niej, spływa to wszystko do gardła, ułatwia infekcje i powoduje kaszel w nocy. Nic fajnego. No to tak ode mnie, bo moja Mała też tak miała i mi udało się to wyleczyć...

Dolga, dobre z tym Tatą :-D Ma zakaz zbliżania, ze względu na Nikosia? W sensie, że jest zazdrosny? :-) Cudny mały :-)
A ja Ci powiem, że inhalacja na Małą nie działały, ona miała suche wziewy przez aeroskopik, bo ona ma takie świsty z lekka astmatyczne... Tzn. WRÓĆ - MIAŁA, teraz nie ma na szczęście. Ale przedszkole nie powodowało większej zachorowalności. To wyszło potem, że miała przesunięty kręg szyjny i że miała alergię. Także myślę, że trzeba szukać na chama aż do skutku :-D

Aniu, przepraszam, w ferworze porodów i oczekiwania na kolejne nie sprawdziłam nawet czy się chwaliłaś wyborem, nie pojawiało się to imię często więc założyłam, że nam nie podawałaś. Ola to jak wiesz piękne imię, zupełnie jak Olek :-D Normalnie, że jestem zachwycona :sorry: A tak piszecie o tych nauczycielkach, to się zorientowałam, ze mama mojego M. jest emerytowaną nauczycielką, ale ona raczej narodzin by tak nie skwitowała :-D Fajna babka zresztą z niej, więc raczej spodziewam się wielu dobrych uczynków z jej strony :-D

Małkus, super że Lilka przybiera!!! Ucałuj ją tam od nas :-D

Asmi, Ty masz jeszcze ponad 2 tygodnie, spokojnie ;-) Ja coś czuję, że Ty szybciej urodzisz niż termin pokazuje... Zobaczymy czy moje przeczucie się sprawdzi :rofl2:

Akat, nie bardzo to rozumiem - Ty przecież wyszłaś do domu już dawno temu...? Kicha z tym paszportem... miejmy nadzieję, ze się Wam uda. W jakie rejony będziecie jechać do PL? Ja też zastanawiam się nad spiralą po porodzie, więc chętnie poczytam, czy któraś z dziewczyn ma z tym jakieś doświadczenie... :-D
 
hej

małkus ja tez nie moge wpisac nowych suwaczków

buba pesel dostaniesz od razu jak małą zapiszesz, teraz dają od razu

akat ja też będe spirale zakładać, chyba mirene, ale musze jeszcze poczytać

maran &&&&&& za szybki bezbolesny poród

dream już miałam włączyć dzień dobry Tvn żeby dowiedziec się po co tam byłaś :rofl2:


dzisiaj mój syn najmłodszy kończy miesiac, teraz strasznie szybko czas leci zwłaszcza w porównaniu do ciąży
 
Ostatnia edycja:
Kasia 1506 - ja również magazynuję, nie ma co, wczoraj to takie mieszanki robiłam jak niegdyś dzień przed okresem :-)

Malinka - a w sprawie tych witamin nie możesz np przedzwonić do szpitala czy położnej i się zapytać? Ja chciałabym mieszać od początku kp z mm i na pewno będzie mi również potrzebna taka wiedza.

Dolga - ja przed ciąża używałam 1-2 razy w ciągu dnia Serum wyszczuplającego modelującego również na rozstępy z Eveline Slim Extreme 3 D. W ciąży używam olejku i balsamu Palmers. Chyba je skończę i wrócę do serum z Eveline, bo bardzo mi podpasowało :tak:

Małkus - ja się tak uwnerwiałam na te suwaczki, że szok i w końcu nie mam pojęcia jak ja to zrobiłam, jak się młody urodzi będę musiała znowu kombinować :-p

Aga 1986 - bezlitosny, na prawdę zero litości :-)

Ja sama nie wiem co miało miejsce wieczorem, zaraz przed snem taki skurcz mnie złapał po samej prawej stronie na dole, że się ruszyć nie mogłam i później całą noc go czułam, ale młody się ruszał normalnie więc nie panikowałam. Do tego plamiłam, ale to tak jak w sumie od piątku. Odkąd się obudziłam to znowu mam uczucie jakby cały brzuch od środka był siniakiem :baffled: Może i dobrze, że już jutro jadę na jego wyjęcie, mam tyle samo obaw ile nadziei na +. Muszę dzisiaj wszystko w domu poogarniać i przygotować. Mieszanka w głowie jest nieziemska, co ja mam robić, jak sobie poradzę, czy młody wyjdzie zdrowy, czy położna będzie ludzka? Ehhh. Dupna, zamglona pogoda wcale nie pomaga :no: Tyle dobrego, że mąż cały czas mnie podtrzymuje na duchu i zapewnia, że o wszystko zadba.

Trzymajcie się kochane ;-)
 
reklama
U mnie po nocy w szpitalu bez zmian... 2 babki chyba skurcze maja a jednej z nich wody w nocy odeszly, tylko u mnie jak zwykle nic... normalnie ryczec minsie chce z bezradnosci...
 
Do góry