reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Akat daj znac co dalej, ja przy takim ciśnieniu dostawalam skierowanie do szpitala, przy 172/122 zrobili mi cc.

M byl dzi u ksiedza w sprawie chrztu, no i musimy pisac jakies podanie:baffled: ( bo nie jestesmy malzenstwem)
 
Heloł Laski :-)
Jaki dzisiaj ciepły dzionek w Gdańsku, u Was też? Czy zima?
Ja mam od rana jakieś bóle, rozchodzi mi się wszystko na dole jeszcze bardziej, młody się pcha na świat. Rano ugotowałam jajko i pierwszy raz w tej ciąży zachciało mi się wymiotować i nawet do kibelka poleciałam i coś tam wymiotowałam. Po czym po około kwadransie przeczyściło mnie porządnie drugą stroną. No ileż można... Nie wiem o co kaman.

Xmam, ja mam tak jak Ty ale przykryte to wszystko pledem, aby się nie kurzyło, bo u nas mega dużo kurzu się zbiera. Taka okolica.

Katjana, dawaj znać na bieżąco jak tam sytuacja, coś czuję że Ty i Colly będziecie następne :)

Colly, a Ty kobitko z przygodami... masakra. W zasadzie to w każdej chwili możesz urodzić teraz. Czy ktoś Cię już poinformował o co chodzi z serduszkiem Małego?

Ladyk, super, że jesteś z chłopakami. I super, że się udało SN :-) A żółtaczkę to wykorzystaj na to, aby sobie odpocząć i poleżeć w szpitalu i nic nie robić poza opieką nad chłopakami.

Blair, a jak zaczniesz szybciej rodzić to będzie poród naturalny? Jak to wygląda u Ciebie? Chodziłam do dentysty, ale dałam radę bez znieczulenia :-)

Akatsuki, strasznie długo ten autobus jedzie... Nie szybciej byłoby pociągiem?

Isabela, o kurde... czy to nie jest aby wskazanie do CC? Może się skonsultuj z innym lekarzem?
 
Witajcie :)
Gratulacje po pierwsze mamusiom, które urodziły! Cieszę się że wszystko dobrze :) niech pociechy zdrowo rosną!
Akat życzę żeby się wszystko unormowało!
Pozostałym wizytującym dobrych wiadomości!
U mnie dziś ciężka noc co godzinę budziły mnie skurcze, dalej mam co jakiś czas skurcze nieregularne.. do tego zaczyna oczyszczać mi się organizm, toaleta to dziś moja koleżanka.. nie wiem co to będzie dalej.. miałam dziś jechać na krwi ale nie pojechałam bo mogę nie zdążyć dobrać wyników.. jak co to pojadę jutro. Narazie odpoczywam trzeba sił nabierać bo nie wiadomo co nas czeka! Mały śpi to korzystam.
 
Witam!

Dzisiaj rano przyjechała moja mama, żebym mogla córkę zaprowadzić do przedszkola ( syn chory) i tak siedziała u mnie dopóki nie odebrałam jej.

Colly współczuję tej całej sytuacji.

Akat mam nadzieję, że wszystko się unormuje.

Ladyk super, że masz chłopców przy sobie.

Mój mały w brzuszku dał mi takie dwa bolesne kuksańce.
 
reklama
Hej :)
Akat Jak tam sytuacja?
Colly ale masz przeboje :/ I co z serduszkiem jakis lekarz cos Mowi konkretnego?
Igem takie czyszczenie to na rychly porod wskazuje :)
Isabel a co powiedzial lekarz na cholestaze myslalam ze to cc od razu
So happy co u siebie I malevo?

Mi sil dzis brak niby coś robię a jakbym stała w miejscu :( piore sprzatam ukladam rozpakowuje kartony i Tak końca nie widzę :(
O porodzie jeszcze nie myślę Bo czasu mi brakuje syf mam Jak ta lala. Młodego ubrań nie mam gdzie wsadzić bo nie ma kto mi pomoc przywieść komody :/
Aj tryb narzekający mam
 
Do góry