reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam Was i ja,

Dolga uzycz troche swojej energii. Ja nie mam sily na nic, bola mnie nogi i sa jakies obciazale do tego a kostki, spac mi sie chce strasznie, gdzie juz mialam drzemke :-)

Pogoda nam chyba nie sluzy, ja w piatek i sobote mialam fatalne dni. bole brzucha albo bezbolesne skurcze ale bardzo duzo i czesto, zawroty glowy słabo mi bylo, fatalnie. ale dzis jest nawet spoko poki co :)

W soobte tez bylam nakupilam pare ciuszkow dla malego, ale mam problem z wyborem kombinezonu, czy nie za cienki wzielam :D

Zdrówka dla kazdej z Was i miłego dnia :D
3majcie sie jak najdluzej w wielopaku :D
 
reklama
dolga z tym szykowaniem ubrań jak my będziemy w szpitalu to i ja się zastanawiam. M kiedyś ubrał młodego w bluzkę....od piżamy. Na pewno muszę jeszcze czystkę w szafie zrobić i powynosić za krótkie spodnie, bo już mam wizję juniora w szkole w przykrótkich spodenkach i bluzce od piżamy:-D. Wszystko się może zdarzyć....
 
Ja chyba przyszykuje sobie ciuchy powiesze w szafie i beda czekac na akcje, choc mam nadzieje ze bede miala cc i wszystko zgodnie z planem. a do wyjscia pewnie te same ciuchy ktoore bede miala w dniu przyjazdu.

Maly rozpycha sie po zebrach JA PIKOLE co za fatalne uczucie.

Moja ciocia tez urodzila w piatek i w 8 miesiacu ciazy, duzo kobiet rodzi przed czasem ostatnio..
 
Hej Kochane :-)
Melduje sie, dlugo mnie nie bylo ale podczytywalam Was na biezaco, niestety ja tez dolaczam sie juz do paczki ledwo chodzacych a gdzie tu jeszcze do konca pazdziernika :-/ ostatnio stale mam problemy z cisnieniem serce wali jak szalone i nie potrafie sie uspokoic :-( wrecz az sie boje...
MAMUSKI ROZPAKOWANE- wczoraj bylam w TESCO i pelno jest takich malutkich ciuszkow na Wasze pociechy a i w SMYKU tez sa :-)

Widze ze ostro idzie temat tesciowych.... Ja na swoja nie narzekam jak narazie jest ok, jak jej nie zaprosimy to nie przyjdzie i wogole sie nie wtraca. Zycze aby kazda z Was tak miala ;-)

MILEGO DNIA :-)
 
ewula, Julisia niee no nie osłabiajcie mnie haha moj to znowu do piaskownicy moze załozyc najnowszy ciuch jaki w szafie zastanie, zeby synuś ładnie wygladal :D

szczerze bym nawet o tym nie pomyslala, ale zaczepila mnie taka starsza babka, moj sobie chodzil z synkiem dookola i kazalam ciagle mu podchodzic, zeby mu blzke poprawic czy cos, bo plecy gole, a on nie zwraca na to uwagi. Ta babka zobaczyla moj brzuch i zaczela mi opowiadac jak to ona urodzila drugie dziecko. Mężowi naszykowała ubran na caly tydzien (bo tyle lezała w szpitalu) a jak wrocila to wszytsko leżało jak wczesniej, a corka chodzila caly tydzien w jednym haha. Oczywiscie uważam, ze mojemu dziecku nic by sie nie stalo jakby cos, ale moze tak na wszelki, co by sie nie wstydzic pozniej przy ludziach :D
 
Hej Kochane :-)
Melduje sie, dlugo mnie nie bylo ale podczytywalam Was na biezaco, niestety ja tez dolaczam sie juz do paczki ledwo chodzacych a gdzie tu jeszcze do konca pazdziernika :-/ ostatnio stale mam problemy z cisnieniem serce wali jak szalone i nie potrafie sie uspokoic :-( wrecz az sie boje...
MAMUSKI ROZPAKOWANE- wczoraj bylam w TESCO i pelno jest takich malutkich ciuszkow na Wasze pociechy a i w SMYKU tez sa :-)
MILEGO DNIA :-)
Iga masz problem z ciśnieniem czy tylko z szybkim tętnem? Tachykardia w ciąży często występuje. Ja mam bardzo dużą (nawet 160 uderzeń/min.) i wiem jak fatalnie z tym się funkcjonuje. Musisz ograniczyć kawę, herbatę, colę. Pij melisę i uspokój głowę. Wiem, że ciężko bo ja na początku bałam się nawet zostać sama w domu ale już to oswoiłam. Staram się nie zwracać na to uwagi i dużo wypoczywać. Poza tym biorę dużo magnezu i potas.

dolga z tym szykowaniem ubrań jak my będziemy w szpitalu to i ja się zastanawiam. M kiedyś ubrał młodego w bluzkę....od piżamy. Na pewno muszę jeszcze czystkę w szafie zrobić i powynosić za krótkie spodnie, bo już mam wizję juniora w szkole w przykrótkich spodenkach i bluzce od piżamy:-D. Wszystko się może zdarzyć....

Evulka moj kiedys rano zabral córkę w pizamie na spacer z psem i później zdziwiony o co mi chodzi bo on myslal ze jest juz w normalnych ciuszkach

Przybijam Wam piatkę. Kiedyś mój były przyjechał z młodszą córką (miała rok i trzy m-ce) po mnie i straszą córkę do kina i mieliśmy iść razem na lody (do kawiarni). Przywiózł ja w spodniach od piżamy :-D a miał jej tylko zmienić spodnie przed wyjściem :p
 
Dziewczyny wpadłam się przywitać i życzyć miłego dnia.
Ja ogarniam na szybko ostatnie rzeczy, właśnie kocyki schną musze jeszcze przygotować G koszule do pracy na dni kiedy mnie nie będzie i zwijam się do Rodziców, bo dziś znowu brzuch boli i wolę pojechać juz kolo środy do Rodziców żeby mieć lekarza pod ręką....
 
Dolga teraz juz nie grozi dziewczyna zeby w tym samym chodzily. Same sobie wybiora, ubiora sie i ucieszą i jeszcze tate zbajeruja zeby codziennie w balowych sukniach chodzic. Ale jak bym liczyla ze maz sam cos im wybierze to mogłabym się zdziwic ;-)
 
reklama
Do góry