reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

Dzień dobry :)

Ladyk, super, że jeszcze Chłopcy w Tobie :) Oby jak najdłużej!

Lilo, trzymam kciuki za szybkie pokonanie tego zapalenia! :(


Ja się męczyłam w nocy bo mi za gorąco bylo :(
Oddałam dziś mocz do analizy, mam nadzieję, że wyniki będą dobre...Jutro krew.
Kurier przyniósł zakupy więc mam kapsułki Jelppa i mogę prać dalej ;)
Nie wiem co na obiad...jakaś rozlazła jestem :/ Spaaaaaaaać....
 
reklama
Doris - Tobie i wszystkim dziewczynom polecam tą stronkę METEO.PL Tam wystarczy nacisnąć "Model UM", wybrać miejscowość i jest na prawdę szczegółowa, sprawdzająca się ( przynajmniej w moim wypadku ) prognoza 2-3 dniowa. Można oprócz większym miast wybrać również inną miejscowość w razie czegoś . Mi tą stronkę polecił ładnych parę lat temu kolega, który jest instruktorem kitesurfingu na Helu i potrzebna mu właśnie bardzo szczegółowa prognoza. A i jest ona aktualizowana co kilka godzin więc zawsze jest się na bieżąco :-)

Malinka - a jakimi sposobami chcesz odnowić łóżeczko ? Ja niedługo przejmę je po kimś i też myślałam o odnowieniu go i zrobieniu po swojemu.

Colly - jeśli chodzi o paciorkowca to ja dopiero na piątkowej wizycie będę miała najprawdopodobniej pobierany wymaz więc jeszcze zejdzie zanim się czegoś dowiem. Z tego co słyszałam i czytałam faktycznie nie ma sensu go tak na końcówce leczyć, bo jest za mało czasu, a przy porodzie lekarze aplikują odpowiedni antybiotyk i po sprawie. Jakoś mam się tym nie przejmują zbytnio.

Mnie wnerwiał gorąc w nocy, ale w miarę się przespałam i nawet nie byłam chyba na siku. Myślałam, że w tym tyg robotnicy będą się zbliżali do końca, ale już widzę, że przynajmniej jeszcze następny tydz tu będą rezydować :baffled: Przez to, że robią szpachlę i ją ścierają i kolejną warstwę nakładają i kolejną to nie zauważam postępów, jutro niby mają ostatnią nałożyć, ehhh. Każda z nas lubi jak widać zmiany, a tu póki co wizualnie wszystko stanęło. Ufffff, cierpliwości, cierpliwości dajcie mi siły najwyższe :tak:

Trzymajcie się mamusie :-)
 
Hej my też zaraz idziemy na rozpoczęcie 1 kl. Aż sie boję jak będzie sobie radził mój szesciolatek.

Ladyk super ze kroplowka zatrzymała skurcze oby jak najdłużej aż chlopcy będą gotowi.

Buba, Julisia zycze szybkiego zakonczenia remontów abyscie spokojnie mogly oczekiwac na wasze maluszki.

Miłego dnia wszystkim, odezwę sie jak już będę po usg
 
Lilo niestety zapalenie płuc u wcześniaków jest czymś powszechnym :( ważne że są pod odpowiednim sprzętem i okiem lekarzy. Będzie dobrze, głowa do góry. Dziewczyny są silne :*
 
wróciliśmy po rozpoczeciu, najmłodszy oczywiście che iść do zerówki jak jego brat,

landyk dobrze, ze maluszki są w brzuchu, każdy dzień dłużej u Ciebie to dla nich na plus

colly ja miałam wynik dodatni i dostałam antybiotyk wcześniej, już jestem po leczeniu

Lilo mam nadzieję, ze dziewczynkom się szybko poprawi

Dolga dzięki, dzisiaj lepiej,

Annietesss u nas dzisiaj zurek na obiad, z jajkiem i kiełbaską


Ja nie wiem czy ja jestem nadpobudliwa ale jak słysze pytanie " A ty jeszcze cała???? jeszcze nie urodziłas????"
to mnie szlak trafia normalnie
 
Ja wróciłam od lekarza, jeju co to za człowiek! Badań nie umie w karcie znaleźć, nie wie, że dzisiaj mieliśmy robić GBS, pyta mnie, który t.c. ja mówię, że 35 on w książeczce mi wpisał 38 :-O. Zbadał mnie i u mnie wszystko długie i pozamykane (czemu mnie to nie dziwi??) Tylko tętno małego było jakieś szalone bo aż 180 ale on powiedział, że to ok. No nic, jutro pójdę na ktg. Tymczasem leżę i zbieram siły na rozpoczęcie i młodszej córki.
 
Doris 180 nie jest ok. Zakres masz od 110 do 160 zawsze mi położna powtarza bo mija młoda ma 150-155 ... ja bym może skonsultowala z innym lekarzem.
Zastanawiam sie czy dzwonić do szpitala. Nie.mogę chodzić swobodnie taki mam ucisk ba spojenie lonowe. I nie mówię o spacerach po parku tylko o wyjściu do toalety na górę ... może by pojechać na kontrole? Po tych skurczach myślę ze może Nelka wcale nie chce się rodzić cc ...
 
Akat no widzisz mi też tak się wydaje tym bardziej, że mały nie był specjalnie w ruchu. A wczoraj wierzgał jak szalony. Może pojadę na IP bo ten lekarz to NIC NIE WIE. Sugerowałam, żeby dłużej przytrzymać ale powiedział, że nie trzeba :-/
 
reklama
Do góry