reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

reklama
X mam przytulam
Ps ja wczoraj byłam na pogrzebie nie wierzę w przesądy- miałam tylko do asekuracji męża i wiedziałam że jak sie źle poczuje to muszę wyjść

3maj się

Mroowka to powodzenia na randce
 
Mrowka normalnie karny k za takie coś .
X mam bardzo mi przykro ja już niestety pożegnałam kilkoro przyjaciół :no: to smutne nawet z mężem ostatnio rozmawialiśmy o tym. Dobrze ,że nie poszłaś to zawsze emocje i mogą zaszkodzić .
 
hejka :)

Doris, czekam na wieści po wizycie.

Dbdg, Ty też lepiej śmigaj do lekarza. a co do wózka to wg. mnie każdy powinien dopasować kolor pod siebie a nie tak jak robi to większość - pod dziecko. Mój L na pewno by się z różowym wózkiem nie pokazał, ja zresztą pewnie też nie. z resztą tak samo jak z zielonym ;) Myślę że taki mały bobas nie ogarnie jaki kolor ma wózka i nie będzie marudził że chce inny ;) czarny kolor jest elegancki i pewnie praktyczny jeśli chodzi o brudzenie się. Nam w sklepie odradzali czarne bo niektóre materiały płowieją no i wieczorową porą (a dnie już coraz krótsze) może być słabo widoczny.

Xmamuśka, smutna wiadomośc :( To prawda, że życie jest kruche.

Dziadek mojego L 30.09 idzie do szpitala bo ma guzy na płucach. On twierdzi że już stamtąd nie wyjdzie. Ja cały czas upieram się, że razem tam pójdziemy (sąsiedni oddział do porodówki) i razem wyjdziemy. oj nie chciałabym cieszyć się z narodzin dziecka gdy rodzina pogrążona w smutku.
A tak poza tym to dziś spałam pierwszą noc (w końcu) na tej lepszej stronie łózka. W końcu mój L się przeniósł a nie jedna kłótnia o to była. Ta strona jest dla mnie lepsza bo łatwiej mi się z niej zgramolic a wstaję od paru dni 3 razy w nocy na siku. 3 razy! Czy to już się organizm przygotowuje do nocnego wstawania do dziecka? ;)
 
dream a widzisz to cenna informacja, ja mialam skurcze co 10 min, ale jednego dnia 8 godzin, pozniej drugiego, nie pomyslalam ze to juz porod bo przeciez do porodu to skurcze co wlasnie 5-7 min, ale teraz mnie polozna uświadomiła i lekarz, ze mam szybciej jechac do szpitala, bo akcja moze byc jeszcze szybsza :D

kasik oo super taka randka, zazdroszcze ;)

Mroowka aaaa no to ci dopiero niespodzianka haha ale jak to fajnie miło się zaskoczyć :)

eli omg wspolczuje ci strasznie tego leżenia, jeszcze troszeczke kochana, a po 37 idz pobuszowac po mieście :D

xmamuska wyrazy wspolczucia :( moze lepiej zostan w domu, jeszcze te upały
 
Hehe, my byliśmy na Jarmarku we wtorek :)
Mnie się to nie zdarza, podobał mi się po prostu napis :) Nikt obcy nie leci do brzucha, zresztą chyba mi to nie przeszkadza za bardzo :)

ja za jarmarkiem nie przepadam, wkurzaja mnie te stragany i tłumy... ale wczoraj nie było tak źle, w zeszła sobote bylismy ze znajomymi to była msakara, przejsc nie mozna.

Eli wczoraj tez skakali, ale jak ja patrzylam na to to mi sie słabo robiło :)
fantastyczny deszcz meteorow wczoraj. Chyba najlepszy jaki oglądałam do tej pory. Siedzieliśmy na ogrodzie do 23:30 i w sumie widzieliśmy ponad 15 fireballi co np w przypadku Geminidow zdarzyło się tylko dwa razy w ciągu całej nocy ;)) fantastyczna noc ♥

super :) u nas niestety nie dało rady zobaczyc

Hej

Nie pisze ale podczytuje...

Mam mega doła kilka dni temu nieoczekiwanie odszedł mój dobry kolega ... dziś pogrzeb ... bardzo chciałam uczestniczyć w nim,ale odradzano mi w moim stanie... mąż pójdzie,a mi obiecał że zaprowadzi mnie pare dni po na grób ... Jezu siedze i rycze ... jakie życie jest kruche ... Sorki dziewczyny ale musiałąm w końcu się wyżalić bo mi psycha już siada

wspolczuje...masz racje, zycie jest kruche... trzymaj sie
 
kasik - dzięki, mam nadzieję że uda się przed porodem ;)

Kitek- ja na trzeźwo walę ;) co z tego że wszyscy mi mówią że w ciąży wyglądam wspaniale, że tylko do reklamy ale ja dziękuję baaaardzo....zbierać się potem do kupy bo organizm na skraju wycieńczenia...no ja z tych co może i dobrze wyglądają ale samopoczucie i zdrowoe w ciąży padaka...już wiem że czeka mnie operacja bo poszły mi znowu zastawki w żyłach...dziękuję....tak więc kobitki nie bójmy się otwarcie mówić że ciąża kolorowo to tylko na filmach i w katalogach wygląda ;)


Hej

Nie pisze ale podczytuje...

Mam mega doła kilka dni temu nieoczekiwanie odszedł mój dobry kolega ... dziś pogrzeb ... bardzo chciałam uczestniczyć w nim,ale odradzano mi w moim stanie... mąż pójdzie,a mi obiecał że zaprowadzi mnie pare dni po na grób ... Jezu siedze i rycze ... jakie życie jest kruche ... Sorki dziewczyny ale musiałąm w końcu się wyżalić bo mi psycha już siada
Xmam- przytulam :* trzymaj się!
fantastyczny deszcz meteorow wczoraj. Chyba najlepszy jaki oglądałam do tej pory. Siedzieliśmy na ogrodzie do 23:30 i w sumie widzieliśmy ponad 15 fireballi co np w przypadku Geminidow zdarzyło się tylko dwa razy w ciągu całej nocy ;)) fantastyczna noc [emoji813]
Ta noc to raj dla Ciebie kochana :) Ty ostro w temacie gwiazdorskim siedzisz. Super!
kitek - przywal mu z otwartej tak profilaktycznie,jak będzie po alko to nie będzie pamiętał a może i łapska z dala utrzyma ;-)
dolga - super łóżeczko! chyba obczaję czy czegoś takiego dla dziewczynki nie ma :-)
Buba - spoko oko! będę informować!

Poza tym laski...muszę sprostować mojego wku.rwa.... już cała chodziłąm "zachwycona" tą wizytą, fuczałam pod nosem co na obiad mam zrobić,żeby szybko było....a mój mąż w końcu pękł i poinformował mnie,że ta wizyta to w innym celu ma być. Okazało się,że on zamówił swoich rodziców, bo chce mnie zabrać na RANDKĘ Z OKAZJI ROCZNICY (którą mamy jutro). :szok::szok::szok: kory mi w sekundzie wybiło, bo nie spodziewałam się,że on zna znaczenie słowa "randka", bo x lat na czymś takim nie byliśmy,aż się sama zastanawiam czy pamiętam jak to jest....chyba nogi trzeba ogolić czy coś? Jakieś szmaty wyprasować.....brwi wyrwać...boshe....w żadne buty nie wejdę już.........:szok::szok::szok:

Eh, tak więc zwracam honor i już nie jestem wściekła ;-);-);-)

Matko co za kolo....????

Fajnie że taka niespodzianka wyszła :) wyrechtuj się tak że staremu kopara opadnie ;)
 
reklama
Kitek- ja na trzeźwo walę ;) co z tego że wszyscy mi mówią że w ciąży wyglądam wspaniale, że tylko do reklamy ale ja dziękuję baaaardzo....zbierać się potem do kupy bo organizm na skraju wycieńczenia...no ja z tych co może i dobrze wyglądają ale samopoczucie i zdrowoe w ciąży padaka...już wiem że czeka mnie operacja bo poszły mi znowu zastawki w żyłach...dziękuję....tak więc kobitki nie bójmy się otwarcie mówić że ciąża kolorowo to tylko na filmach i w katalogach wygląda ;)

I o to właśnie chodzi. Ja jak wszędzie słyszę, że ciąża to taki piękny stan, to mi się w środku wszystko przewraca. Facetom to się wydaje, że my tylko marudzimy bo skąd oni niby mają wiedzieć jak naprawdę się czujemy? - Wystarczy, żeby uwierzyli. Ja kiedyś czytałam artykuł o tym, że ciąża dla organizmu kobiety jest jak pasożyt, nowotwór. Zabiera wszystko co najlepsze a nasze organizmy muszą sobie z tym dużym obciążeniem jakoś radzić. Wszystko tam było opisane jak to działa, to znaczy jak nasz organizm się eksploatuje i że czujemy się tak źle właśnie dlatego, że płód traktowany jest przez nasz organizm jak "obcy", którego trzeba zwalczać. Także to na pewno piękne, że dajemy nowe życie ale nikt kto nie był w ciąży nie jest w stanie nas zrozumieć.

Xmam bardzo mi przykro. Przytulam.

Mrowkaa miło ze strony Twojego męża :-)
 
Do góry