reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ulewanie-moja dr tez twierdzi ze to normalne wiec prubuje na rózne strony a KArola miała chwile ze rzygała dosłownie.A teraz róznie,jednego dnia rzyga innego nie.Próbowałam Benilon nutriton to jest zageszczacz ale przy kp zle go podawac,gastrrotuss baby nawet pomógł a teraz nie odbijam od razu pojedzeniu.Przebieram pare razy dziennie,zuzywam 10pieluch.Ale mała rosnie wiec to jest normalne wg pani dr.

NA krostki krosteczki sucha skóre polecam dermedic baby,ładnie małej buzie wyleczyło.A miała naprawde brzydka.
 
Garmelka no jak miala czerwone to kilka razy dziennie, jak zeszlo to 2x dziennie + przed wyjsciem na dwor, najwidoczniej musze czesciej smarowac nawet jak jest dobrze.
A czerwone brwi od czego moga byc? Strupkow tam zadnych nie ma.

Dziewczyny mam pytanko jak u was jest z seksem, tzn czy czujecie jeszcze jakis bol podczas? Bo ja chyba musze isc do lekarza bo 30.01 bedzie 4 miesiace po porodzie a mnie nadal strasznie boli ze nie idzie ten teges;) a dodan ze uzywamy bardzo duza ilosc zelu nawilzajace np. Z durexa. Po porodzie mam suchosc pochwy, jak przed ciaza bez wkladek sie nie obeszlo, to teraz ich nie potrzebuje. Jak jest u was w tym temacie?
 
Betti ja czuje takie jakby szczypanie przez kilka sekund, troche to boli ale zaraz mija i jest ok ;-) moze faktycznie warto isc do lekarza skoro tak mocno cie boli.
 
Ja czuje takie bardziej klucie i mam wrazenie ze za mocno mnie zszyli hehe ;)

Na kontroli lekarz mi mowil ze bardzo dobry szew, ze wyglada teraz jak u dziewczynki :p
Jak sie nie zmieni to sie wybiore do niego bo i tak zaswiadczenie do becikowego potrzebuje.

A wy juz zalatwialyscie becikowe?
 
Mialam sie jeszcze was zapytac czy wasze dzieciaczki smieja sie w glos? Bo moja Hania jeszcze nie, tylko usmiecha sie cala buzia szeroko. Nie moge sie doczekac az bedzie sie chichotac :D
 
reklama
Do góry