reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Cyntia daj znac koniecznie jak to kolko baby swimmr i jak maly zareagowal. :)
Musze tez to kupic, fajna sprawa, bez stresu w duzej wannie mozna kapac.
Za nami juz pierwsza wspolna kapiel w duzej wannie, wrazenia super mama i corka zrelaksowana:) polecam:)
 
reklama
Cyntia image.jpg buuuui ;( Wy juz tam skrobiecie pewnie a tutaj juz cicho sie robi
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 60
Miałam pisać, że ja już się przenoszę całkowicie tam, ale jak jeszcze nie wszystkie dodane to ok, poczekam :-)
 
Zamkniemy go? Uradzimy coś.

Czyli adminka jeszcze nie zadziałała. Wiem, że jest teraz chora i może dlatego to trwa.

Domka - chcę napuscic wodę do naszej wanny na full :D
 
Cyntia - też chyba zamówię te koło.:D To może być ciekawe przeżycie hihi. Szukam właśnie na sieci

Moj się pyta czy to koło nie przydusi dziecka??????

Bez komentarza :p


A ja bym nie chciała, żeby to co piszemy zniknęło. Toz to cała historia. Jakis czas temu wróciłam do początków...jak pojawiłam sie na forum...bicie serduszka...badania..poznanie płci...akcja wody. Az się łezka w oku kręci a jeszcze wieksza jak będę miała możliwość wrócenia po latach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry