reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Madzia powodzenia:) w ogole kciuki za wszystkie rodzace:) Jaki wysyp dzieciaczkow jeszcze we wrzesniu:)

Mi po laktatorze lepiej - 100ml z obu cycuchow. Ulga nie do opisania:)
Mala co chwile cyc, kupa, cyc i kupa i tak z 1,5h teraz zasnela wiec chyba tez skorzystam:)
 
Witam ;)
Młody jest mało angażujący, ale ja jestem wyczerpana fizycznie i potrzebuję trochę czasu, by dojść do siebie.
Od wczoraj jesteśmy w domu. Póki co spalabym jak Adrianek ;)
Klementynka cierpi.
 
Gratulacje dla kolejnych mamuś :) Niedługo zaczniemy zasypywać forum zdjęciami naszych maleństw i będziemy podpisywać w którym tyg urodzone itp. :) :D Ja dzisiaj jeszcze skorzystałam z tego że mała siedzi w brzuszku i poszłam na zakupy... miałam sobie coś kupić ale jak zwykle kupiłam coś dla Niny :p :D

02. października mam wizytę więc zobaczymy czy się nie szykuje do wyjścia :p
 
Malinka ja tak od 6 miesiecy zawsze z zamiarem zakupienia czegos dla siebie ide a przynosze rzeczy dla niuni :) Taka nasza natura:)
 
Dziewczynki trzymam kciuki za szybkie porody !!! :)

Ale petardy od września- kto by pomyslal:)

Cyntia- dobrze ze juz w domciu, klementyna po szyciu to chyba zawsze boli, wpolczuje:(

Ja dzisiaj miałam dzien wędrowca:) dopiero przyszłam i padlam... Nie mam siły obiadu robic :(
 
reklama
Do góry