reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Oho dzwoniła Helga von Dupersztajn że w poniedziałek rano mam się stawić w szpitalu na badania i ktg w związku z nadciśnieniem.
Co drugie zdanie pytała się " Czy Pani rozumie co do Pani mówię" :p Dobra wiem, ze ciąża lekko oglupia no ale bez przesady, nie jestem tłukiem :/
 
Ostatnia edycja:
Wawka tak to smolka jeszcze byla. Ale smierdziala jak szambo - doslownie:)

Syla dzisiaj na obiad np. Mortadela w jakims sosie, ziemniaki i surowa marchew. A od paru dni do kanapek mielonki i serek topiony ktory tez przetworzony i oprocz kupy chemii zero wartosci odzywczych.

Okazuje sie ze nie ma zoltaczki:) tzn cos tam jest ale w dolnej granicy normy. Jak wszystkie inne badania beda ok to raczej jutro wyjdziemy bo moja morfologia po porodzie lekarzowi sie podobala - przed porodem hemoglobina 11,1 a teraz przez pobyt nie bralam witaminek nawet i po porodzie hemoglobina 12,0 heh ja zawsze na opak no ale polozna powiedziala ze przy porodzie malo krwi stracilam:)

Mona gratuluje:))
 
Hej :) Kurcze rozchorowałam się :( katar, kaszel, ogólne osłabienie :( na szczęście nie mam gorączki... syrop z cebuli zdziałał cuda, bo już po jednym dniu czuje że się odrywa więc mam nadzieje że szybko wszystko mi przejdzie.

W nd odstawiam no spe magnez i luteine i niech sie dzieje co chce:) Coś czuje że przy tym kaszlu może być różnie bo już teraz mi się częściej stawia macica...
 
To mamy juz 8 dzieci na świecie a październik jeszcze sie nie zaczął :) tak sobie myśle ze jest nas na forum 40 moze 50 udzielających sie częściej bądź rzadziej czyli mamy szanse ze do października to 25 % z nas bedzie miała maluszki przy sobie... Strasznie szybko to idzie. Mam nadzieje ze jeszcze ze 2-3 tygodnie mała grzecznie posiedzi w brzuchu :)
 
Kotulcia: no to teraz będą z dnia na dzień piękne, żółciutkie kupki :tak: U nas taki problem ze smółką był zwiastunem zaparć, które pojawiły się jak młoda miała 6 miesięcy. Nic groźnego tylko upierdliwe. Najważniejsze, że smółka zrobiona, bo noworodek musi oddać smółkę do 48 godzin po porodzie. Jak nie, to zleca się dodatkowe badania.

Mona: gratulacje. Jak dojdziesz do siebie to prosimy o fotkę.

Judy: to aż tyle nas jest na forum? Myślałam, że mniej.
 
Ostatnia edycja:
Wawka nie wiem ile nas jest nie liczyłam :) to tak na oko jak spojrzałam na nasza listę mam i plus pare kobietek których na tej liście nie ma. Z drugiej strony czesc dziewczyn z tej listy od dawna milczy.
 
reklama
Wawka tzn ona zrobila zaraz po urodzeniu 3x smolke i potem wlasnie nastalo takie przelewanie sie w brzuszku, baczki i klopot z ta kupka. Zobaczymy jak teraz bedzie z kupka, mam nadzieje ze dobrze:)
 
Do góry