reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
A teraz dawka usmiechu, znalezione na facebooku ImageUploadedByForum BabyBoom1411752059.789092.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411752059.789092.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411752059.789092.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 64
gnagna: córka wypija dwa razy dziennie mleko: rano i wieczorek po 250 ml i pije ze smakiem.

kotulcia: u nas się pytały na porannym obchodzie co ile karmienie i czy była kupka. Ja smarowałam mimo, że na początki było ok. Z czasem pojawiły się problemy ale nieznaczne, pewnie dlatego, że smarowałam.

Pscółka: raz na jakiś czas można z dietą zaszaleć. Ja co jakiś czas też sobie pozwalam :tak: A kiedy planujesz odstawić magnez i nospe?

Jestem po wizycie u gina i mam zmartwienie. Młoda jest z 20 centylu. Waży 2300 a mam 35 tc i 4 dni. Za dwa tygodnie mam wizytę i będzie gin dalej oceniał. Czy któraś też na takiego malucha w brzuchu? Załamka.
 
Wawka ja mialam usg w 35 tygodniu i mala miala 2800 i mowil ze jest troszke duza jak na 35 tydzien. Wiec moze nie jest az tak zle i po prostu masz mala kruszynke. A co doktor Ci powiedzial?
 
Izabella: wielkie dzięki.
renisus: no powiedział tylko tyle, że trzeba to sprawdzić za dwa tygodnie. Ale właśnie rozmawiałam z mamą i ja urodzona w 38 tc ważyłam 2700 więc może to dziecko teraz we mnie się wdało? Bo moja starsza córka w 39 tc ważyła 3500. Już sama nie wiem. Poczekam te dwa tygodnie i zobaczymy.
 
reklama
mroczko - to czekamy, a nuż się coś rozkręci:tak:


czarna - współczuję, znam ten ból. Ja poprzednio siadałam na zwiniętym ręczniku ułożonym w kształt u, żeby pupą łóżka nie dotykać, teraz kupiłam koło dmuchane, może będzie bardziej poręcznie.:-D


wawka - magnez za tydzień odstawiam. Nospy w tej ciąży praktycznie nie łykam. Witaminki już odstawiłam, bo nie byłam w stanie ich przełknąć. Stawały mi w gardle i miałam odruch wymiotny. Z wagą nie schizuj, mi w przeciągu dwóch tygodni oszacowali dziecko na 2160 g i 2900 g, a przecież to niemożliwe;-).
 
Do góry