reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

babina - ja chyba dostałam tylko zwiększone dawki nospy, żeby rozkurczyć ten przewód moczowy i dużo pić, ale na pewno będzie na bb jakiś wątek temu poświęcony, bo to potrafi nieziemsko boleć i nospa to wtedy raczej za mało. Z pewnością przejechałabym się na IP, żeby nie zrobił się jakiś stan zapalny.
 
reklama
Mam pytanie do doświadczonych mam o mleko? Jakie mleko polecacie w razie problemów z własnym pokarmem?

Mój maluch dostał w szpitalu NAN i już na nim zostaliśmy :-) zresztą on nie marudził jeśli chodzi o mleko :-)

a kupujecie posciel z ochraniaczami?

Na początku ochraniacz się praktycznie nie przydaje bo i ruchliwość maluchów jest niewielka :-) ale później jak najbardziej jest przydatna :-) tyle że mój się potrafił obrócić o 180 stopni więc często i tak uderzyło szczebelek :-D


Pytałam się Was o alkohol na urodzinach malucha, no wiec daliśmy wszystkim Piccolo włącznie z małym :-D Oczywiście teście się obrazili, że lemoniadę podaliśmy :sorry: nie rozumiem ale cóż jak się kogoś nie lubi to wszystko przeszkadza. Na szczęście przestało mi to przeszkadzać, ważne że syn był zadowolony :-D

W środę idę na glukozę i już na samą myśl mnie mdli bleee :-)
 
Hej. Ja dzis mam usg polowkowe i mam nadzieje ze dzidzia sie nam przedstawi. Domka swietna mata i cena tez super w sumie jak za darmo.
Anecznik wspolczuje tesciow, przeciez to byla impreza malego i powinni zrozumiec.
W sumie zastanawia mnie jak to jest z tesciowe nie lubia swoich synowych. Jeszcze nie spotkalam takiej, ktora szczerze powiedzialaby ze ma fajna synowa. Moja co prawda ostatnio mi odpuscila i nasze stosunki sa ok, ale nie znasz dnia i godziny....
 
A ja właśnie przyjechałam w odwiedziny do rodziców i przywitała mnie niespodzianka, mój szalony tata nie mógł się powstrzymać i zrobił pierwsze małe zakupy dla Kubusia ;)

zdjęcie(1).jpg

Lucus powodzenia na wizycie połówkowej, życzę Ci żeby maleństwo pokazało kim jest bo wtedy dużo łatwiej szykować się z wyprawką i urządzać pokój, ja już powoli zaczynam szaleć ;)

Domka świetna ta mata, aż jestem w szoku, że taka tania, mi jakoś nie udaje się wyhaczyć takich promocji :/

Anecznik czasem zastanawiaja mnie takie osoby jak Twoi teściowie, przecież to była zabawa dla dziecka a nie kolejna imprezka dla dorosłych, eh, ale niestety czasem nie ma się na to wpływu, no i dobrze że się nie przejmujesz. Ja z moją teściową mam neutralne relacje, na szczęście ma podejście, że wszystko co robimy to nasza sprawa i się nie wtrąca.
 

Załączniki

  • zdjęcie(1).jpg
    zdjęcie(1).jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 44
Domka, świetna mata,
Lucus trzymam kciuki żeby małe nóżki rozstawilo.

Ja też gorzej śpię, budze sie rano na długo przed budzikiem, zwykle po 6 godzinach snu. No i śpię czujniej, wszystko mnie budzi. Chyba już organizm przygotowuje sie do opieki nad noworodkiem :-).

Justine, a gdzie twój tata dostal takie fajne kopertowe body? Też takie chce!!!
 
Ostatnia edycja:
Domka - na początek jak znalazł ta mata. Ja już kładłam Szymka od 7 tygodnia i próbował trącać rączkami zabawki:tak: A w łóżeczku miał książeczkę tiny love i też potrafił się godzinę na nią patrzeć:-D
 
Pscolka zazdroszcze. Moja mloda miala mate z serii las tropikalny i wykazywala minimalne zainteresowanie. Hustawka tez jej nie zachwycala.

Moja tesciowa jest dla mnie mega mila, choc nie wierze, ze mnie lubi. Ja generalnie mam problemy z normami spolecznymi. Nie moge zniesc obludy, robienia tego co wypada. Moj maz twierdzi, ze lepiej zyc w Matrixie niz znac prawde o ludziach, o tym co znajomi i przyjaciele o nas mysla i mowia, a ja nie moge... taka juz jestem infantylna.
 
gnagna- no nie mogę na Szymka narzekać, do 6-go miesiąca jakbym dziecka nie miała:-D a potem zaczęły się ząbki, katarki, cycanie po 16 razy na dobę, nocne zabawy, no i to poranne wstawanie:cool: z którym do tej pory walczymy. Już mam i rolety i zasłony 100% zaciemniające, teraz jeszcze muszę zaciemnić szybki w drzwiach, bo skubaniec teraz w tą stronę patrzy czy już dzień się zaczął:-D
 
reklama
No ja maty miałąm nie kupowac ale za takie pięniądze;-) szkoda nie wziąśc.mam taki fajny ciuszek ze zawsze cos wychacze.Młodej kupiłam homika zhu zhu pets jezdżacego,grającego z metką za 5zł;-)
 
Do góry