reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Kotulcia nie wiem co się dzieje ale mi też jakoś słabo :-(ciśnienie może niskie ledwo na oczy widzę

Mi dzisiaj śniły się koszmarw obudziłam się po 3 w nocy przestraszona :-(
U mnie brak kreski jeszcze ale do 2mcy powinna być;-)
 
reklama
Hej hej dziewczynki, do mnie przyjeżdża dziś przyjaciółka, która mieszka w Londynie a ostatnio widziałyśmy się jeszcze na moim ślubie więc dziś babski dzień będzie :happy2: Na obiadek albo pójdziemy do jakiejś knajpki albo jak nie będzie nam się chciało wychodzić to jakieś spaghetti upichcę, może ze szpinakiem.

Pogoda fatalna, pada, wieje, zimno, mokro buuuu

Wczoraj byłam u mojego zwariowanego endokrynologa. Wchodzę do jego gabinetu a on na mój widok mówi "Nooooo, eleganckooooo"
Potem musiałam się rozebrać do biustonosza bo zawsze mnie osłu****e słuchawkami, na co on znowu "Noooo, eleganckooooo" I nie wiem w sumie o co mu chodziło :confused: Pomijam już fakt że od kilku wizyt mówi do mnie po imieniu i za każdym razem pyta "To jaką masz wadę tarczycy?" Na co ja muszę jak na sprawdzianie odpowiedzieć że niedoczynność i wtedy mnie wypuszcza. Heh taki nietypowy człowiek :-D
 
Witam się. Nie odzywam się ostatnio, bo u mojego męża w pracy wydarzył się śmiertelny wypadek, strasznie to przeżywamy, mój mąż jest załamany, ja również nie mogę się z tym pogodzić... jak pomyślę,że 10 sek wcześniej i to był by mój mąż. Życie jest bardzo kruche dopiero w takich chwilach człowiek dostrzega, że tak naprawdę nic nie jest ważne oprócz zdrowia, życia, rodziny, nie warto się kłócić o byle głupoty bo potem juz można nie mieć okazji powiedzieć przepraszam czy kocham.
 
A u mnie w przeciwieństwie do wczoraj energii brak. Musi być jakiś spadek ciśnienia, albo lenistwo dopołudniowe - jeszcze w pidżamie siedzę. No ale zaraz się ubieram i zabieram do roboty nie ma zmiłuj się ;) Ostatnio słabo mi i zastanawiam się co z moją anemią, bo badań nie robiłam. Wizyta jutro popołudniu.
A na obiad będą schabowe :D
Jutro muszę się do lidla wybrać, żeby mojej córce kupić conieco - blok z naklejkami, taśma dekoracyjna, pisaki jakieś ;)


Marlas
super, oby tak dalej

Slonko ja skontaktowałabym się z lekarzem

Bombelek święta prawda, niby takie proste, a niestety w życiu trudne. Potem się tylko żałuje...

Melodja zazdroszcze;) Ja leże jak zdechły kurczak cały czas źle sie czuję... masakra. A w domu armagedon;( Aż mi J żal, że żyjemy w takich warunkach, ale nic nie poradczę, co się spionizuję, to czeka mnie kibelek...:szok:

ja przechorowałam prawie 2 miesiące i mam nadzieję, że zła passa chorowania już się skończyła ;)
mam nadzieję, że u Ciebie będzie coraz lepiej

Solidaryzuje sie ze zdechlakami. Nadal umieram na katar. Podjelam męską decyzję i wzięłam urlop do końca tygodnia żeby sie wykurowac. Najgorsze jest to, ze jak nie wymiotowalam w 1 trym, to teraz kaszel wywołuje u mnie odruch iiii no niedozywiona jestem...

zdrówka

U mnie w miarę ok mdłości coraz mniejsze i tylko wieczorem. Niestety łapią mnie w nocy skurcze łydek :-(

mi lekarka kazała kupić sobie magneB6 forte i brać 2 razy dziennie

...a co najwazniejsze bedzie Mikołaj (wiedzialam ze bedzie chlopczyk) :)

Gratuluję
 
Ja mam dzisiaj na obiad kurczaka z rożna,już od dawna mi na niego ślinka leci,no i jakaś sałatka i ziemniaki do tego ;)

A ja kreski jeszcze nie mam,ale słyszałam,że nie każdy ma..
 
Ja tez tej kreski nie mam. Wizyta za nie całe 2h już nie moge sie doczekać. Od dwóch dni czuje sie rewelacyjnie, trochę jak bym w ciazy nie była . Ani nie jestem senna ( wstaje codziennie o 4 00 wiec zazwyczaj padam na twarz ) ani nie mam mdłości. Już z dwa dni nie wymiotowałam , moze to taki mały prezent na Wielkanoc :)
 
reklama
Madzia być może nie każdy ma. Ja chyba z córką miałam później, nie pamiętam za bardzo. Mojej siostrze pokazała się pod koniec ciąży
 
Do góry