reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Monarti na początku praktycznie cały czas mnie bolały piersi. Teraz jest to sporadyczne, czasem strasznie swędzą, ale pewnie u każdej z Nas jest inaczej i nie można uogólniać :)
 
Super Marlas :) Zobaczysz mała szybko się nauczy :)
Cześć !! Ja dziś też mam wizytę ;-) i oczywiście stresa czy wszystko jest ok, mam nadzieję, że dostanę zdjęcie ;-) Mnie tak naprawdę od tygodnia zaczęły mocniej boleć piersi, są ciepłe i leci z nich siara :angry: Dziś moja mała spała bez pampra, wysadzałam ją 3 razy, no i na szczęście nie zsiusiała się , oczywiście i tak miała podkład ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty &&&

Marlas gratuluję sukcesu !! Jeszcze trochę wytrwałości i będziesz miała problem z głowy.

U mnie dzisiaj pochmurno i najchętniej przeleżałabym cały dzień. Muszę jeszcze dokończyć porządki domowe,a weny brak.
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie;-) Ja się zastanawiam czy ubrać baleriny czy kalosze, bo iby słońce świeci, ale wieje, i chmury napływają :szok:
 
Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze i te najbliższe :-) Moja dopiero 5 maja, ale szybko zleci :-)

Moje małe szczęście dziś wstało o 6 rano :no: godzinę przed czasem. W sumie to obudził się ze śmiechu. Śmiał się przez sen tak głośno, że nas obudził i w końcu też siebie :-D Ciekawe co mu się śniło :-) Ja za to miałam dziś sen że ho ho ho :zawstydzona/y: erotyczny :zawstydzona/y: Pamiętam że w pierwszej ciąży też mi się zdarzały. W sumie nie mam nic przeciwko :-)
 
reklama
Ale dzisiaj wysyp wizyt:) Trzymam kciuki&&&

U mnie w nocy kolejna część krwawienia:/ To już męczące się staje ale przynajmniej już bez paniki...
Zaliczyłam wyniki dzisiaj:D A i tak od wczoraj jest mi słabo i kręci mi się w głowie - może anemia? A akurat morfologii nie robiłam. Chyba muszę zaopatrzyć się w wątróbkę i soczki z buraka. Albo to przez te krwawienia? Już sama nie wiem...

Mnie piersi nie tyle bolą co sutki mnie swędzą:-D I są duże i ciężkie:D A co do rozstępów to miałam po poprzedniej ciąży tyle że nawet nie ma szans żebym zauważyła nowe:D Tym bardziej że u mnie praktycznie od razu rozstępy są perłowe już:)

Marrika ja jutro pierogi ruskie będę robić:) Tzn dla moich chłopaków a dla siebie zupkę:) Dzisiaj mam krupniczek a jutro jarzynową robię:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry