reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cieszę sie że na Waszych wizytach ok. Ja przedwczoraj nie spałam cała noc bo jechalismy na ten pogrzeb i dziś odsypialam do 11. Ja tez już po wizycie i jestem niesamowicie szczęśliwa bo z dzieckiem wszystko ok. I mierzy 75mm także większe o tydzień. I na usg ssało kciuk:)
 
reklama
marrika - mój junior też mnie wczoraj zaskoczył. Dałam mu do zabawy coś czego nie chciałam, żeby brał do buzi i włożyłam mu smoka. Za chwilę patrzę, a on smoka wypluł i pakuje tamto do buzi. Mówię mu, że smoczuś ma być w buzi - i włożył. Myślałam, że to zbieg okoliczności, ale za kilka minut historia się powtórzyła. Taki drobiazg, a cieszy:tak:

czarna - bardzo możliwe, najlepiej tak godzinę po posiłku położyć się na plecach i obserwować szaleństwa:-D

judy - mężczyznom jest trudniej się wczuć w ciążę, jak się zaczną ruchy to będzie lepiej bo będzie mógł dotknąć, pogadać z maluszkiem:tak:

nina
- gratuluje małego głodomorka:-D

Moja wizyta już dzisiaj, jupi :-D
 
Pscółka no fajnie że nas tę dzieci potrafią zaskakiwać :-) czasem przez to jest kupę śmiechu :-)
No więc trzymam kciuki za twoją wizytę a ty trzymaj za moją :-) ja mam na 16
 
trzymam kciuki za wszystkie wizyty:)


Kobietki swoją drogą czy Was też tak mocno piersi bolą? myslalam ze na początku ciązy będą bolały- nie mogę ich dotknąc:/są twarde jak skała
 
Cześć !! Ja dziś też mam wizytę ;-) i oczywiście stresa czy wszystko jest ok, mam nadzieję, że dostanę zdjęcie ;-) Mnie tak naprawdę od tygodnia zaczęły mocniej boleć piersi, są ciepłe i leci z nich siara :angry: Dziś moja mała spała bez pampra, wysadzałam ją 3 razy, no i na szczęście nie zsiusiała się , oczywiście i tak miała podkład ;-)
 
Cześć dziewczyny :)

Ale dziś piękny dzień, słońce które mnie obudziło od razu naładowało mnie energią na cały dzień :) Dziś w planach lekkie porządki i wizyty u obydwu babć, żeby pochwalić się zdjęciami i filmikiem pociechy :)

Wam wszystkim życzę miłego dzionka i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
 
reklama
Do góry