reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej miałąm dzis wizyte,ale tak w skrócie recznym badaniem stwierdziła ze macica małą ale jest ok,no i od zgagi dała leki,i czekam na USG.
 
reklama
Właśnie wyszłam z usg w 12 tygodniu. Wszystko ok, przeziernosc, nosek, serduszko, mózg, żołądek...no i BĘDZIE CHLOPIEC!!!!!!!
 
Hej Dziewczyny, jestem już rzadkim bywalcem, mam nadzieję, że trzymacie się dzielnie. Nie wiem co się dzieje, ale straciłam wene na pisanie i śledzenie wątków...dziś mam badanie USG i okropnie się stresuję. Niestety 10 dni temu miałam kiepskie zdarzenie, wpadła rodzinka męża i jak się okazało, miałam styczność z dzieciakiem z ospą. Na razie jest odpukać ok, ale co ja się nadenerwuję to moje :/ Czuję sie ok, tylko te mdłości...do 16:20 chyba jajo zniose, ale ten problem z oczekiwaniem ma każda z nas. Ściskam!

P.S RJOANKA GRATULACJE :)
 
Rjanka gratuluję :-) mnie za tydzień czekają prenetasne może też się dowiemy :-) z synem ok normalnym usg wiedziałam w 14 tyg
 
Witam przyszle mamuski :)
Wczoraj bylam u lekarza,widzialam mojego maluszka, 2 raczki, dwie nozki i niby wszystko ok, ale wyszlam jakas niepocieszona z gabinetu.
Mialam jeszcze badanie wewnetrzne,podobno niby ostatnie,potem juz normalne usg. Zdziwilam sie troche ze nic mi nie powiedziala o badaniach prenatalnych,a wydaje mi sie ze w 12 tyg powinni mi takowe zrobic.
Pytalam o jakies witaminy to mi powiedziala ze nie sa potrzebne chyba ze chce to sobie moge kupic-dziwne troche. Jedynie kwas foliowy mam odstawic.
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi prenatalnymi bo juz sama nie wiem,czy musze je miec czy nie
 
Rjoanka gratulacje, ja też nie mogę doczekać się USG ale to dopiero 15.04....
Ja też pochłaniam głównie jabłka, ale ogólnie to żadnym owocem nie pogardzę, za to od mięsa mnie odrzuca a ja raczej mięsożerna jestem....
W ogóle dzisiaj lenistwo nie z tej ziemi, nic mi się nie chce. Dobrze że obiad wczoraj ugotowałam to mam dzisiaj z głowy. Tylko pranie zrobiłam i krzyżówki rozwiązuję od rana.....

Jak ja wam zazdroszczę tych badań USG, też już chciałabym zobaczyć mojego maluszka....
 
Babina to dziwne bo mi już dała i mam za tydzień ;-) tylko zrobiła mi cytologie i zaczęłam plamić , ponoć to się zdarza bo szyjka bardzo krucha jest w ciąży:-( mam nadzieję że do wieczora przejdzie jak nie to będę dzwonić
 
reklama
Do góry