reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzieki dziewczyny troszke sie uspokoilam z tymi badaniami,bo juz pomyslalam ze ta moja lekarka to jakas bez kompetencji :)
A jak to jest z tym kwasem foliowym trzeba go brac do12 tyg i koniec czy brac dluzej

Mi mój gin mówił,że kwas bierze się do pierwszego trymestru,czyli do 13 tygodnia.A od drugiego jeszcze lepsze są witaminy
 
reklama
Babina - a to super, że te parametry są w porządku!

Rjoanka - super! To pewnie już myślicie o imieniu, co?

Mizzah - ale ciągle jesteś mile widziana :-D

Pierwsze-kroki - witaj. A jak tam Twoje preferencje żywieniowe? :-D

Asiulka - jak się czujesz? Już w domu?

Sunovia - jak mdłości? Troszkę lepiej?

Gnagna - a gdzie Ty się podziewasz? :-) Mąż już zdrowy?

Wielodzietna - i jak sytuacja? Kochana, wyjaśniło się?
 
Ojej Rjoanka bardzo serdecznie Ci gratuluje !!! :-) Cudowna wiadomość (tym bardziej, ze tez po cichu licze na chłopca, wiem, wiem, ze najważniejsze żeby zdrowe itp. ale pewnie kazda ma jakies ukryte marzenie odnośnie plci)

Dokładnie ja też pragnę najbardziej na świecie żeby było zdrowe i silne, ale nie miałabym nic przeciwko gdyby posiadało fiutka między nogami :-) Jakoś dwóch chłopaków widzi mi się ekonomiczniej :-) no i bracia :-)


Mój Kamil prze miesiąc był dziewczynką a to było ok 16 tygodnia :-)
 
Madziorrek, Monarti, Rjoanka, Babina gratuluje udanych wizyt. W końcu dobre wieści

Rjoanka
gratuluje synka!! Oby pozostał nim do końca ciąży


Ja też już bym chciała wiedzieć kto mieszka u mnie w brzuszku. Jak byłam w ciąży z córką dowiedziałam się ok 16 tyg. Mój lekarz mówi dopiero jak jest w 100% pewny. Po cichutku marzy mi się druga dziewczynka.


Co do preferencji żywieniowych ja od trzech dni jem na obiad ziemniaki z kefirem, na mięso nie mogę patrzeć. I cały czas mam ochotę na owoce.
 
dobra wiadomość na dziś... piszecie o tych badaniach że już sie wystraszyłam że tak późno ide na kolejną wizytę do gin (14.04 - 14 tyg)
więc od rana wydzwaniam do przychodni i udało mi się przełożyć o tydzień wcześniej :)))

happy :)
 
Hej
Tak Cyntia , juz w domu boli strasznie brzuch nie dali mi l4 bo mam do srody i ide do mojego lekarza nie daly mi mocnych przeciwbolowych bo bol jak przy miesiaczce i porodzie ;/ na uspokojenie tez nic nie dostalam, mam fazy ze rycze, czekam na corke i przyszlego mezulka wiem ze znowu bede ryczec. :(:(:( mialam glupi sen ! Ze oni sie pomylili ze jestem w ciazy ze to byl sen obudzilam sie rozejrzalwm i sie poplakalam ze jednak to nie byl sen
Tam czytalam ja tez plamilam po cytologii dwa dni
Plecy bola strasznie nadal eh
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze zaslabniecie :-/ w sklepie nagle zrobiło mi się nie dobrze, gorąco strasznie i...... poleciała. Dobrze ze moja mama była obok to upadłam tylko na kolano. Mam nadzieje, ze nie będzie to normą :-/
 
Witajcie, przyszła i pora na nas żeby dołączyć do forum :)
Dziś byliśmy na pierwszym USG (w anglii dopiero między 11 a 13 tyg robione). Maleństwo ma 4.6cm strasznie ruchliwe na co również położna zwróciła uwagę ;p Termin mamy wyznaczony na 6.10.14. czujemy się dobrze. Objawy typowo ciążowe już dawno nas opuściły z czego niezmiernie się cieszę :)
A oto nasze maleństwo :-) 11t3d :-)
998913_840600065965828_844972645_n.jpg
 

Załączniki

  • 998913_840600065965828_844972645_n.jpg
    998913_840600065965828_844972645_n.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 54
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie gratulacje. Było mi strasznie miło je czytać i jeszcze bardziej gęba mi się śmieje, o ile to możliwe w dniu zobaczenia swojego malenstwa.
Wiem, ze jeszcze może być dziewczynka, będę równie szczęśliwa, choć sprzęt był super. Specjalnie jechalam na drugi koniec warszawy, ponad godzinę, żeby mieć tam badanie u mojego gina. To co między nogami odstaje na dwa milimetry, dla porownania serduszko ma siedem a całość malucha 5 cm, więc odstaje sporo. Niestety nie dostałam pięknej fotki, mam same ujęcia "techniczne", przekroje przez główkę, brzuszek, serduszko. Ale mam płytę z zapisem całej wizyty więc tam na pewno jakiś portrecik sie znajdzie.
Wracając do dyskusji o 3d: w czasie badania gin przelaczal sie z 2d na 3d jak chcial sie czemuś przyjrzeć, więc pewnie sie przydaje. Jeśli chodzi o przyjemność rodziców, to jest umiarkowana, bo ten obraz jest trochę przerażający.
 
reklama
Cyntia, dzięki, że pytasz - niestety ja wciąż wymiotuję jak kot. Dziś nie dałam rady wyjść z małą na spacer, musiała bidula w domu czekać do 17 aż wrócił mąż i zjadł obiad. Czekam z niecierpliwością kiedy ten etap się wreszcie skończy.
 
Do góry