reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ja na pierwszą wizytę idę w piątek, mam nadzieję że już serduszko zapuka do mnie ;)

Monarti ja musiałam dziś wrzucić świeżo wyprane ciuchy do pralki bo mój ulubiony płyn do płukania zaczął mi śmierdzieć :-D tak samo moje perfumy poszły w odstawkę.
 
U mnie dzisiaj równy 6 tydzień :-)zadzwonie i dowiem się kiedy mogę pojechać przy okazji odbiore wyniki cytologii :-)

Oj tak perfumy i płyny źle działają , mamy w domu pełno odświeżaczy które uwielbiam a teraz mnie drażnia :-(
 
Ostatnia edycja:
To mi nie przeszkadzaja zapachy ( jeszcze) ,ale mam takie uczucie jak bym miała cały czas żołądek pełny. i do tego mam strasznie bolace i obrzmiale piersi
 
Motylek05 mam tak samo ... U temdlosci i uczucie co chwile jagby sie chciało zwracać ... Lisica a mnie dzis powalił zapach gotowanych ziemniaków hehe...
 
Czesc dziewczyny.
No to i ja sie pozale;-( od trzech dni wymiotuje i mam mdłosci,wymiotuje 2 razy dziennie ale nieraz ide i sie zmuszam zeby sobie ulzyc.
Zapach sa straszne,perfumy be,zapach w samochodzie tez be,nawet herbata smierdzi. Byłam na zakupach ale na chwile,cały czas czuje jakbym miała pełny żołądek,i tak słabo sie czuje.
Jutro jade na wizyte,z siostrą bo sama sie boje.
 
Dziewczyny, byłam wlasnie w aptece sieci juventa mają promocję na dupka, po 29.90. Nie biorę na razie, ale może którejś sie przyda.
 
Cześć Laski :) ależ produkujecie, u nas bez zmian. Żadnych objawów ciążowych nie ma, poza tym ze apetyt mi zmalał. Wczoraj byliśmy z eM na kolacji walentynkowej i starter zjadłam cały, ale glownego już pół zostawiłam ;) chyba w końcu naprawdę dotarło do mnie, ze jestem w ciąży. Jutro potwierdze swoją pierwsza wizytę. Jak myślicie, lepiej sie umówić za dwa tygodnie, czy za tydzień?

Poza tym utworzylam temat ,poznajmy sie' i Was zapraszam do napisania pare słów o sobie. Miealysmy tak na kwietniowkach i fajnie było wiedzieć trochę o sobie. W końcu będziemy sie wspierać przez następne 8 m-cy ;)
 
Ostatnia edycja:
Co do dolegliwości ciążowych mnie u mnie na razie poszły w odstawkę tylko perfumy. Mdłości nie mam, dzisiaj zjadłam taki wielki obiad jak górnik :-D plus szarlotka na ciepło z bitą śmietaną.
Na razie pochwaliłam się w pracy że spodziewamy się naszego szczęścia i jakoś się tam rozniosło. Rodzicom jeszcze nie mówiliśmy bo to dopiero 5 tydzień i chcemy poczekać do pierwszego usg żeby fotkę pokazać ;-)
Co do spraw seksu, to ochotę mam średnią niestety :-(
Emilia S- witaj, zaraz napiszę co nieco o sobie :-)
 
reklama
Cyntia85 mój mąż ma insuliny: NovoRapid i Lantus:) W ogóle zachorował jakieś 3-4 lata temu zaraz po wojsku. Mam znajomego którego brat też zachorował tuż po wojsku a byli w podobnym czasie - miałam rozkminę na temat szczepionek itp. bo naszego młodszego dziecka nie będziemy raczej szczepić - no a w wojsku też dostaje się też super szczepionkę po której mój mąż przyznał że nie chorował 2 lata - może to takie NOP? W każdym razie mogła coś uaktywnić w organizmie w końcu cukrzyca to choroba autoimmunologiczna. Ale to moja teoria spiskowa...

Ja nie mam mdłości takich dużych od 3 dni już chyba:) Za to upławy mam:/ ale mam jakieś czopki homeopatyczne wypisane przez gina... Ehh jak nie urok to...

Na seks mam ochotę ale raczej same pieszczoty nam zostają przez te plamienia:) Za to przy małym dziecku moje libido pewnie spadnie tak że dopiero wtedy mój mąż zrozumie co to celibat:-D
 
Do góry