reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Cześć dziewczyny.
Też bym sobie poleniuchowała, ale raz - nie umiem, leniuchowanie mnie męczy :-D a dwa - przy moim 4-letnim urwisie się nie da.

Na wieczór zaplanowałam pilates i dobrą książkę do poduszki.
Miłego wieczoru :)
 
A mnie teraz brakuje siłowni kochani w ciagu roku schudlam 27 kg a siłownie pokochałam narazie mam zabronione pozniej bede chodzić sobie na basen ... A moje starania o ciąże trwały 6 lat juz przygotowywałem sie do kliniki badania niepłodności robiłam w poniedziałek badania a mój maź badanie nasienia a na wieczór dowiedziałam sie ze jestem w ciazy ... Nikt niezrozumie kogoś kto przez to wszystko to samo przechodził ... Gdy ktoś z znajomych mówili ze spodziewają sie dziecka ja miałam zawsze dzien dola .... Teraz codziennie na wieczór głaszcze mój brzuszek...I pojawi mi sie lezka z szczescia :-)))
 
mamusia_29 - wow cudowny wynik, 27 kg:szok: Podziwiam samozaparcia. Ja jakiś czas chodziłam na siłownie ale jestem małym leniuszkiem :-D My staraliśmy się tylko 5 miesięcy, ale dla mnie to było aż 5, więc rozumiem co teraz czujesz. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie i mam wrażenie jakbym unosiła się 2 metry nad ziemią :-). A brzuszek głaskam i do niego gadam :-D.
Tylko martwi mnie to, że dzisiaj czuje ciągle jakieś pobolewanie dołem brzucha i co chwila latam do łazienki sprawdzać czy aby nie ma krwawienia...
 
Dziewczynki powiedzcie mi, 3 ciąża zaczęla się u mnie przeziębieniem, znowu;/ Za każym razem to samo- dowiaduje się o ciązy i jeb- mega przeziębienie. Boje się, że to mogło być przyczyną niepowodzeń. Nie wiecie może jak mocno te przeziębienia są niebezpieczne;( wrr masakra jakas.... A wy przechodziłyście już jakieś infekcje?? Pozdrawiam
 
Paula 86 mnie tez pobolewa brzuszek na wieczor rozmawialam z ginekolog mowila ze do 12 tak jest macica sie rozrasta musze cie uspokajac a ty mnie ... Niechce nic sobie wkrecac zeby niepotrzebnie sis martwic ... Niech ten 1 trymestr sie konczy zawsze jest wtedy mniejsze ryzyko ....
 
Madziorek u mnie narazie odpykac jest dobrze ja mialam bole zoladkowe I myslalam ze dopadla mnie jakies chorobsko a Okazalo sie ze jestem w ciazy ... Kochana dbaj o siebie I wracam do zdrowka
 
reklama
Witam się z mamusiami:-)
Panicznie boje się poniedziałku, nie wiem jak wytrzymam jeszcze jutro:-(
co do przeziebień to zdaje mi się, że nie mają wpływu na ciążę, moja znajoma prawie od początku swojej ciąży chorowała i nawet przyjmowała antybiotyki i urodziła zdrową córeczkę.
Ja cały czas chodzę zafilkana bo mój starszak non stop coś przynosi z przedszkola:dry:

Mamusia 29 gratuluje .. 6 lat bardzo długo... ja o Kacpra starałam się prawie 4 lata doskonale rozumiem co przechodziłaś.
 
Do góry