reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Jedziemy nad jezioro niedaleko Poznania. Miejscowość Kamienica. Jeszcze tam nie byliśmy ale podobno fajnie. Wracając chcemy zajechac do Ikei po kilka rzeczy dla maluszka. Wanienke, prześcieradła i jakieś kosze na zabawki
 
reklama
rjoanka - tak otulacz to kondomik:-D, kupiłam dwa takie, bo mój starszak strasznie machał rękami i rozwalał wszelkie kocyki/beciki, może to podziała


marrika - nie zazdroszczę skurczów. Ja chyba przy okazji najbliższych zakupów kupię Muszyniankę ona jest magnezowo-wapniowa, myślę, że nie zaszkodzi, a może prewencyjnie zadziała, bo jeden lekki mnie już złapał:baffled:. U mnie dzisiaj pranie, pakowanie jutro:dry:
 
Pscółka ja pije muszynianke,bo ona jest lekko gazowana i mi najlepiej wchodzi.W realu jest promocja 6-pak za 8czy 9zł.

Ja kosmetyki kupie w drogeri i aptece,Pewnei jonson i jakis oilatum.
 
Ponoć jonsons uczula,mnie też kiedyś uczulił.No ale to zależy co komu spasuję.Tyle tego jest,że nie wiadomo co wybrać.

Zastanawiam się nad nianią elektryczną,dużo osób sobie chwali z baby one,co sądzicie?Przydatna rzecz?
 
reklama
No włąsnie Aga moja lekko atopowa i tylko Jonson mogła używac i emolieteny.Nie ma reguły.jak młode bedzie cos uczalac to aga zuzyje.
 
Do góry