reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Pscółka - Podkarpacie dzisiaj słoneczne;) :-):-)

Ja piję Żywiec Zdrój od czasów studiów - i żadna inna woda mi tak nie smakuje tak ta:)
 
Wczoraj pokazalam mojemu jakie malusie skarpeteczki kupilam dla Mikolajka,to tylko uslyszalam czy to nie za wczesnie na zakupy,ze przeciez jest jeszcze czas...zrobilo mi sie tak cholernie przykro ze az sie poryczalam.
...jak zajarzyl ze zaczynam plakac to wielce mnie przepraszal i tlumaczyl ze jest zazdrosny ze sama wszystko kupuje...glupie tlumaczenie,sam nic nie kupi,nawet sie nie interesuje co trzeba kupic i ze przeciez jest tego mnostwo.
Doszlam do wniosku ze bede sobie kupowac dalej po malutku jak cos fajnego zobacze i schowam po prostu do szafy...
...oj ledwo wstalam a taka juz jestem najechana...
 
Mona - to niech się utrzyma do niedzieli rano ta pogoda (bo w sobotę impreza ogrodowa), potem może lać:-D

Ja Żywiec daję Szymkowi, bo ona niskomineralizowana, dla dorosłych może być jakaś mocniejsza. My w domu oligoceńską pijemy, mamy niedaleko ujęcie.

babina - ja nie rozumiem o co chodzi z tym "za wcześnie" w końcu to my mamy instynkt wicia gniazda i trzeba go słuchać:tak: mi w 9 miesiącu włączyło się jeszcze sprzątanie mieszkania, normalnie nie poznawałam sama siebie:-D
 
Ostatnia edycja:
Pscółka prochy tez zaczełąm łykac,bo zeby zadbac o to zapotrzebowanie samą wodą to 6pak dziennie;-)
Biore 1tabletke dziennie ale od wczoraj;-)
Rece mi dretwieją a w nocy dzis nogi mnie bolały,spac nie mogłam.

babina za wczesnie?Ja spac po nocach nie moge bo mysle co trzeba kupic,jakies ubranka itd cały czas cos kupuje
 
Mona - to niech się utrzyma do niedzieli rano ta pogoda (bo w sobotę impreza ogrodowa), potem może lać:-D

Ja Żywiec daję Szymkowi, bo ona niskomineralizowana, dla dorosłych może być jakaś mocniejsza. My w domu oligoceńską pijemy, mamy niedaleko ujęcie.


to trzymam kciuki żeby się utrzymała:) bo mnie w piątek tez czeka grillowanie:)

babina - ja nie rozumiem o co chodzi z tym "za wcześnie" w końcu to my mamy instynkt wicia gniazda i trzeba go słuchać:tak: mi w 9 miesiącu włączyło się jeszcze sprzątanie mieszkania, normalnie nie poznawałam sama siebie:-D


Babina- powoli można zacząć coś kupować bo jednak wszystko na raz w jednym miesiącu to dość spory wydatek:) ja jestem cwana bo mi dużo rzeczy po synu zostało- tylko przeprać- wózki, łóżeczka, wanienki mam;)
 
Ja to wiem bo juz od jakiegos czasu kombinuje ,szukam gdzies po lumpkach jakis ubranek. Ostatnio dostalam 2 kartony ubran od bratowki to juz mam wszystko ladnie poprane,poprasowane i czeka w komodzie. Jak widze jakas promocje np kocyki w biedronie byly przecenione to kupilam.
Nie chce zostawiac wszystkiego na oststnia chwile bowszystko kosztuje i za wiele byloby wydac na raz...nie wiem czemu moj tego nie rozumie.
Ok niech mi da we wrzesniu 2 tysiace na wyprawke to ja bede wiedziec co z tym zrobic,ale przeciez to nie o to chodzi
...oj ale jestem zla na niego
 
reklama
Do góry