reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

agniecha - to u mnie powinien być teraz rozrabiaka:baffled:, ale mam nadzieję, że pójdzie w ślady starszego brata i też będzie mega spokojny i kolka nas ominie

czarna - to normalne, że miednica się rozchodzi, dlatego ciężarne w zawansowanej ciąży chodzą jak kaczki:-D. Żeby uelastycznić miednicę polecam kręcić ósemki biodrami na stojąco lub na piłce do pilates. W ciągu kilku tygodni po porodzie jeszcze miałam wrażenie, że rozpadnę się na części, ciągle mi coś przeskakiwało w kościach, ale potem się zeszło:tak:. U mnie po porodzie nie było różnicy w wymiarach, ale moja szczupła koleżanka mówiła, że już nie wróciła do poprzednich wymiarów. W uzupełnieniu do tego co napisała gnagna - stopy też mogą być większe pod koniec ciąży i po porodzie, po części ze względu na opuchliznę, ale i właśnie rozluźnienie stawów. Ja załapałam się jeszcze na cieśń nadgarstka w 7 miesiącu i przeszło dopiero jakieś 2 miechy po porodzie. Zaiste dziwny to stan:-).
 
reklama
Moje malenstwo rusza sie prawie caly czas,super uczucie. Czasem to mi tak podejdzie gdzies kolo jajnikow ze musze troszke nim potrzasnac zeby sie przestawil w inne miejsce bo mi na pecherz uciska.
Najwiecej mnie martwi moja waga bo juz jakies 9kg na plusie. Wygladam jak balon a zawsze bylam szczupla. Mam taki apetyt ze wszystko bym jadla.
Moze znacie jakies cwiczenia dla ciezarnych co by sie troszke rozruszac i nie byc tak ociezala
 
Ja tez czuje juz ruchy od kilku dni. Tzn mam nadz ze to to. Dzis nawet tz poczul. Lekkie kopniaczki. Wczoraj az krzyknelam. Cudowne to :-)
 
U nas wszystko ok,mamy się dobrze :)
Mały jest tak ruchliwy,tak kopie,fika,rośnie i rozwija się zdrowo :) No i na 100% będzie chłopczyk.
 
babina ja mam 6kg na plusie:p Ale już mam to gdzieś - ile mam przytyć tyle przytyje, głodzić się nie będę, na dupsku muszę siedzieć a gdzie mowa o ćwiczeniach:) Ja modle się tylko żeby więcej rozstępów mi nie wyskoczyło to zrzucić zrzuce te kg:)

Idę zrobić posiew kontrolny, mam nadzieje że nie mam już tych bakterii:/
 
rozstepy to podobno genetyczna sprawa,moja mama nie ma ani jednego a urodzila trojke dzieciakow. Mam nadzieje ze tez miec nie bede
 
hej dziewczyny, jak Wam zazdroszczę, sporo z Was już wie kogo nosi pod sercem, ja jeszcze niestety nie. Kolejne usg za 2 tygodnie, ale wątpię, że moja dr. coś mi powie, bo wspominała, że najlepiej po 24 tygodniu widać, wiec ja sie pytam skąd Wy już wiecie? ;p

A z innej beczki, kiedy zaczynacie kompletowac wyprawkę dla dzidziusia. Ja chciałam zakupic wózek, ale maz sie na mnie drze, że jest za wcześnie, że mam kupować w 8-9 m-cu ciąży. Nie wiem czy on sobie zdaje sprawę, że w tym czasie mogę już nie mieć chęci ani ochoty na załatwianie wyprawek ;/ Poza tym szukam rzeczy po okazyjnych cenach, wiec chciałam wcześniej zamiast później z musu i na gwałtu rety... Jak mu to wytłumaczyć? Nie mam czasami do niego siły. I w końcu nie wiem czy kupić bo trafiłam na okazję cenową i mieć w domu awanturę czy czekać i poźniej sie denerwować, że nie ma takiego jak chcę i jak mi pasuje? A Wy jak załatwiacie sprawę?
 
reklama
To też zależy poprostu od lekarza,i sprzętu że wiemy szybciej płeć.
A co do wyprawki to ja już powoli ubranka kupuję.
Ale wózek,planuję kupić dopiero miesiąc,dwa przed porodem.
 
Do góry