reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kobietki zmieniłam nick to ją Monarti;-)


Rany czy Wam zaczął też doskwierać wilczy apetyt? Jestem ciągle głódna ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobietki, tak z sentymentu do Was zaglądam i kibicuję każdej :)
Zakupy dla maluszków :) .. fakt przy pierwszym dziecku WSZYSTKO wydaje się niezbędne :)
Ja dla mojego starszaka wyprawkę kompletowałam od zera, szczerze polecam lumpki, dla takich maluszków ciuszki są jak nowe :)
I szczerze polecam marki typu Next, George mam wrażenie że są nie do zdarcia :) H&M też okej tu wg mnie ciuszki wypadają większe niż wynika z metki :) Jak patrzę na ceny nowych ciuchów dla dzieci w sklepie to szok, i to jeszcze ciuchy takiej se jakości :)
Ja zainwestowałam w nowy wózek 3w1, cenowo bez szaleństw, ale teraz kupiłabym używaną gondolę, a potem zainwestowała więcej kasy w porządną spacerówkę , bo tym pojeździ się dłużej, a ta z zestawu waży swoje :)
No i mój łobuz szybko nie chciał jeździć w gondoli, miał chyba z 5 mcy jak przestawiłam go do spacerówki, rozłożonej na płasko , i chyba więcej widział bo skończyły się płacze na spacerach :)
Nadal kupuję używki jak coś fajnego w SH znajdę, tylko używanym butom mówię nie :)
A co do mnie, właśnie jestem w trakcie pierwszej @, byłam na kontroli u gin, wszystko ładnie, i w sumie dostaliśmy zielone światło na starania. W sumie powiedziała że w pierwszym cyklu na spokojnie a po kolejnej można sięaz starać na całego, dodając jednocześnie że jak trafi się ciąża zaraz w pierwszym cyklu też okej :)
Może się uda , niektórzy są zdania że zaraz po poronieniu łatwiej zajść, a kwiecień/maj dwa lata temu były dla mnie szczęśliwe bo wtedy szczęśliwie zaciążyłam
Pozdrawiam ciężarówki:)
 
Madzia - ja akurat źle trafiłam w Pepco, kupiłam niby bawełniany pajac, a Szymek się w nim pocił jakby to coś sztucznego było:-(

Miętowa - to przyjemnych starań życzę:tak:
 
Z Pepco mam takie doświadczenia, że owszem jest to tanie i nawet fanie wygląda niestety po kilku praniach robią się szmatki. Wyjątek stanowią rzeczy z końcówek serii markowych gdzie wycięte są metki, czasem mozna trafić i są super.
 
Póki co w h&m kupiłam sobie spodenki ciążowe za 50 pln. Widziałam fajne jeansy ciążowe w H&M ale póki co brzuch jest nie za duży wiec jeszcze sie wstrzymam.
 
reklama
Mona - witaj ;-)
Madzia co do Pepco to ja mam różne doświadczenia. Kiedyś trafiłam na pajacyki z nexta z metkami wyciętymi w środku, byłam bardzo zadowolona. Jednak zdarzyło mi się kupić bluzki dla Oliwki, które po praniu nie nadawały się do niczego. Trafiają sie też perełki np. bluzka dla małej niby nie next, a jednak na stronie nexta bardzo podobną znalazłam tylko w innym kolorze.
Miętowa - owocnych starań :-p Daj nam znać jak tylko się uda.
 
Do góry