reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

jusine - dzięki, przesyłka ze słońcem dotarła:tak:

madziorrek - któraś dziewczyna wcześniej pisała, że po 12 tygodniu ciążę traci 1 na 100, a że tu nas jest mniej jak sto to wszystkie dotrwamy do szczęśliwego końca:-D:tak:
 
reklama
Pscółka i spółka cieszę się :)

Dziś w Szczecinie znów piękny poranek, dzięki czemu mam banana na buźce ;) ale niedługo mina mi zrzednie jak pierwszy raz będę opiekowała się 8 miesięcznym bratankiem ;) Kuzyn stwierdził, że powinnam się podszkolić przed narodzinami mojego maleństwa ;P trzymajcie kciuki :)

Udanego dnia laseczki i życzę żeby wszędzie zawitało takie słoneczko jak u mnie :)
 
Dzień dobry


Wreszcie od tyg na podkarpaciu słońce!!!żyć się chce:-)

Justine:-) powodzenia ;-) 8mcy to już dość duże dziecko dasz radę;-)

Madziorek pełne 12tyg to taka granicą :;-)spokojnie teraz dotrwamy wszystkie

Melodja a usg genetyczne coś wykazało?
 
Hej
U mnie dzisiaj też piękne słoneczko. Od razu wróciły mi chęci do życia i porządków:-D

Dziewczyny u nas było tyle strat, że już się wyczerpał limit. Wszystkie szczęśliwie dotrwamy do min. 38 tc :tak:
 
Przy pierwszej ciąży to najtrudniej zapanować nad zakupowym szałem. Dodatkowo programy w tv i kolorowa prasa wciskają nam "niezbędne" rzeczy, że ciężko się powstrzymać. Media strasznie żerują na młodych rodzicach a potem (już po fakcie niestety) okazuję się że przynajmniej 1/3 kupionych rzeczy jest niepotrzebna. Niestety zdrowy rozsądek się wyłącza przy pierwszym dziecku, bo w końcu wszyscy chcemy jak najlepiej dla malucha. Który jak się potem okazuje potrzebuje najbardziej nas :-)
 
W szał zakupowy wpadam i owszem ale jeżeli chodzi o ciuch ciążowe ;) Dla malucha mam w zasadzie wszytko po córci więc większość wydatków odpadła. Lubię dobrze wyglądać i sobie nie żałuję ;) Potem sprzedam na allegro ;)
 
Moja siostra w swojej pierwszej ciąży tylko dzięki mnie zaoszczędziła kilka stowek. Upierała się ze kupi laktator elektryczny i koniecznie monitor oddechu. Przekonałam ją żeby wyluzowala. A teraz mi dziekuje. Okazało się ze laktatora nie potrzebuje wogole a jeśli chodzi o monitor oddech to mały śpi z nimi w łóżku... :-)
 
Nareszcie w Polsce i słoneczko takie piękne :) byłam już w galaxy w smyku rozejrzeć sie za ubrankami itp i maja ładne rzeczy ale w necie widziałam podobne za czasem 4 razy mniejsze pieniadze wiec raczej będę buszować w internecie niż po centrach handlowych ;)
 
reklama
judy ja też ze Szczecina i czekam na wyprzedaże, poza tym stawiam na allegro i lumpiki :) Polecam ubranka dla dzieci z H&M. Rosna razem z dziećmi i są naprawdę dobrej jakości.



Nareszcie w Polsce i słoneczko takie piękne :) byłam już w galaxy w smyku rozejrzeć sie za ubrankami itp i maja ładne rzeczy ale w necie widziałam podobne za czasem 4 razy mniejsze pieniadze wiec raczej będę buszować w internecie niż po centrach handlowych ;)
 
Do góry