reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

gnagna- faktycznie, przepraszam:sorry2:. Ciąża niestety wpływa znacząco na moją koncentrację i pamięć :-( Mam nadzieję, że ten tydzień szybko Ci minie i doczekasz się dobrych wieści. Ja też jeszcze oczekująca:baffled:
 
reklama
madziorek &&&

DENTYSTA ja w ostatniej ciazy 1,5 roku temu bylam u dentysty na NFZ babka odmowila mi znieczulenia, ze wzgledu na ciaze, robila mi "kanalowe" wyjela mi nerw z zeba, i nie wypelnila kanalow w zwiazku z czym zab wkrotce sie rozsypal :/ i teaz musze albo zaplacic 500zl albo dac go wyrwac :/

PORADZCIE co za leki na gardlo w ciazy??
 
wielodzietna - ja miałam do ssania Isla, a teraz kupiłam sobie syrop i tabletki *spam*, ale jeszcze nie stosowałam. Płukałam też gardło solą emską i to chyba najbardziej pomagało,
 
Najlepsze na gardło płukanie gardła wodą z solą...ale myślę że jak pójdziesz do apteki farmaceuta doradzi ci co kupić....ja myślę że coś ziołowego..
 
gnagna - nie martw się! U mnie w 6t 0d był tylko pęcherzyk i ciałko żółte. Nawet zarodka nie było widać. A jak poszłam na 8t 0d był i piekny zarodek 12,5 mm i bijące serduszko. Głowa do góry:) U mnie między OM a USG jest 3 dni różnicy. Poprostu ciąża jest młodsza. Będzie dobrze.
 
rano bylam na becie i wyniki w sobote.czuje ze ta beta to tylko formalnosc dla potwierdzenia zakonczenia ciazy.nie mam juz ani jednego objawu ciazy a piersi wrocily do normalnej wielkosci sprzed ciazy.w poniedzialek usg i wszystko sie okaze.
 
agatka nie możesz tak myśleć. Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych spektakularnych objawów. Drobne pojawiały się i zaraz znikały, a teraz młoda biega mi po całym domu i nie mogę jej upilnować ;-)
 
Hej dziewczyny,

Kochane nie kazda kobieta ma objawy " typowo ciazowe" ja jak gnagna, w pierwszej ciazy jedynie czulam sennosc i tyle. Teraz mam tak samo i nie mysle pesymistycznie. Te wszystkie objawy sa zalezne od tego jak organizm reaguje na zmiany hormonalne. Jesli dobrze objawow nie bedzie jak zle to witajcie mdlosci itp.
Glowa do gory !

Wybaczcie, ze tak krotko ale zmeczona jestem mega mimo, ze pospalam w nocy, ale ta praca mnie wykancza....
 
reklama
agatka - zobacz u kasi W przyrost bety był mały, a okazało się na USG, że wszystko w porządku, tak więc kochana spokój do czasu wizyty. Każdej z nas ciało jest inne i niekoniecznie zachowuje się zgodnie z normami. Bądź dobrej mysli:tak:
 
Do góry