reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Judy na to wyglada ze sie przeniosly ;(

Moja tez wklada cala lapke do buzi, ale kciuka nie ssa. Chyba nic poza sutkiem jej nie interesuje.
Spedzilysmy dzisiaj pol dnia na chalupkach a jutro jedziemy do mojej siostry 1,5h jazdy. Zastanawia mnie jak mala to zniesie bo jeszcze tak daleko niejezdzilismy.
 
reklama
magda: a próbowałaś lewatywkę? Może to będzie skuteczne? Trochę jest upierdliwe ale działa na 100%. Trochę z tym zachodu ale za to też skuteczne.
 
witaj Sandy,
podobno jest nas trochę więcej koło 40 ;) ja 42
teraz już nie, ale wcześniej miałam akcję, że jeszcze jedno chcę mieć bo czas goni..., niestety muszę wrócić do pracy, jakoś musimy tę trójkę wyżywić;)
 
Judy piąstki rzeczywiście są ok;) tylko że mały nie chce zadnego smoka. Kupiłam juz chyba wszystkie tylko nie z TT i nic;(
A wlaśnie, ostatnio ktoraś z Was wstawiła zdjęcie takiego nietypowego smoczka. Czy możecie napisać co to było za cudo?

Kobitki jak sie wstawia zdjecia na forum przez aplikacje na androidzie bo nie mogę znaleźć?
 
Renisus popatrz a nas nie zabrały ;) my za tydzien po ten paszport jedziemy do Kopenhagi i mamy w jedna stronę 3,5h. Zastanawiam sie jak ona to zniesie. Do tego to ja musze auto prowadzić bo P bedzie po nocce i nawet nie bede mogła się nią zająć :( no nic trzeba dac sobie jakoś radę bo paszport nam potrzebny zeby jechac do Pl.
Mroczko jak znajdziesz chwilkę to napisz jak Kasia zniosła podróż.
 
W mojej książce o niemowlakach jest teoria, ze rożne dzieci w rożnym czasie chcą zacząć z jedzeniem i kiedy wprowadzać trzeba do dziecka dostosować. Jak nie wypluwa (to jest jakis refleks, który ustępuje koło 4tego miesiąca), ślini sie na widok jedzenia i patrzy jak my jemy to jest to czas, zeby zacząć z jedzeniem. I to jest miedzy 4-6 miesiscem w zależności od dziecka. Bardzo mi sie ta teoria spodobała i jej będę sie trzymać. Bo to prawda, ze niemowlak niemowlakowi nie równy :)

Ja mam ten smoczek: nazywa sie soothie z Aventu. U mnie czasem działa, ale nie zawsze. Tak to jest bezsmoczkowa.

Tak, teściowa poszalała :) jak sama mówi, moj L. to jej ulubione dziecko i tak sie strasznej cieszyła na wnuczkę :)
 
Magda6m slyszalam o tych kroplach tylko zapomnialam nazwy. Teraz sobie zapisze i poproszę o nie jeszcze lekarza.;)

Jenny tak to racja, każde dziecko jest inne;)

Babina dzięki, znalazłam;)
 
Reniusis, my juz kilkia razy podróżowalismy z Wawy do Bełchatowa. Bardzo dbalismy o to żeby to robić w porze drzemki i Gabi zasypiala w momencie odpalenia silnika, przesypiajac cala podróż. Bardzo polecam tez wrdacanie i dłuższe podroze nocą. Jeśli jest dobrze oświetlona droga lepiej przykryć fotelik pielucha bo razi w oczka. No i nie można wkładać do fotelika objedzonego malucha bo może rzygnac :-).
 
reklama
Rjoanka ona ogolnie lubi byc w aucie, ale niekoniecznie chce spac. Bedziemy jechac ok 15 czyli w czasue drzemki.

Judy ja juz 4 miesiace auta nie prowadzilam. W nastepnym tygodniu jade do pracy i zastanawiam sie co zrobie jak mloda zacznie sie drzec w trakcie jazdy;)

Jenny a Ty wiesz ze do tych smoczkow doczepia sie misie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry