reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Jeszcze jedno pytanie - ma któraś z was materac pianka kokos gryka? Już nie pamiętam, którą strona powinien być dla takiego malucha. Właściwie to zastanawiam się, czy nie powinnam kupić nowego, ten już od 2 lat eksploatowany. Co prawda twardy jest, a starsza lekka i nie widzę po nim śladów użytkowania, ale pewnie jest mimo wszystko wygnieciony.
 
reklama
Najnowsze zalecenia WHO mówią, by nawet dzieciom karmionym mm dietę rozszerzać ok. 6 mies., ale wiecie - co pokolenie, to nowe wytyczne we wszystkim.
Ja jeszcze nie wiem kiedy. Myślałam, by od 5 skończonego, bo Adi jest duży, a to ponoć też ma wpływ. Zobaczę co zaleci pediatra.
Moja mama zaczęła podawać mi jedzonko od 3 mies. skończonego.
 
Sunovia teraz kokos a jak zacznie się ruszać to gryka.ja mam używany ale ja planuje Karol szybko do łóżka przenieść
A co do rozszerzenia diety to tez zależy od dziecka bo nieraz 4 ms jest bardziej gotowe niż 6ms.ja tam lubię kp dlatego poczekam z jedzonkim ale starszej juz w 4 dawałam
 
Ostatnia edycja:
Asz - a wiesz, że nie wiem, coś słyszałam na ten temat, ale zapomniałam się zapytać pediatry co to jest za szczepienie. Szczepilismy 5 w 1 Ale platnymi.
 
Mam pytanie z zakresu kupek: przed chwila zmieniałam pieluchę i była wielka kupa, ale z czarnymi kropkami. Co to może być??? Takie jakby małe czarne kamyczki, ale miekkie. Pierwszy raz sie cos takiego zdarza, ja jem normalnie, ogólnie kupa normalna - musztardowa, tylko to czarne kamyczki. Kurcze, trochę mnie to przeraziło.
Mała sie zachowuje normalnie, kupy chyba sama nie zauważyła, bo sie ze mną bawiła i nic jej nie przeszkadzało.
 
Zrobię tak, mam nadzieje, ze to jednorazowa sytuacja. Kurczę, najgorzej, ze jutro niedziela, ale chyba jak ogólnie nic jej nie jest to nie jest to sprawa na pogotowie, co?
Jak cos to jeszcze mam komórkę do pediatry, ale ostatnio jak miała temperaturę to nie odbierał :(
 
któraś ostatnio pisała że jej włosy dziwnie odrazstają a ja zdałam sobie sprawę że ostatni raz goliłam się 3 tygodnie temu i faktycznie tam odrastają mi tylko pojedyncze włoski takie króciutkie a na nogach mam na dzień dzisiejszy takie jak zawsze dwa dni po goleniu

my też szczepimy się tymi darmowymi

byłam dzisiaj z małym u lekarza bo kaszle i charczy- osłuchowo czysto a kaszel i to charczenie od suchego powietrza ( najprawdopodobniej) albo od ulewanie ale ma też katarek???

pytałam od razu o kupkę, kazała nam po 3 dniach dawać czopek i tu moje pytanie czy nie przyzwyczaje go do czopków???? podawać priobrotyk dalejmy acidolak może zancie coś lepszego? i kazała dużo dawać pić pomimo karmienie piersią żeby bardziej rozwodnić kupkę
 
Mi włosy też praktycznie nie dorastają :-) co mnie bardzo cieszy oczywiście :-)

Jenny u nas taka kupka w kropki była po herbatce.
 
reklama
Do góry