reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Alergia tu chyba nie ma nic do rzeczy. Są różne szkoły. Ja jako że karmię mm chcialabym rozszerzyć dietę wcześniej. Słyszałam, że najodpowiedniejszy okres to 4, 5 miesiący. Rozpoczyna się marchewka, jabluszkiem lub dynia. Ja wybiorę dynie.
 
reklama
Hey dziewczyny!!
czytam Was już bardzo długo i jeśli mnie przyjmiecie,chciałabym do Was dołączyć;)
Próbowałam się ujawnić wcześniej ale nie mogłam się odnaleźć na forum. Okazało się, że z moim kontem było coś nie tak i nie mogłam pisać. W końcu mnie odblokowano i jestem;) Wiem, że będzie mi się tu trudno wkręcić bo macie już swój klimat ale jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie spróbuje. ;)
Kilka słów o mnie: Mam na imię Helena, mam 25 lat. Jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwóch bąbli 2,5 letniej Hani i 3 miesięcznego Nikodema. Niko urodził się 5 października sn, karmimy się wyłącznie piersią.
Ale się cieszę, że w końcu się udało ;) aaaa
 
Nianiusia witaj:)

Sunovia my mamy na najwyzszym jeszcze, bede tak miec do czasu az mala zacznie sie podrywac do siedzenia czy czworaka, czy ogolnie stanie sie bardziej ruchliwa.

Nieudalo mi sie jej uspic bez cyca drugi raz. Po 40 minutach placzu zasnela na 10 min i znowu zaczela plakac. A ze mija 3 godziny od ostatniego karmienia to dalam jej cyca i je jak szalona.

Wczoraj ja wazylam, 7kg :szok: mala pyza ma.

Ja tez dopiero w 6 miesiacu, czy po 6 zaczne wprowadzac stale produkty.
 
Laurze mimo że była na kp dałam po 4tym m-cu i tu uwaga! Źle doczytałam na słoiczku i dałam jej marchewkową zamiast marchewki!! :-D a w tej marchewkowej chociażby mega uczulajacy seler :-D nic jej nie było więc teraz się z tego śmieje ;-) po 4tym także robiłam jej ekspozycje na gluten. No ale takie były zalecenia wtedy. A przy Aurelce nie będę wcześniej wprowadzać bo jak będzie miała 4,5m-ca to będzie operowana i nie wskazane w tym czasie żadne eksperymenty, tym bardziej z jedzeniem.


Sunovia my na najwyższym ale dzisiaj z m rozmawiałam ze jak zacznie niebawem obracać się na brzuch to trzeba będzie obniżyć. U Laury to było tak że w ciągu 2tyg zaczęła sama siadać, raczkować i wstawać w łóżeczku.
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie karmienie samym mlekiem jest tak wygodne, że nie będę niczego przyspieszać. Później się zacznie - wszystko brudne, poplamione :-)

Renisus, to obie mamy małe grubaski ;-)
Dziś ja właśnie przenosimy do łóżeczka, bo wyrosła z kosza.
 
Moja ma 3,5m-ca waży 5500g i mierzy 60cm. No ale ona jest prawie 1,5m-ca do tyłu :-( bo dopiero później zaczęła porządnie przybierać
 
reklama
Do góry