reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Moja tez czesto usypia przy cycu. Wcale nie jest głodna, cyc pusty a ta sobie go w buzi trzyma. Próbuje ją przestawić na smoczka. Spi z nim ale płytko i niespokojnie. Jeszcze do tego w dzien P po nocce spi w sypialni i nie moge jej zostawic nie śpiącej w jej łóżeczku bo jej stękanie go wybudza. Wolała bym moc ją odłożyć ale czasem nie mam jak. Zwłaszcza jak on jest po 16h pracy i musi odespać.

Moja z kupą na szczęście problemów nie ma ale jak by co to zapamiętam metodę Cynti ;)

Wczoraj udało sie ją odłożyć i włączyć szum i wtedy w 5 minut usnęła drugi raz nie zadziałało :(
Chyba zepsułam dziecko bo wcześniej usypiała sama a teraz idzie jej z tym gorzej.

Maty nie próbuje dopóki nie zacznie choć trochę sie na rękach opierać bo boje sie ze sobie krzywdę zrobi. Ta mata ma taki specjalny podkłada pod brzuszek i wtedy mała jest trochę wyżej niz podłoga. Gdyby ładnie trzymała sie na rękach to mogła by kręcić sie w koło a tak to boje sie ze walnie głową z wysokości w podłogę. Moze z wysokości 5cm ale jednak ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
renisus, Inga bezsmoczkowa. Ale będę jeszcze próbować, bo też jej się najlepiej zasypia z cycem w ustach.

Kupiłam sobie aż jeden stanik, po prostu wow. Niestety przez swoją głupotę mam problem - jedną pierś większą od drugiej przynajmniej o rozmiar. Porażka.
Mimo, że chyba już nie mam pokarmu, to ta, która karmilam więcej i zawsze daję ją do pociumkania (bo mi na tym boku lepiej leżeć) jest zdecydowanie większa. Mamy karmiące, pilnujcie tego!
 
Magda nie sądzę żeby miał to co moja mała. Moja miała od urodzenia olbrzymi brzuch, cuchnące kupy aż trafiliśmy do szpitala. A do czasu postawienia diagnozy robiła kupy też codziennie.


Kurde wczoraj na noc mała zasnela w łóżeczku a w nocy jak się obudziłam to patrzę do łóżeczka a tam jej nie ma. W łóżku spała i najgorsze jest to że ni jak nie mogę sobie przypomnieć że ja przynosiłam!! Powiedzcie że tak macie też bo normalnie mnie to przeraża. No jak można zrobić coś takiego przez sen? Byłam strasznie nie wyspana bo w Sylwka spałam 3h tylko. Myślicie że to ze zmęczenia?
 
marrika to chyba przemęczenie:) Ja przy młodym miałam akcje typu ręce złożone jak przy trzymaniu dziecka i przebudzam się, patrzę a tam pusto to najpierw zajrzałam koło łóżka bo myślałam że wypadł i panika a okazało się że on śpi w łóżeczku. A teraz przy młodej to przynajmniej nie było na pusto bo kot zawsze mi śpi na nogach to jego kołysałam w takim półśnie zamiast młodej aż M pytał co robię:p

Nadia ma problemy z kupką - robi codziennie ale od paru dni jest niespokojna bo one są twarde:/ Próbuję koperku/rumianku i w dodatku dodaję do mleka saszetkę probiotyku i zobaczymy, zarejestruję ją do lekarza na ważenie itp to zapytam co robić.

Ściągnęłam dzisiaj Secret Ewki Chodakowskiej:) Będę ćwiczyć bo z tego co widzę to są takie spokojne coś w deseń pilatesu:) Właśnie wrzucam do siebie na chomiczka jej ćwiczenia to na fb dam linka:) Jak chcecie pobierajcie;)

Marrika kupy młodej też śmierdzą a jak w szpitalu nie mogła któregoś dnia zrobić kupy i położna jej pomogła to zrobiła taką dużą ilość smółki co śmierdziała jak szambo - nie przesadzam. To kupy mają śmierdzieć czy nie?

Kiedy zamierzacie wprowadzać nowe pokarmy? Od 4 miesiąca jak się zacznie (czyli u nas za 3 tyg.) czy dopiero jak skończą 4 i zaczną 5? Bo ja już sama nie wiem, chciałam teraz.
 
Ostatnia edycja:
Marrika - ja kiedyś to nawet wyjęłam, nakarmilam i odłożyłam. Rano byłam zadowolona ile mały przespał godzin, a P. mnie oświecił, że przecież karmiłam.
 
Marrika, myśle, ze to ze zmęczenia, ale tez bym sie przeraziła.
W ogóle to strasznie współczuje Twojej małej tych przejść i podziwiam, ze tak sie dzielnie trzymacie. Wiem, ze musicie, ale naprawdę podziwiam.

Moja na początku robiła kupę co pielucha, potem co dwa dni, a potem to chyba miała rozwolnienie... Nie wiem po czym, bo tylko moje mleko. Zadzwoniłam nawet do lekarza, kazali dawać probiotyk, to daje, chociaż ona tego nie lubi, ja tez nie. Ale i tak robi kupę co pielucha... Już sama nie wiem. Wydaje sie, ze jest ogólnie zadowolona, wiec już nie dzwoniłam do lekarza, ale idziemy na kontrole za tydzień to sie dopytam czy to nie jest jakiś problem.

A smoczka żadnego nie chce, próbowałam z 6. Teraz czasem bierze taki śmieszny, który mi położna poleciła, podobno używany w amerykańskich szpitalach. Ale tylko jak akurat jej spasuje. Wyglada tak:
ImageUploadedByForum BabyBoom1420216661.925286.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1420216661.925286.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1420216661.925286.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 46
Ojej Jenny nigdy wczesniej takiego nie widzialam. Gdzie go kupilas?

ok znalazlam juz na ebay ze stanow. Zobaczymy czy podejdzie, wyglada jak cycek ;) Jak ten tez bedzie beee to juz sie poddaje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry