reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka ja bym prosiła w wątku z przepisami przepis na ten sernik nadziewany piernikami :-)

U mnie chrzestni już wybrani i poproszeni bo 18go stycznia chrzciny. Chrzestni to moja przyjaciółka i mój kuzyn. Obiad na 32osoby. To najbliższa rodzina i chrzestni. Ale mój m ma 4 rodzeństwa, ja tylko siostrę. Każdy ma swoją rodzinę i się nazbierało.

Cyntia moja jak leży na lewym boku to się ciągle w też sam sposób po głowie głaska, a jak na prawym boku je to mnie w cycusia klepie :-)
 
reklama
Cos musi byc w powietrzu. Moj tez najchetniej przespalby caly dzien. Musialam go w koncu na jedzenie obudzic :)

A ja w tym roku olewam system i robie tylko salatke na swieta ;) I tak bedziemy glownie u rodzicow jednych i drugich wiec nie potrzebuje duzo jedzenia w domu. Zazwyczaj robilam jakis barszczyk, sernik, salatki i takie tam ale w tym roku moje male stworzenie nie bardzo pozwala mi na kuchenne rewolucje.

Jednak kupilam ten inhalator w lidlu. I przy okazji jeszcze obrotowa szczotke do wlosow i zestaw do maniciure. Wydalam ponad 300 zl. Nie moge tam jezdzic :/
 
O jezu Marrika toz mi smaka narobilas samym wspomieniem o serniku. Az jezyk mi do d...ucieka. Nadal mam zajawke na slodycze i tylko je bym jadla.

Co do chrzcin, Wy pewnie wszystkie juz bedziecie po a my dopiero bedziemy chrzcic. Planujemy 23 Maja, mamy weselicho u znajomych tydzien pozniej, wiec dwie pieczenie za jednym przyjazdem. Ha! O ile ksiadz mam dziecko bedzie chcial ochrzcic:D Chrzestni wybrani jeszcze przed porodem; siostra L moda
panienka bo dopiero do liceum poszla i moj szwagier, fajny chlop i tylko jedna chrzestnice ma wiec git. Wybieralismy pod wzgledem wieku, sama zostalam chrzestna jak mialam 17 lat i mam super kontak z "syniem".
 
Kacha- no masz przesrane... Znam to uczucie kiedy nie masz czasu sie nawet po tyłku podrapać... A masz dużo roboty przed świetami? Walnij sie na łóżko z gołymi cycami, podłącz małego i lezcie tak długo az sie wkoncu naje!!! :)
Renisus- współczuje, co bierzesz na migreny? Ja przed ciaza miałam tez chyba migreny, byłam u neurologa z tym bo raz w pracy z
Bólu przestałam widzieć na 2
Godziny. To był koszmar i totalna panika co robic.. Na prawe oko nie widziałam nic a na lewe ledwo co:/ odkąd zaszłam w ciąże bóle minęły- Alleluja i tfu tfu niech nie wracają.
Cyntia- serio ścięłas takie ładniuchne blond włoski?
Agniecha - no i co mnie znowu wkurzysz? :) melduj sie babo jedna!!! Na maja mam niedaleko- bo wpadne i ci kocówę zrobie!!!
Mizah- moja ulewa mega! Wręcz rzyga... Ale nie chce jej juz dawać zadnych leków na to, wystarczy ze bierze juz jeden na brzuch. Ale pieluchy do prania mam dwie po każdym karmieniu... Bo ja jej zakładam bawełniany śliniaczek i jeszcze daje pieluchę bo to za mało i druga pieluchę na siebie jak odbijam i chodze...
Marika- wejdź sobie na bloga takiej dziewczyny "arabeska waniliowa blog pachnący wanilia" - wpisz w wyszukiwarkę- polecam ta strone- ma pyszne przepisy na ciasta... Ma tez zarąbisty jablecznik z budyniem i oczy carycy tylko przy tym kupa roboty...
Pscółka- chłopaki tez Cie wchłonęli?:)
Martina- a czy Ty wogole tu jeszcze zaglądasz???
 
Moj chrzestny miał 16 a chrzestna 18 i byłam z nimi bardzo zżyta ( chrzestna nie zyje). W sumie to moj chrzestny znalazł mi mojego P. Przez dwa lata mi mówił ze pasujemy do siebie, nie widzi mnie z nikim innym itp. P miał wtedy dziewczynę a jak sie rozstali to moj chrzestny biegał za nami i namawiał na randkę... Randka koszmar ;) oczywiście poszedł na nią z nami a dla nie poznaki zabrał żonę, córki i ich chłopaków . Byłam pewna ze drugiej randki nie bedzie ;) dziewuchy stwierdziły ze do siebie nie pasujemy a on twierdził ze zatańczy u nas na weselu. Po 3 randce rzuciłam wszystko i wróciłam do Pl i zamieszkaliśmy razem. Czasem chrzestni to prawdziwy dar a moj mnie kocha ja własną córę.
 
Kacha - nie wolno pomagać dzieciom się podnosić, na pewno nie tak wcześnie. Kiedyś czytałam, że nie wolno póki same nie zaczną siadać.

Mizzah - Adi ostatnio ulewa sporadycznie (tfu tfu i odpukać).

Renisus - bardzo Ci współczuję.... Migrenę miałam ok. 5x w życiu. Paskudna sprawa! Nie możesz poprosić kogoś o pomoc i się kimnąć? Ty karmisz piersią, więc niewielką ilość leków do wyboru, a taki apap to nic nie da. Bidulka jesteś. Oby szybko przeszło!
My też planujemy chrzciny późną wiosną :)
 
garmelka staś ubi sobie robic z mamusi smoczek tak wiec pozwolłam mu ale wyciagałam co chwile zeby sie własnie najadł i spiiiiiiiiiiii,na szczescie nie mam za wiele do zrobienia tylko wyladam dzisiaj jak jakaś czarownica :sorry:







jesli chodzi o migreny od urodzenia Stasia miała juz 2 na szczescie obie w nocy mi zawsze pomaga prysznic i zawsze jak zwymiotuje to bol mija




co do ulewania to moj czasem pusci fontanne ale nie za czesto, zdecydowanie czesciej ulewa po troche.


ojjjj jadła bym dzisiaj ciagle:zawstydzona/y:

aa zapomniałam dodoać ze ja spioszki juz zakładam na 68 ubranka jeszcze na 62
 
Ostatnia edycja:
Mizzah - moja córka na 2mies.1tydz. ważyła 6400 ;-) na 4mies 8,4kg a na pół roku 10,4kg...
urodzona 56cm, 3500g dziś ma 5 lat i jest szczupła, a fotki z niemowlęctwa pochowane bo wyglądała jak zapaśnik sumo :cool:
 
Garmelka - a scielam, bo strasznie mi się polamaly w ciąży. Masakra z tą stratą wzroku na 2 godziny. Kurczę, pewno myślałaś, że to trwałe, co?
 
reklama
Hej :)

Garmelko a wpadnij do mnie, nie mam nic przeciwko, zapraszam :)
Jakoś mało czasu mam, wczoraj dwa razy próbowałam wyjść na spacer i ciągle ktoś do nas przychodził, przez to prawie cały dzień nie miałam włączonego laptopa, zajrzałam wieczorem, ale juz sił brakło na pisanie.

Ja jestem ciekawa ile Hania waży :) Kluseczka z niej.

Teraz jestem jeszcze sama z dzieciakami wiec się zbieram, czekam aż mąż wróci z parawy i mi troche pomoże...
 
Do góry