reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Ja jem wszystko w każdej postaci i mały tez twardy, nic mu nie jest. Czytałam gdzieś ze dla dziecka nie ma znaczenia w jakiej postaci jest np. schab, ryba, kurczak czy pieczony czy smażony.. ..

Karpia można zrobić na parze jak łososia jak coś ;)
 
reklama
babina tez zakupiłam nasivin,masc majerankowa,do tego odciaganie,inhalacja.Mam nadz ze szybko przejdzie.Na noc jej dam paracetamol.
Ale o dziwo noc pieknie przespaął w łózeczku z 2 karmieniami
 
Też mrożę mleko -nie było problemu z jedzeniem w zeszłym tygodniu. Tyle że rzeczywiście te dwa tygodnie nie minęły.

Ja na diecie nie jestem w stanie wytrzymać. Prędzej racjonalne żywienie mi wychodzi, ale i z tym ostatnio kiepsko:dry: Jak zrzucałam jakieś kilogramy to tylko przez sport, a teraz nie dość, że czasu na to brak, na dworze zimno i buro, to po cc narazie jeszcze nie można. Mi lekarz powiedział, żeby się oszczędzać, jeśli chodzi o sport, bo nawet nie tyle co rana po cc, ale przy sporym wysiłku może się gwałtownie obniżyć produkcja mleka. Jeszcze 4kg powinnam zrzucić.
 
Na szkole też mówili, żeby uważać przy kp na nadmierny wysiłek. Ja planuję łyżwy niedługo i będę obserwować, jak organizm zareaguje. Może od nowego roku karnet kupię na lekki fitnes, coś na kręgosłup na przykład. Przynajmniej będę miała mobilizację jakąś:sorry2: I wyjście z domu bez dziecia dobrze mi na psychikę zrobi;-)
 
Ja wróciłam od gina,wszystko ok,blizna ładnie się goi,nam smarować jakąś mascia cepan,ale jak narazie mam bliznasil na blizny, no i mam pozwolenie na wszystko,w miarę rozsądku,sex,cwiczenia.
 
Babina - to teraz się rozszalejesz :D Jak tam katarek?

U nas bez zmian, czekam na paczkę z gemini bo zamowilam nebulizator, katatek i nasivin.
 
Strasznie mnie głowa boli. Myślałam, że jak się dotlenie to mi przejdzie. Prawie 2 godz chodziłam z ddziewczynami, a głowa boli jeszcze bardziej.
 
reklama
Ja wypilam energy drinka i zamiast powera mam bol głowy i btzucha :/ coś jest nie halo z ciśnieniem. ..

Mam pytanie po ilu wiadomo że dane mleko mm się przyjęło? ? Ze dziecko nie ma alergii i innych dolegliwości. Jesteśmy już 14 dni na enfamilu i kiedy mogę odetchnąć z ulga??
 
Do góry