reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt !
Ja dziś idę na 17 i nie wiem jak wytrzymam do tej godziny. Moje plamienia już ustały i oby się nie pojawiły więcej !
 
Czesc.
Gratuluje udanych wizyt;-)

Witam nowe mamusie;-)

Ja dzis przytuliłam pana K,ale tylko raz a jakies 3 dni juz nic;-) mdli mnie nie raz i tyle;-)
 
Mizzah - mocno zaciskam kciuki!!

Motylek - też kciukam!!

Jestem myślami z dziewczynkami, które dziś mają wizytę.

Ja relację ze swojej dodam w wątku jak odzyskam kartę pamięci do aparatu (w sobotę).
Coś mnie jakieś przeziębienie próbuje wziąć. Wyjdę po miodek później :-)

Chciałam dłużej pospać, ale moja kocica od rana bawi się w najlepsze. Mam 2 koteczki. Kocham koty. Rosłam razem z kotami :-) Są tu jeszcze jakieś miłośniczki zwierząt?
 
Cyntia ja mam psokota- to ten z mojego Awatarka. Kochamy go prze, prze, przestrasznie;) i rozpieszczamy do granic możliwości. Ja jutro mam swoją pierwszą wizytę o 22 i ciekawość mnie rozpiera....::rofl2: Fajnie dziewczyny, że Wasze wizyty udane;))) Bardzo się cieszę:-)
 
Mizzah trzymam mocno kciuki.Musi byc dobrze:tak:
Gratuluje udanych wizyt i zaciskam kciukasy za dzisiejsze...ja kolejna mam w przyszlym tygodniu
 
Cyntia tak :) ja mam 4 mc psiaka amstafika. jeszcze 3 miesiace temu mialam koszatniczki z dwoch zrobilo mi sie 13 ale byly nie do zniesienia w nocy mialam wielka klatke a niektore graly sobie na szczebelkach a tymbardziej nam na nerwach. Musialam je oddac bo 13 to za duzo jak chcialam oddac male do zoologicznego bo powiedzialam pani ze sprzedala mi kotne to kazala mi rachunek pokazac a ja mowie ze zwierzeta to nie rzecz! poklocilam sie z nia i wyszlam. Oddalam w dobre rece , nigdy wiecej zwierzat z zoologicznego.
 
Matko, dziewczyny jak ja się dziś fatalnie czuję... mam biegunkę od rana i tak mnie mdli, że nie ma mowy żeby zjeść jakiekolwiek śniadanie. Piję tylko gorzką herbatę bo nic innego nie ma szans przejść :-( Wcześniej miałam mdłości od popołudnia, które nasilały się wieczorem ale dziś to jest masakra. Wiem że właśnie wchodzimy w te tygodnie ciąży kiedy stężenie beta Hcg jest największe a to przecież odpowiada za mdłości, ale nie spodziewałam się że będzie aż tak. W takich dniach jak dziś doceniam to że jestem na L4...

Cyntia ja też uwielbiam koty, w moim domu rodzinnym zawsze było ich pełno. Teraz strasznie mi się tęskni za jakimś kociakiem, ale obiecaliśmy sobie z moim B. że jak tylko wybudujemy już nasz domek to na pewno będziemy mieć przynajmniej dwa kociaki :-)
 
reklama
Do góry