reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
mroczko gratuluje! malenka sliczna!
kotulcia zycze Ci z calego serducha,zebys jutro juz opuscila ten hotel wreszcie;)

milego dnia dziewczyny!
 
Mizzah - a moze mala ma nietolerancje laktozy , ze tak ulewa?? Moze byc i tak. Ja tez nie radzilam sobie z karmieniem , mimo, ze laktacja byla, mnie bolala, plakalam przy karmieniu. Po 6 tyg sie poddalam i wreszcie poczulam sie szczeliwa mama w pelbnym tego slowa znaczeniu. Kamrmien nie bylo mniej, ale bolu nie czula, psychicznie znacznie lepiej. Maly ani razu mi nie zachorowal do tej pory, katarek mial 4 razy.
Oczywiscie nie namawiam do zmainy na mm. To Wasza wspolna decyzja. Z pierwsa abutelka bylo mi trudna dalam mezowi do nakarmienia a potem jakos poszlo .

Mroczko - gratulacje !!! oj umeczylas sie , ale mialam tak samo z pierwszym . Kasia sliczna !!!!!

Kotulica
- wspolczuje, moglby sobie darowac i przyjsc jak nie bedziecie spaly !

My od dzis oficjanie donoszone - mozna wychodzic :-D
 
Mroczko Kasia jest cudna!! W końcu się doczekaliścię spełnienia marzeń :-) gratulacje!!!

Widzę że już 2 mamy przeterminowane ;-)

Moja też ulewa ale takie trochę nadtrawione i żółte jest. No i wczoraj zamiast kupy był tylko mały pierdek z odrobinka kupki. Póki miała antybiotyk w szpitalu to robiła kupę co godzinę. Teraz prawie wcale. Trochę mnie to martwi. Czytałam że jeśli dziecko nie jest niespokojne to karmione piersią może robić nawet raz na tydzień kupkę. A mała ma brzuszek miękki i nie widać żeby ją bolał. Bączki też puszcza, nie tyle co w szpitalu ale puszcza. Martwię się bo moja starsza to robiła 3 kupy dziennie albo i więcej.
 
Gratulacje nowe mamusie... Śliczne maluszki...

Ja nadal w dwupaku. Lekarz sam wczoraj mi powiedział żebym się nie oszczędzała bo mojemu maluszkowi się nie śpieszy. Szyjka nic nie ruszyla, a mały wrócił sobie do brzuszka, tydzień temu był ułożony do porodu i cisnął na dół. Widać dobrze mu u mamusi. 3770g już ma moja pociecha a ja 80kg, masakra!!!
 
Ostatnia edycja:
Kciuki agniecha:)

Katinka ale Ty cala ciaze sie nie oszczedzalas:p jak juz dziecko takie duze powinni wywolywac bo potem sie okaze ze sn niemozliwe bedzie i cc beda robic. Albo kazac rodzic takiego kolosa.

Na 99 proc. Jutro wychodzimy bo crp dobre wiec mowia ze jutrzejsze wyniki posiewu tez powinny byc dobre:) odetchnelam z ulga:p

Dopiero wstalam i jem sniadanie:p mloda dalej spi:)
 
reklama
Mroczko - gratulacje!

Marrika - na SR też nam tak mówili o kupce :)

Jestem bardzo zadowolona z monitora oddechu. Uważam, że warto było kupić. Mam dzięki temu ogromny komfort i spokój psychiczny.

Mizzah - mnie też bolą piersi po bokach (to od nawału) i sutki. Na sutki fajny jest Maltan. Mój już lepiej ssie - dziś kończy tydzień. Gdy go przykładam to mnie aż wykręca z bólu, ale po chwili jest ok. Mój też ulewa - to znaczy, że zjadł więcej niż żołądek dał radę przyjąć. Martwily mnie pierdy i dźwięki z jelit, ale położna na wizycie powiedziała, że to dobry objaw. Ale wczoraj nie zjadłam nic mlecznego i u małego o wiele lepiej z odglosami z brzucha.

Chciałam odciągnąć trochę pokarmu, by ulżyć piersiom, ale potwornie boli mnie używanie laktatora (Avent) i jeszcze nic nie udało mi się nim odciągnąć. Żałuję tej kasy.
 
Do góry