reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Chipsy mniam choc bardzo niezdrowe wiem :(

Ee tam. Juz nie popadjamy w paranoję :) Paczka czipsów od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;)

Mango tez kilka zjadlam w ciazy ale mi sie juz przejadlo, ostatnio winogrono jem, jablka :)
Ja też już dzisiaj po porcji (gigantycznej) winogrona, a wczoraj piłam soczek z wyciśniętych dwóch dużych pomarańczy, 4 marchwi i jednego banana. Mniam. Wyszło tego na 3 szklanki, więc nawet się podzieliłam ;) Z banana wyleciała dosłownie jedna malusieńka łyżeczka soku :) haha. Ale byłam w szoku jaki banan jest esencjonalny. Ta łyżeczka dała lekki posmak i aromat tym trzem szklankom.
 
oj dziewczyny ale smaki robicie :-D ja miałam taki okres jakiś czas temu, że mogłam jeść pomidory z czerwoną cebulą na śniadanie i kolację :-) teraz mi przeszło troszkę. Z owoców to najbardziej mi podchodzą pomarańcze i jabłka. A na obiad dzisiaj miałam ziemniaki, jajka sadzone i do tego maślanka :tak: normalnie pycha
 
reklama
Do góry