reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Czesc dziewczynki- melduje sie po wizycie- wybaczcie ale dzis Was nie doczytam jestem potFornie zmęczona...
ale na szybciorka- Groszek jest- uczepil sie tam gdzie trzeba sliczniutki okrąglutki ale jeszcze malutki:) Jeszcze niewyraźnie ale bylo widac jak poruszalo sie serdulko Groszka :) Wszystko jest ok nastepna wizyta 8 marca :)
Pozdrawiamy ja i Groszek :)


Dzemo jak u Ciebie bo nie moge odszukac??

Witam nowe Mamusie i gratuluje:)


die perle czekałam na Twój post :) cieszę się, że wszystko dobrze, bije serducho - to najważniejsze!
u mnie też wszystko dobrze, lekarz wyliczył że to 6t6d, krewetka ma 9mm i bije serduszko, nastepna wizyte mam za tydzien bo ten lekarz co u niego bylam to moj gin ktory wyslal mnie do endokrynologa w 2011 no a endo jak sie okazalo teraz ze jestem w ciazy powiedzial ze nie moze prowadzic mi ciazy, tylko ze ten gin jest 35km ode mnie i polecił mi innego ginekologa 7km ode mnie i za tydzien mam wizyte :D strasznie skomplikowana historia, wiem, ale nie mam auta i ciezko bedzie mi dojechac 35km a te 7km to autobusy jeżdżą albo ktoś mnie podrzuci ze znajomych i będzie dobrze :) i szkoła rodzenia jest na NFZ w tej przychodni blisko mnie i wszystkie badania będe mogla zrobic też na NFZ :)

dziewczyny - czy orientujecie sie jak jest z tym usg 3D? czy to jest jakas specjalna maszyna? podejrzewam ze nie kazdy gabinet to ma, a nie ukrywam że chciałabym zobaczyć dzidziusia w 3D :)
 
reklama
ojj to ja akurat sie nie wypowiem ale nie sadze by kazda maszyna miala to funkcje musi byc specjalna....ja chodze prywatnie i za akzdym razem jest usg 3d robione...z poprzedniej ciazy mam tylko takie zdjecia malego...ale jak bedziesz robic genetyczne to powinni ci robic w 3d
 
ja robiłam 3d w pierwszej ciąży w 22tc jako połówkowe :) polecam, mam 40min nagranie małego i płaciłam 250zł w Poznaniu. USG 3d/4d to nowoczesny sprzęt i raczej mało gabinetów ma je w standardzie tak jak zwykle USG.
 
Czesc
super że kolejne Groszki mają się dobrze :)

ja robiłam 4D na połówkowym, nie każde urządzenie jest do tego przystosowane ii w prywatnym gabinecie płaciłam 200zł. Teraz jak się zdecydujemy pewnie też zrobimy.
 
die_perle gratuluje zdrowego grosza;) teraz to j​uz napewno z górki;)A ja was wczoraj opuscilam bo złapaly mnie straszne mdłości i szybciej wskoczyłam do łóżka bo jak siedzialam to była tragedia:/ teraz całe szczęście lepiej;)
Buziaki na dzien dobry;*
Jak wy sie dzis czujecie i co macie w planach na weekend?
 
Hej,

Mnie tak wczoraj zemdliło,że jeszcze w łóżku czułam ;)

a teraz biorę się za sprzątanie domu,bo zapuściłam się :crazy::szok::no:
 
Dziewczyny na czwartkowej wizycie widzieliśmy serduszko!! :-D Tzn. jak się później okazało tylko ja widziałam, pani doktor wskazała migający punkcik, powiększyła i pyta czy widzimy, ja mówie TAAAK, szczęśliwy tatuś też mówi, że widzi no i super a potem w samochodzie mówi do mnie wiesz tak naprawde to ja tam nic nie widziałem ale wstydziłem się przyznać :-) Ale najważniejsze że pani doktor powiedziała że maleństwo dobrze się rozwija, no i najważniejsze, że krwiak się zmniejszył od ostatniej wizyty!! :-D
 
Dziewczyny jadę dzisiaj do szpitala nakłamie aby tylko zrobili mi usg, ciagle albo krwawie albo plamie, boje sie normalnie chodzić do kibelka i zawsze jak zaczynam mocniej krwawic to rycze, nie umiem sobie poradzić psychicznie z ta niepewnością. Bardzo si boje jechać do szpitala, jedno to ze mnie splawia a drugie tego co moze sie okazać. Tak bardzo chce zobaczyć moje malenstwo i usłyszeć bijace serduszko. Najgorsze jest ze Oliwka odbiera ten moj niepokój, ale jest kochana, przytula sie do mnie, glaszcze mnie po policzku i daje calusy, nigdy wcześniej nie była taka troskliwa. Błagam trzymajcie kciuki.
 
Gucha kciuki zaciśnięte za wizytę, czekamy na wieści od ciebie, oby cię przyjęli &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mam mdłości :-):-):-) Może to dziwne, ale cieszę się jako cholera. Przynajmniej poczuję, że jestem w ciąży i wszystko idzie w dobrym kierunku. Proszę o więcej :tak::tak:
 
reklama
gucha zaciskam kciuki zeby było wszystko wporzadku!!

agitatka
mnie tez modli ale bardziej wieczorem;) tez sie ciesze bo przynajmniej wiem ze w ciazy jestem;)
wymiotowac całe szczęście nie wymiotuje
 
Do góry