reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

A dzien doberek Limonko:) przyciągnęłam Cię za sobą:)

Dziewczyny przedstawiam Limonke- kolejną zafasolkowaną z mojego ex wątku :) oby dobra mantra trwałą nadal:)

JESZCZE RAZ GRATULACJE LIMONKO :*


Ja bym sie tez niezastanawialam jeszcze nad tymi badaniami gdyby nie moja macierz:p ale porozmawiam z lekarka zobacze co ona powie co poradzi- szalec tez nie chce- bo tak jak pisala anna- pozytywna mantra ma nam towarzyszyc w ciazy- pozytywne emocje, radosc i entuzjazm a nie strach! I tego będę się trzymac:)


a tutaj mały poradnik- gdyby któras chciala poczytac:) http://www.badaniaprenatalne.pl/
 
reklama
gratuluje fasolek i podwójnych fasolek WOW - u nas na szczęście jedno serduszko biło :)))

pogoda fatalna, komunikacja miejska full... i było trzeba przejechać przez całe miasto ;/
 
Witam przyszłe Mamuśki :)
po cichu dołączam do Waszego grona. Ostatni okresior 17 stycznia. 15 lutego byłam u lekarza ale jeszcze nic nie widział w macicy, ale za to beta ładnie rosnie w ciągu 72h wzrosła z 47 do 218 :) więc coś się dzieje. Póki co poza brakiem apetytu i niesmakiem do zielonej herbaty nie mam żadnych objawów. Nie mam tez żadnych plamień - i niech tak zostanie !!! Kolejna wizyta u gin. na 6 marca. według okresowego kalendarza data na 23 październik :)

Buziaki :*
 
Dziewczyny ja niestety znowu plamie, juz nie rozumiem co sie ze mną dzieje, chyba muszę po prostu uzbroić sie w cierpliwość i czekać do wizyty mając nadzieje ze wszystko jest ok. Najgorsze jest to ze na pierwszej wizycie i tak nie będę miała usg, moze tylko usłysze serduszko, nie pamietam jak to było z Oliwka, w najgorszym wypadku dopiero w kwietniu dowiem sie na usg czy wszystko jest ok. Wczoraj jak posiedzialam na necie i poszukalam o plamieniach, to pierwszy raz pomyślałam ze moze ja juz nie jestem w ciazy, jestem naprawdę przerażona.
Dziewczyny przepraszam ale chyba na jakiś czas odpuszcza sobie forum, nie chce was zasmucac moimi problemami, a sama nie wiem jak to sie skończy choć modlę sie o happy end.
 
Gucha86 plamienie nie zawsze jest oznaką czegos złego. Musisz byc dobrej mysli, stres tutaj niestety nic nie pomoże. Moja gin mówi, że na czas ciąży powinno sie odciąć kobietom internet - bo zawsze znajdzie sie to czego sie szuka -> szukasz złych nowin znajdziesz złe, szukasz dobrych to znajdziesz dobre . . . Nie ma po co mieszać sobie w głowie - z biegiem czasu wszystko sie wyjaśni. Trzymam kciuki za Twój embrionek &&&&
 
Gucha wspolczuje Ci strasznie tej niepewnosci - naprawde nie da sie tego jakos przyspieszyc- prywatnej wizyty i prywatnego usg? czy to nie przejdzie! bede mocno zaciskac kciuki zeby plamienie nie bylo oznaka niczego nienaturalnego a jedynie jednym z objawow wczesnej ciazy- jesli czujesz ze potrzebujesz przerwy od forum to jasne- ale wiedz tez ze niesadze zeby ktorakolwqiek z dziewczyn uwazala ze je zasmucasz swoimi problemami- my tutaj po to zeby sie wspierac jestesmy!

Witaj Szynszylko serdeczne gratulacje:)
 
Hej :)
Witam nowo zafasolkowane ;)
Szynszylka - to podobnie do mnie ja okres miałam 13 stycznia - w środę idę do lakarza to zobaczymy co tam w środku :)
Gucha nie wygłupiaj się - nam na forum nie przeszkadzasz - jestesmy po to, żeby się wspierać na wzajem - trzymam kciuki aby się wszystko udało :)
 
reklama
Cześć dziewczyny;)
jak wasze dzisiejsze samopoczucie?
Ja juz w pracy siedze i pije herbatke, wczoraj rodzina skakala z radości jak dowiedzieli sie o blizniakach;) wiem ze teraz wszystko bedzie dobrze;)
jak juz tu ktos napisał- najważniejsze pozytywne myśli!!one naprawdę pomagają!
 
Do góry