reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
ja mam ten sam problem ale siostra mi doradziła bo ona uzywała to w ciąży krem Bepanthen. Bardzo dobrze natłuszcza skorę i ją zmiekcza tak więc także dobry w zapobieganiu rozstepom....stosowałam go takze na piersi jak mnie strasznie bolały i równiez pomagał... mój lekarz powiedział ze moge go stosowac bez obaw....maśc jest bez recepty i cena też w miarę przystepna, tak wiec jak najbardziej polecam:)

wypróbuję, póki co zamówiłam w aptece oliwke i balsam Palmers :)
 
witam witam:)
Oficjalnie mam w torebce świeżutką, pachnącą,różowiutką kartę ciąży:tak::-D!!!!
Byłam dziś u p.doktor i mowi , ze mam książkowo(a tak się bałam):)))

Moja ciąża jest młodsza od tego co myślałam, ale to przez te @ baaardzo nieregularne;)

Jest pełne 4 tyg od owulacji;))))

Tak się cieszę:-):-):-)

Wszystkim pozostałym życzę spokoju, i braku internetu-bo strasznych bzdur mozna się naczytać;)))
 
o tak Paola zgadzam się w 100% czlowiek czasem czyta i sie nakreca zupelnie niepotrzebnie...a teraz jak nieczego trzeba nam spokoju ducha i pozytywnego myslenia oraz duzo relaksu i zadowolenia z tych chwil:)
 
Ostatnia edycja:
die_perle ogólnie na tym mamazone są fajne artukuły i można się nieco dokształcić :tak:

A co do ryb, lubię i owszem. Dziś był łosoś :-). A panga to najgorsza ryba jaka jest, a raczej wyrób rybo podobny.

Dziewczyny a jak u was z piciem kawy, bo ja w sumie do tej pory piłam tylko 2 dziennie. A teraz sama nie wiem...
 
Ja piłam w pracy 1 ale tak raczej bardziej dla przyjemności, teraz w pracy nie pije ale jak wyjde na plotki to nie odmawiam sobie latte ;)
 
reklama
Do góry