reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
czesc dziewczyny ja dzisiaj troche pospalam od 22 do 8
jestem dosc wyspana w koncu :) Dzisiaj jedziemy nad jeziorko do teściówk pomóć im się stamtąd zabrac bo byli na miesiecznee wakacje z capingiem teraz sie sami nie zabiora , a jutro na winobranie do zielonej gory lecimy wiec na weekend wybywam :)
 
Witam się i ja.
Dzisiaj z przerażeniem stwierdziłam, że w 2,5 tygodnia przybrałam uwaga...3 kg...Podobno w 8 miesiącu przybiera się najwięcej, a w 9 prawie wcale...zastanawiam się ile mi przybędzie jeszcze przez kolejne 1,5 tyg do wizyty. Póki co wychodzi 15 na plusie, z czego całkiem sporo w przeciągu ostatniego miesiąca.
 
Ja też się witam,bo potem jadę z dzieciakami do mamy i mnie nie będzie :)
Hmmm tycie w ciąży....U mnie dość dziwnie to przebiega, bo ja jak kiedyś pisałam już - w tej ciąży schudłam 1kg i tyle. Nie mam żadnych kilogramów do przodu ze względu na tą moją dietę. Nie wiem jak to się dzieje, bo przecież jem (wiadomo - produkty tylko wskazane,ale jem!), no i waga do przodu ani drgnie tylko wciąż spada w gramach :/
Z pierwszym dzieckiem przytyłam tylko 5kg,ale prawie do końca ciąży wymiotowałam,więc powód jest. Z drugim dzieckiem przytyłam 12kg. A teraz nic :/ Jak to dziwnie organizm może reagować na ciążę i zmiany...
Tu jest link, w którym piszą ile mniej więcej powinno przytyć się w ciąży -> Ile należy przytyć podczas ciąży? - Dziecko w interia.PL ale wiadomo - każdy organizm jest inny.

Ja też jestem "za" jeśli chodzi o wątek z porodówki. U nas na maju taki istniał i każda opisywała swój poród i wstawiała foteczkę maluszka :)

Lecę gotować ogórkową :D
 
hej, u mnie juzpowoli sytuacja sie normuje. do jutra mam miec kroplowki zfenoterolem.wlasnie mi zmienili na nowa. skurczy juz nie mam, zapisy ktg dobre. mamlezec poki co. dzidzia rosnie wczoraj miala 2150 g wiec rosnie. mamnadziejeze jeszcze puszcza mnie do domku...
dziekuje wszystkim za dobre slowa...
 
Witam!!!

Tak na chwilkę wpadłam przekazać, że dziś wróciłam do domu ze szpitala. Kamień na nerce i stąd ten atak bólu, masakra jakaś!!! Z USG wyszło, że kamień już przeszedł przez moczowód i teram zalega gdzieś w pęcherzu. Trzymajcie kciuki żebym go wreszcie wydaliła bo wtedy bóle miną. Poczytam Was kiedy indziej, bo muszę teraz lecieć.
 
reklama
Do góry