reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

widzę, że temat sutków się pojawił :D ja się troszkę niestety obawiam bo mam duże piersi ale sutki jakieś takie płaskie trochę... może jak pojawi się mleko to się to zmieni, bynajmniej mam taką nadzieję :) bo bardzo chcę karmić. A jak już jesteśmy przy tym temacie to jakie nakładki sylikonowe polecacie? tzn. jakiej firmy?
 
reklama
nula na jakies stronie czytalam ze dobre sa z aventu nakladki , mam nadzieje ze u mnie bedzie wszytsko dobrze pokarm mysle ze bedzie bo zauwazylam rano jak wstaje ze czasem mam plamki oznaczajace ze siara wycieka wiec kanaliki drozne sa ale to wszystko zalezne od malego jak sobie bedzie radzic
 
Beata Kamińska ja dzisiaj zauważyłam, że jak nacisnę na sutek znaczy tak go ścisnę troszkę to leci coś takiego biało-przezroczystego więc to chyba ta siara :) nie wiem bo się nie znam :D właśnie też myślałam o nakładkach z aventu, ewentualnie z tt ale chętnie posłucham rad w tym temacie bo ja kompletnie zielona jestem :-D
 
Hey Dziewczyny:)

nektar witaj :)
aniula jak tam po wizycie?
u mnie wszystko oki, jestem jedynie zaskoczona tym ze kolejna wizyte mam dopiero 20 września. Myslalam ze szybciej będzie.

dzisiaj spotkałam kolezanke, która rodzila 4 miesiące temu. Ja jakos mam lajtowe podejście do porodu, ale jak zaczela mi opowiadac to serio ciarki mi przeszly. Ja absolutnie boje się igieł, wiec jak pomysle ze będą mnie maltretować iglami to wymiekkam:( chyba nie chce sluchac opowiadan o porodach:/

buziaki Dziewczyny i miłego wieczorku
 
hmmm temat piersi..... ja nie mam dużych ale sutki idealne do dojenia mam i miałam zawsze, ale żadnej siary na razie u mnie nie ma i nie było, ponoć czasem pojawia sie dopiero po urodzeniu więc na razie się nie przejmuje


aganea ja na początku ciąży czytałam wpisy o porodach na tym forum u tych które mają już to za sobą i już więcej nie będę :)
 
To ja mam sutki jak wystające jak wentyle :-D, wiec o to czy mały da radę złapać też się w ogóle nie martwię. Ale siary też nie mam w dalszym ciągu, ale na razie się tym nie przejmuję.
 
nie kazdej w ciazy leci siara :) i to naprawde nie wpływa na to czy bedzie pokarm po porodzie czy nie....
ja nie potrzebowalam nakladek ale slyszalam ze aventu sa niezle :)
moje sutki tez jak wentyle :p

jutro mam gina o 12:15...
a o porodzie staram sie nie myslec choc to ciezkie
 
reklama
ja się nie mogę doczekać najbliższej wizyty, zawsze czekam na nią z niecierpliwością, już chce usłyszeć, że u mojej dzidzi wszystko ok, jaka jest duża i po prostu chcę ją zobaczyć ! :-) no i na najbliższej wizycie dowiem się czy będzie cesarka czy nie, bo lekarz napominał na ten temat...
 
Do góry