reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Ok Deli na stronie Marty Wieczorek - Ciuk pooglądałam Twoja Oliwcię :) Piękne zdjęcia, a jakie ona ma oczy nieziemskie!!! Myślisz, że zostanie taką blondyneczką z takimi oczami? A jakie włosy ma tatuś? Bo Ty to widzę rasowa brunetka :)
Mnie też, ale to tylko to pierwsze tak?
Myślałam, że więcej jest Oliwki...
 
reklama
dziamdziaki co do galarety z kurczaka.. kurde, ja zawsze z octem..mm a teraz w ciąży jak na święta poczułam ocet, to.. było słabo ze mną, więc galareta owszem, ale ocet beee:-)
Antiope – a jaki wyszedł Ci cukier? W ogóle nie umiem się doszukać, miałaś glukozę z krwi zwykłą?
Ja ostatnio powtarzałam wyniki, bo miałam 111 a norma jest do 100 więc położna już na mnie krzywo patrzyła, ale ja dzień wcześniej najadłam się winogron;)) Powtórzyłam po tyg, no i jest 89.
Die perle i joanna – haha, ciesze się, że nie tylko ja ciągle śnię o sexie :D
Spać na brzuchu nie śpię już, bo coś mi nie wygodnie.. więc raz na lewy bok, raz na prawy.. staram się bardziej na lewy,ale różnie wychodzi.. :-D
Deli- właśnie zabieram się za oglądanie zdjęć. A która pociecha to twoja??:)) Dużo różnych dzieci widzę w linkach i nie mogę się połapać ;-)

Co do sesji – ja sesję brzuszkową wygrałam , więc na pewno będę miała:tak: a poza tym, kolega fotograf, przyjaciółka też złapała bakcyla, więc na pewno będzie coś fajnego. Dzidziusia później też wymęczymy przed obiektywem. Na razie jeszcze nie wiem jaka sceneria.. co i jak , ale jest jeszcze czas. Dzięki za linki, coś pooglądam ;-)
Dzisiaj przyjaciółka podrzuciła mi link : fabryka kreatywna - rodzinnie

Co do jazdy autem, mój ginekolog generalnie uważa, że w ciąży najlepiej do 100km i nie dalej… no ale nie mam zamiaru jeździć dzień w dzień, zresztą byłam Key menagerem na całą Polskę, więc faceci na Cb mówią, że urodziłam się z kierownicą w rękach.. więc dla mnie 100 km,…to jak wyjście do sklepu po chleb :-D

A na obiad ryba, ziemniaczki i surówka ze swojej kapusty kiszonej! Smacznegooo :)
 
DELI kochana sliczna ta Twoja córa- Oliwki chyba tak maja:p a jakie oczyska dwa błekitne stawy można w nich utonać- a Ty tez pięnota :) zazdroszcze takich włosów! ech załuje ze nie wpadłam na podobny pomysł z moja Oliwą- byłaby fajna pamiątka- a mam tylko "zwykłe" zdjęcia...no ale te też są fajne:)

a ja sie oczywiscie zawiesilam na stronie FOTOSISTER i ogladam jak szalona male krasnale! AJLOWIT!!! :D
 
Zdjęcia poprawione :-)

Ja jak byłam mała byłam blondynką, ale moje rodzeństwo to blondyni.
Czy zostanie taka nie wiem. ja na razie ma włoski do łopatek lekko kręcone nadal blond.

Jak zrobię jej sesje teraz to pokażę :-). Tylko niech się ciepło zrobi.

Perle ja żałuje, ze nie mam jej sesji jak była nimowlakiem, ale przy drugim tego błędu nie popełnię i już mam zamówione :-).
 
Deli przepiękne zdjęcia. Ale jakże by mogło być inaczej, skoro modelka taka śliczna. :-)
[FONT=&quot]Aleksiel dzięki za radę.[/FONT] :-)
 
SonySony na szczęście lubi gotować i nie wolno mu wtedy przeszkadzać co mi akurat baaardzo odpowiada :)
aleksiel
moje plany na weekend to ciepła herbata, ciepłe pantofle, kocyk i łóżeczko :/ mam nadzieje że się wykuruje, uwielbiam piątek ! zaraz mykam do domu czekam tylko na szefową żeby mnie zmieniła w pracy, także pozdrawiam Was i miłego ciepłego weekendu !
 
Pietrucha normalna standardowa glukoza z krwi na czczo. Wynik 5,96 przy normie:
3,3 – 5,5 prawidłowa glikemia na czczo
5,6 – 6,9 nieprawidłowa glikemia na czczo
od 7,0 cukrzyca

Pamiętam o tych Twoich winogronach, ale ja poprzedniego dnia nic takiego nie jadłam.

Ale Ci zazdroszczę tej wygranej sesji brzuszkowej. Gdzie ją wygrałaś?
 
Antiope - ja bym kochana powtórzyła badania, a co :) Będziesz miała pewność:)
Co do sesji - akcja na FB: polub stronkę, udostępnij na profilu i wyślij jaka sesja Cię interesuje.. losowanie i wygrana ;)
 
Pietrucha nie ma co powtarzać tej zwykłej glikemi na czczo. Lekarka powiedziała, żebym jak najszybciej zrobiła test obciążenia 75g glukozy (pobrane 0,60 i 120 min. To da bardziej miarodajny wynik. Trochę bez sensu kasę wydawać na zwykłe badanie glukozy, skoro za chwilę trzeba będzie test obciążenia zrobić, jeśli znów wyjdzie coś nie tak. Wolę od razu zrobić test obciążenia, żeby jak najszybciej zadziałać.
 
reklama
Do góry