reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Dzień dobry dziewczynki. Ale dziś pospałam, do 10.30!

Pannacota, Kamcia
gratuluję ruchliwych fasolinek!

die_perle, Kate dzięki za kciukasy.

die_perle te zachcianki Twoje, to coraz bardziej mnie rozwalają. Ale mój D i tak jakoś niezbyt chętny do spełniania moich, pomimo, że nie jakieś bardzo dziwne. Wczoraj mi się po raz pierwszy chciało czekolady z orzechami z okienkiem, a on powiedział, że nie pójdzie, bo zimno. :-(


Dzaga, nula to widzę, że jutro dzień wizyt mamy. :-) Trzymam za Was kciuki.


Paulinek zdrówka dla synka



Sony ja akurat kawy nie jestem w stanie sobie odmówić. Jedyne co byłam w stanie zrobić, to ograniczyć się do jednej, bardzo słabej dziennie. Może na późniejszych etapach sukcesywnie mi się uda, ale na razie nie umiem z tego zrezygnować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antiope Ponoć dwie słabe kawy z mlekiem można na dzień wypić. Mnie jakiś leń chwycił, chciałam się zabrać za sprzątanie, ale jedną półkę starłam i znów do kompa na kanapę. Jak tak dalej pójdzie to przytyję 30 kg. Niech już będzie ciepło i spacerki będą i trochę więcej ruchu.
 
ja na szczęscie nie mam parcia na kawe :) czasami lubiłam wypić dobra kawe z mlekiem a od kiedy jestem w ciazy to generalnie zapach i smak kawy nie pasuje mi :)
 
Ja kawowa nigdy nie bylam- wiec z kawa nie mam zadnych problemów- za to musialam ograniczyć herbate- bo tą piłam w ilościach nieograniczonych...ale pije sobie roibiosa bo bez teiny:)

co do ciast- zwłaszcza tych z kremem- prześladuje mnie karpatka- ale jeszcze 4 dni i jak w sobote wpadne w Polsce do ciastkarniej niedaleko domu moich rodzicow....ptysie, eklerki, karpatka, wuzetka i omlety podą w ruch!!! na dzien dzisiejszy:p

teraz mam ochotę na nektarynki ale nie widziałam w sklepie... swoja drogą moje zachcianki nie sa jakieś wielkie- tyle tylko ze "musze chciec" to czego zazwyczaj nie jadałam wcześniej.... ogolnie jem tez raczej malo....pol buleczki na sniadanie, potem do 16-17 jem owoce- jabłka grejfruty, kiwi...czasem jak mnie najdzie to opyle jogurt- ale koniecznie bananowy z chrupkami czekoladowymi....potem ok 17 zjadam obiadek z moimi ludkami- bo późno wracają ze szkoły i pracy więc czasem jemy cos na styl obiadokolacji....a z kolacja różnie bywa- raz zjem cos a innym razem nie mam ochoty....MoNż mów ze jem za mało...ale zmuszać sie nie bede...jem tyle ile mi potrzeba chyba- no i czasem mam napad na coś troszkę dziwnego...

teraz czekam az mi się rozmrożą maliny- cała miska....aż mnie korci że jeść mrożone ale gardło mnie troche boli wiec sie wstrzymam:p
 
Witajcie w ten zimny dzien:)
tyle napisalyscie przez jeden dzien ze masakra ;) mi jak na złość popsula sie ladowarka od laptopa i czytam was na telefonie (co bardzo utrudnia porozumiewania sie z wami):(

gratuluje wszystkim po wizytowym mama slicznych dzieci;)!!!
ja sama czekam na poniedziałek bo mam wizyte u lekarza i mam do niego bardzo dużo pytań związanych z moja ciaza...

moje apetyty sa naprawdę rożne ;) tak jak codziennie pilam świeży sok z pomarańczy tak teraz sam zapach pomarańczy sprawia ze Kwasno mi sie robi:/ McDonalda mam obok szkoły wiec jak przechodzę a mam apetyt to loda albo jakaś kanapkę zjem;)coli tez mi sie chce pewnie dlatego ze nie pije juz tyle kawy co przed ciaza;)

mnie troche martwi ze moje dzieci troche mało urosły przez ten czas od ost usg do zeszłego czwartku:/ ale ciaza jest żywa wiec moze dlatego ze to blizniaki i wolniej rosna...
 
Dziewczyny,,mam pytanie -bo troszkę się od wczoraj denerwuję..
Od 3 tyg wymiotowałam praktycznie codziennie..i było mi masakrycznie mdło całymi dniami..
A wczoraj było mi lekko mdło rano..i to wszystko- bez wymiotów.. i dziś na razie też jest ok..
Czy miałyście tak czasem? Trochę się martwię:-(.
Zaraz pewnie nudności z nerwów dostanę..


nnatalie- pamiętaj,że ciąże bliźniacze rozwijają się zupełnie inaczej..
 
Ostatnia edycja:
Sony ja też mam wizyty co miesiąc, na ostatniej Groszek miał 3,6mm... zobaczymy ile będzie teraz :) jakiś mnie niepokój dopadł w związku z tą jutrzejsza wizytą i mam nadzieję, że mój pan doktor mnie uspokoi
 
martoocha- tkwimy przy koncu 1 trymestru, wiec najwyzszy czas, by mdlosci poszly w odstawke, a mysmy sie mogly nacieszyc pieknymi brzuszkami :)

Szkoda, ze nie dotyczy to mnie :p Od poczatku nic mi nie dolegalo, za to nadrabiam ostatnimi dniami :( A do pracy trzeba isc :( Mam mocna nadzieje, ze to sie niebawem skonczy!

Milego dnia! :D
 
reklama
Dziewczyny,,mam pytanie -bo troszkę się od wczoraj denerwuję..
Od 3 tyg wymiotowałam praktycznie codziennie..i było mi masakrycznie mdło całymi dniami..
A wczoraj było mi lekko mdło rano..i to wszystko- bez wymiotów.. i dziś na razie też jest ok..
Czy miałyście tak czasem? Trochę się martwię:-(.
Zaraz pewnie nudności z nerwów dostanę..


nnatalie- pamiętaj,że ciąże bliźniacze rozwijają się zupełnie inaczej..

nie martw sie tez czasem tak miałam to normalne...

mysle ze zawsze przed zblizajaca sie wizyta bedzie duzo mysli/nerwow itd :) ale spokojnie napewno jest dobrze !!!
 
Do góry