reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
witaj żabciu! gratuluje- ja test robilam 12 lutego- ale trzymałam język za zębami do 14- prezent walentynkowy dla męża:) a Groszka poczęliśmy na 99% w moje 30 urodziny :)
 
Dziewczyny wpadam tylko pochwalić się, że ZDAŁAM PRAWKO!!!! :)
Niedawno wróciłam z egzaminu. Strasznie się denerwowałam, a potem powtarzalam sobie w duchu, że będzie dobrze i udało się! Jestem przeszczęśliwa :)
 
persefona moje GRATULACJE!!!
to teraz spokojnie możesz się cieszyć :) super prezent na Dzień Kobiet :) a mój K przyniósł mi śliczne czerwone tulipany. A babci, mamie i teściowej także po tulipanie także jestem z niego dumna :)
 
Persefona GRATULACJE!!!!!


Dziewczyny chcialam się "pochwalić", że i ja się doigrałam...własnie wypuściłam"wielobarwnego pawia" z klatki........ ;/
 
die_perle ja już chyba bym wolała puścić pawia niż żeby mnie te mdłości męczyły. Po tej kremówie od kuzynki mnie cały czas mdli... bleeeeeeeeeeee
 
reklama
Paulinka nie martw się ja tez mam plamienie też mi gin nie kazała praktycznie nic robić wypoczywać nic nie dzwigać i co najgorsze zero sexu :/ no ale wiem że to dla dobra Fasolki więc głowka do góry.

Antiope tak jak ci mówiłam idz prywatnie zapłacisz ok 100 zł ale już będziesz spokojniejsza;)

żabcia witam wśród październikowych Mam ;)

persefona gratulacje zdania prawo jazdy

Do wszystkich kobitek które maja problem ze mdłościami i średnio się czują strasznie mi przykro :( mnie narazie to omija i szczerze mam nadzieję że tak zostanie.
Co do porodu równiez tego tematu nie poruszam ponieważ to jeszcze troszkę czasu jest a wole wybiegac z troszkę mniejszym terminem do przodu.

Co do mojego dzisiejszego USG wszystko jest w pożądeczku serduszko bije 131 uderzeń na minutę maleństwo ma 7 mm i ciąża jest równa wiekowi OM czyli 6t4d czyli w każdy poniedziałek zaczynam nowy tydzień :)
Moja Pani gin juz mi mówiła o badaniach prenetralnych i jak coś kazała się zapisac między 15 a 19 kwietnia. Kazała również sie zastanowić nad podwójnym testem PAPPA/BHCG są to badania przed prenetralnym i też podobno kosztują ok 200 zł ale zmniejszają ryzyko jakby coś było nie tak. No i muszę reszte wykonać badań podstawowych.
Kolejana wizyta 5.04 juz sie nie mogę doczekać :)

Dzis po wizycie mnie taka radość i energia ogarneła aż przyszłam zrobiłam sobie krem marchewkowy i ciacho :)
 
Do góry